jedna slika vredi tisuce reci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
0221081407m022108serbialb7.jpg
 
Ma u pravu je adem, jedna slika govori za hiljadu reci! Dobar glaas daleko se cuje, los jos dalje!

Da li ima debila kojima nije jasno kolika je steta naneta Srbija ovakvim postupcima? Jel se lepse neko oseca sto je gadjao kamenjem ambasade! Sve junak do junaka! Stoka bezobrazna i pijana! Nista drugo nego stoka! Nemam reci!
Treba sve pohapsiti a u policiji posmenjivati sve odgovorne koji nisu preuzeli odgovarajuce mere!
Na jednoj strani imamo velicanstven protest koji je za svaku pohvalu! A onda imamo stoku nekontrolisanu koja bi da unistava, razbija izloge i krade stvari! Sramota, sramota!

Eeeeee, zbog takvih idiota su nas Nemci '41 bombardovali.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
pa o tome se i radi
njih 50 neka bude da je bilo i 100 ljudi koji su bahanalisali
samo o njima se prica
pogledajte delove protesta kod hrama
koliko ljudi mirno stoji i drzi svece
svako ko je bio u BBeogradu zna koliko je ogoman plato i onaj deo kod hrama
da li i koliko je bilo toga u izvestajima o protestu?
a koliko o paljenju meka
koje je delo svega mozda 10 tak ljudi?
 
Jes' shipak 10-50 ljudi...
Problem je sto slike svetu ne prezentujemo mi, nego oni sami sebi. To ti je moc medija, a zapad ne gleda ni RTS, ni Studio B, ni B92 itd... nego gleda CNN, BBC i sl.
I nek je bilo i 5 ljudi koji su divljali, opet bi materijal bio tako prezentovan kao da se to jedino desavalo i tu mi nista ne mozemo.
 
Jes' shipak 10-50 ljudi...
Problem je sto slike svetu ne prezentujemo mi, nego oni sami sebi. To ti je moc medija, a zapad ne gleda ni RTS, ni Studio B, ni B92 itd... nego gleda CNN, BBC i sl.
I nek je bilo i 5 ljudi koji su divljali, opet bi materijal bio tako prezentovan kao da se to jedino desavalo i tu mi nista ne mozemo.

pa i ne lupas bas....:lol::lol::lol:
ps. samo to neki ne shvataju:lol:
 
kakva ti je ovo slika?
pa americku zastavu svuda po celom svetu pale
..
sa razlogom
ali ajde reci ti meni da li su imali nekog bitnog razloga hrvati,veceras da zapale nasu zastavu na trgu bana jelacica,,ili kako im se zove trg..


Pa imali su ali mislim da je smeshno u ovom sluchaju govoriti o razlogu uzajamnog paljenja zastava.Mislim,kad dodje do poplave u Mijanmaru,Srbi i Hrvati fino lepo uzmu upaljac i zastavu pa pravac trg...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top