jedna slika vredi tisuce reci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
pocetak mitinga je bio dostojanstven, to sam cuo, ali u medjuvremnu je prerastao u slobodarsko-patrijotski cin koji, vidim ovde, vecina forumasa podrzava. ajde da vidimo kakve je poruke poslao u svet ovaj opstesrpski protest. o tome ko je odgovoran na nekoj drugoj temi.

0221081430m022108serbiahx0.jpg


Feb. 21: The U.S. Embassy in Belgrade is shown on fire after masked attackers broke into the building and set it on fire amid a massive protest against Western-backed Kosovo independence in the Serbian capital.
 
pocetak mitinga je bio dostojanstven, to sam cuo, ali u medjuvremnu je prerastao u slobodarsko-patrijotski cin koji, vidim ovde, vecina forumasa podrzava. ajde da vidimo kakve je poruke poslao u svet ovaj opstesrpski protest. o tome ko je odgovoran na nekoj drugoj temi.

0221081430m022108serbiahx0.jpg


Feb. 21: The U.S. Embassy in Belgrade is shown on fire after masked attackers broke into the building and set it on fire amid a massive protest against Western-backed Kosovo independence in the Serbian capital.


Pa izvini adem ks ali malo smo ukrali od vas od 1980-2005:wink:
 
nije tacno ja sam bila na mitingu
i ni jednu petardu nisam cula
sve je bilo ok
i setnja je bila mirna i izlozi su bili ma mestu
sve..dok nismo dosli do meka
odna su neki poludeli
manjina ,,mozda njih desetak
onda smo nastavili kod hrama gde je bilo jako mirno i leppo
kada je bilo zavrseno,,,tek onda smo nailazili na nesto sto se desavalo
,, ne zavisno od okupljanja
neki kreten je oborio kantu na sred terazija popeo se na nju i slikao se kao mecku da je ulovio
manjina je pravila ubi boze stvari
ali izmedju 25000 ljudi koliko je procenjeno da je bilo
mora se naci njih 50 koji ce da pale kante i razbijaju izloge
a naravno
prikazuju se tih 50 ljudi
a onih normalnih 24,950 se i ne spominju
da ne spominjem ,,,pit bulove ljudi koji su bili u kordonu kod beogradjanke
u masarikovoj
nas 15 tak je poslo kuci i kroz masarikovu ka zelenom vencu
kordon od 7-8 policajaca,,,potpuno nenormalnih
mladica kome su bile crvene oci od suzavca i koji je isao ispred mene,samo zato jer je posao pogresnim putem nego sto su oni to namenili ,, poceli su da urlaju kao nenormalni,onda je decko posao tim putem koji su oni oslobodili za prolaz,..specijalac ga je iz cista mira tako jako lupio po sred kicme,tj ledja da sam ja progutala knedlu,,, ,,svinje jedne
 
INFORMACIJE IZ PRVE RUKE:

Obijena trafika kod skupštine. Dva kretena vade paklice cigara i bacaju masi. Masa (svi do jednog) vraćaju kutije u trafiku.

ZBOG 2 (figurativno, za morone) KRETENA DA CELA PRELEPA MANIFESTACIJA STRADA, VIŠE NEGO GLUPO

Ма проклети Б92 напумпа насиље једне мање групе до апсурдних размјера. Да не знам другачије мислио бих да је Београд под опсадом.

Мада, нешто ми се чини да је Србија тражила повод да изведе Жандармерију на улице чисто да покаже да и ми војску имамо.:twisted:
 
zaimb

nije tacno ja sam bila na mitingu
i ni jednu petardu nisam cula
sve je bilo ok

ne verujem da ima bilo koga ko ce pomisliti da je svih sto ili petsto hiljada ucestvovalo u paljenju, kradji, unistavanju, kako neko rece "mog BG", ali ....

0221081407m022108serbiaye2.jpg


Feb. 21: Serb protesters, background, face Kosovo police wearing riot gear and helmets, foreground, at the Merdare border crossing between Serbia and Kosovo.
 
pocetak mitinga je bio dostojanstven, to sam cuo, ali u medjuvremnu je prerastao u slobodarsko-patrijotski cin koji, vidim ovde, vecina forumasa podrzava. ajde da vidimo kakve je poruke poslao u svet ovaj opstesrpski protest. o tome ko je odgovoran na nekoj drugoj temi.

0221081430m022108serbiahx0.jpg


Feb. 21: The U.S. Embassy in Belgrade is shown on fire after masked attackers broke into the building and set it on fire amid a massive protest against Western-backed Kosovo independence in the Serbian capital.

Ma pushi ti meni *****..Shto ne banuju ovu shiptarchinu....
 
Ma u pravu je adem, jedna slika govori za hiljadu reci! Dobar glaas daleko se cuje, los jos dalje!

Da li ima debila kojima nije jasno kolika je steta naneta Srbija ovakvim postupcima? Jel se lepse neko oseca sto je gadjao kamenjem ambasade! Sve junak do junaka! Stoka bezobrazna i pijana! Nista drugo nego stoka! Nemam reci!
Treba sve pohapsiti a u policiji posmenjivati sve odgovorne koji nisu preuzeli odgovarajuce mere!
Na jednoj strani imamo velicanstven protest koji je za svaku pohvalu! A onda imamo stoku nekontrolisanu koja bi da unistava, razbija izloge i krade stvari! Sramota, sramota!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top