Lepe slike sa protesta

Ved_Ran

Aktivan član
Poruka
1.160
Ajd ljudi postujete sta ste snimili na protestu:

Ja snimio ove dve prelepe devojke. Bas su bile vatrene i svaka im cast.

21022008499qs0.jpg
 
Има ли неко слику оне масе испред Скупштине у високој резолуцији...? Све што сам нашао, све неке мале сличице...

Мислим на нешто овако, само велика слика...

view_photo.php
 
Мисмо један јадан народ (жао ми је што то морам рећи) којем су значајнији излози од дијела територије, историје, културе, традиције... Са оваквим ставом смо осуђени да нестанемо!
 
Мисмо један јадан народ (жао ми је што то морам рећи) којем су значајнији излози од дијела територије, историје, културе, традиције... Са оваквим ставом смо осуђени да нестанемо!

Ovde je tema lepe slike sa protesta.... ako nemas sliku, cuti ;)
 
uuuu sad tek vidim slike iz vazhuha. Stvarno nas je bilo jako puno. Bravo Srbi, bravo Srbijo.
Narode, za one koji nisu gledali prenos... Cijelo vrijeme trajanja mitinga ni sekund se metar slobodnog asfalta nije vidio!!! Ovo je bilo jako moćno!!! Na kadrovima jednostavno ni na momenat nije se vidio kraj okupljene svijetine!!! A kamere su stvarno super pokrivale širu okolinu skupštine!!! Sve niz Bulevar, kroz Park, Takovsku i prema Domu!!! Rulja Srbalja je stvarno bila za svako strahopoštovanje!!!
Čisto sumnjam da je iko od bjelosvjetskih mafijaša očekivao da se u Srbiji još uvijek ovolika masa nas "prima" na Kosmet!!!

Predsjednički kandidati u SAD mogli su samo da pozavide broju prisutnih na skupu!!!:wink:
 
Narode, za one koji nisu gledali prenos... Cijelo vrijeme trajanja mitinga ni sekund se metar slobodnog asfalta nije vidio!!! Ovo je bilo jako moćno!!! Na kadrovima jednostavno ni na momenat nije se vidio kraj okupljene svijetine!!! A kamere su stvarno super pokrivale širu okolinu skupštine!!! Sve niz Bulevar, kroz Park, Takovsku i prema Domu!!! Rulja Srbalja je stvarno bila za svako strahopoštovanje!!!
Čisto sumnjam da je iko od bjelosvjetskih mafijaša očekivao da se u Srbiji još uvijek ovolika masa nas "prima" na Kosmet!!!

Predsjednički kandidati u SAD mogli su samo da pozavide broju prisutnih na skupu!!!:wink:

mislim da se niko od njih nije tome nadao .... ipak, mislim da to nece mnogo toga promeniti ... Mozda ce se svet malo bolje upoznati s kosovskim problemom ali neke ozbiljnije korake ... Teshko... Pre svega mislim da ce amerikanci malo da se obrazuju ... Ono koliko sam video na CNN bilo je zaista veoma korektno cak prosrpski na momente a gledo sam do 1 manje vishe .... Verujem da su kasnije "korigovali greshke" ali boze moj... ukupan utisak tog prenosa koji se stekao sta god pricali bio je da je Kosovo zaista :heart: SBIJE ...
 
Narode, za one koji nisu gledali prenos... Cijelo vrijeme trajanja mitinga ni sekund se metar slobodnog asfalta nije vidio!!! Ovo je bilo jako moćno!!! Na kadrovima jednostavno ni na momenat nije se vidio kraj okupljene svijetine!!! A kamere su stvarno super pokrivale širu okolinu skupštine!!! Sve niz Bulevar, kroz Park, Takovsku i prema Domu!!! Rulja Srbalja je stvarno bila za svako strahopoštovanje!!!
Čisto sumnjam da je iko od bjelosvjetskih mafijaša očekivao da se u Srbiji još uvijek ovolika masa nas "prima" na Kosmet!!!

Predsjednički kandidati u SAD mogli su samo da pozavide broju prisutnih na skupu!!!:wink:

koliko vas je bilo sutra covek i da hoce da kupi patike ne bi ih nasao u celom gradu :lol::lol::lol:
 
kamo srece... taman da mi koji smo ostali kratki za odecu i obucu nabacimo nesto... ja bih io zadovoljan nekim patikicama od 100tinjak evra :lol::lol:

a maznuo bih i neke komponente za komp... :D:D

Epa, onda i ne treba da bude vise protesta dok ima takvih kao ti, a posto celo vece USHICENO pricas o tim patikama, sve mi nesto pada na pamet da ipak ti nisi obijao prodavnice?! A?!
 
Zaista impozantan broj ljudi.
Steta sto je toliko ljudi naselo na Kostunicin trik - kako da odrzi predizborni miting.
Naravno - efekt po Kosovo - nikakav - corak.
A, ono, eto pokazali smo svetu - taj svet boli uvo za nase mitinge.

Da, lepo je sve bilo, ali ne znam koliko taj "svet" zabole za nase mitinge, kad unajvece priznaju Kosovo. Treba uraditi nesto konkretnije i "efektnije" ali shvatam ovo kao neki "test" narodne volje i oprobavanje snage.
E, ako je do toga bilo, sad ga imaju, pa neka rade!
 

Back
Top