SRS-DSS-NS Lopovi? Ma da li je moguce :)
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: SRS-DSS-NS Lopovi? Ma da li je moguce :)

Nov član
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SRS-DSS-NS Lopovi? Ma da li je moguce :)

Moram da konstatujem da su ovi jadnici iz Seseljeve stranke, Kostunicine kao I stranke Velje-Selje izgleda veoma siromasni cim su poslali decu da kradu po Beogradu. Bas sam cula sinoc da mali vucic kaze da su to ustvari sve njihova deca!? Nije ni cudo sto sva istrazivanja pokazuju da za Seselja, Kostunicu I Velju Selju glasa uglavnom onaj najnize obrazovani sloj ljudi i ulicari (citaj sljam), logicno da su, zbog niskog obrazovanja siromasni materijalno (ja bih dodala i u mozak siromasni) I eto objasnjenja zasto su ta njihova tek punoletna decica dobila instrukcije da kradu patike, hranu I ostalo po gradu.
    E jedino me zanima, ako moze neki Seseljevac ili neki drugi seljak da mi odgovori, je li naredjenje stiglo direktno od “vojvode” iz Den Haga ili je mozda to naredio mali tomica, mozda mali vucic ili mozda ipak ovaj jadni “premijer”  ??? Bas bih vam bila zahvalna na odgovoru

Ističe se paola (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: SRS-DSS-NS Lopovi? Ma da li je moguce :)

Citat Original postavio SRS-DSS-NS-Lopovi Pogledaj poruku
    Moram da konstatujem da su ovi jadnici iz Seseljeve stranke, Kostunicine kao I stranke Velje-Selje izgleda veoma siromasni cim su poslali decu da kradu po Beogradu. Bas sam cula sinoc da mali vucic kaze da su to ustvari sve njihova deca!? Nije ni cudo sto sva istrazivanja pokazuju da za Seselja, Kostunicu I Velju Selju glasa uglavnom onaj najnize obrazovani sloj ljudi i ulicari (citaj sljam), logicno da su, zbog niskog obrazovanja siromasni materijalno (ja bih dodala i u mozak siromasni) I eto objasnjenja zasto su ta njihova tek punoletna decica dobila instrukcije da kradu patike, hranu I ostalo po gradu.
    E jedino me zanima, ako moze neki Seseljevac ili neki drugi seljak da mi odgovori, je li naredjenje stiglo direktno od “vojvode” iz Den Haga ili je mozda to naredio mali tomica, mozda mali vucic ili mozda ipak ovaj jadni “premijer”  ??? Bas bih vam bila zahvalna na odgovoru
    Поједи све што остане иза себе, па и ово! Ако ти мало не мирише, а ти заслади још неком ****жом овог типа!

Starosedelac eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1927

Podrazumevano Re: SRS-DSS-NS Lopovi? Ma da li je moguce :)

Врло интересантна тема, хехехе........
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Slične teme

1. SRS-DSS-NS Lopovi?
    Autor SRS-DSS-NS-Lopovi u forumu Politika
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 01.03.2008., 19:17
  2. SRS-DSS-NS Lopovi? Ma da li je moguce :)
    Autor SRS-DSS-NS-Lopovi u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.02.2008., 01:37
  3. Lopovi
    Autor crazy_terorist u forumu Automobilizam
    Odgovora: 47
    Poslednja poruka: 22.11.2006., 11:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku