Vaš lični doživljaj protesta

da li ste bili na mitingu?

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Velicanstveno,
Bi-Bi-Si i Juronjuz su direktno prenosili delove mitinga.Bi-Bi-Si-jev izveštaj u živom uključenju sa protestnog skupa Kosovo je naše u Beogradu ocenjuje da se ispred Doma narodne skupštine okupilo skoro milion ljudi. Iz Begrada za Bi-Bi-Si izveštava Nik Hoton.

"Srbi pokazuju da ne žele Kosovo kao nezvaisnu zemlju, ali ostalo je da se vidi šta će se sve dogoditi u praksi. Ono što se vidi je bes, frustracija srpskog naroda zbog toga što im je oduzeto Kosovo", kaže Nik Hoton.
 
koje negativne strane?nekoliko stotina hiljada ljudi je u najboljem redu prosetala kroz grad i dosla na zajednicku molitvu za spas svih nas u ovom zlom vremenu....istovremeno,nekoliko stotina mladica je svoj opravdan bes izrazila pokusavajuci da zapali zgrade ambasada zemalja koje su nam zapalile drzavu....sami smo svoj grad mnogostruko vise razrushili 5 oktobra..tada nas je "svet" a i mi sami sebe "pohvalio" da smo tako postali demokratski narod...i niko se nad tim nije zgrazavao i iscudjavao...............................to je "moralo" da se uradi!!!(:|))
....danas nadam se vidimo,a ovo su i posledice toga,da smo ustvari 5 oktobra bili budale koje su najvise urusile sopstvenu drzavu...a 17og smo dobili najbolji dokaz za to....i ne pada mi napamet da kukam za zapaljenim ambasadama Amerike i Hrvatske...Ako je i bilo zrtava u tim paljenjima zalim zbog toga, ali kad su nas tiu isti bombardovali nase zrtve su zvali kolateralnom stetom...
 
Sam protest je vredeo samo po broju ljudi koji su došli, to je bilo sjajno.
Govornici i govori....pa, recimo da je bilo trenutaka kad sam jedva izdržala da ostanem. Došla sam sa idejom da prosto treba biti tu, uvećati taj broj, pokazati stav, reakciju, a naše drage političke i ostale "vođe" su perfidno ili otvoreno u svojim govorima poturali stranačke stavove, a predizborna kampanja se nije pošteno ni ohladila. A navodno skup je trebalo da bude nestranački, odnosno svestranački.
A ovo ostalo bacilo je ljagu na sve pozitivno sa protesta. Džabe ste krečili.
 
Ovaj protest je mogao da prodje i bez Kostunjavog i Tome grobara.Od stranackih obelezja jedino su se videle radikalske zastave jer ti debili misle da imaju ekskluzivna prava na srpstvo.Naravno unapred su se pripremili i dobili instrukcije iz otadzbinske uprave da zvizde Dodiku kada bude drzao govor.Nije mi jasno zasto se onaj Amfilohije svuda trpa i ocigledno sebe vidi kao buduceg patrijarha.Neka se tera dole u Crnu Goru gde mu je i mesto,ima mnogo boljih svestenika koji mogu da zamene patrijarha Pavla dok je bolestan.
 
koje negativne strane?nekoliko stotina hiljada ljudi je u najboljem redu prosetala kroz grad i dosla na zajednicku molitvu za spas svih nas u ovom zlom vremenu....istovremeno,nekoliko stotina mladica je svoj opravdan bes izrazila pokusavajuci da zapali zgrade ambasada zemalja koje su nam zapalile drzavu....sami smo svoj grad mnogostruko vise razrushili 5 oktobra..tada nas je "svet" a i mi sami sebe "pohvalio" da smo tako postali demokratski narod...i niko se nad tim nije zgrazavao i iscudjavao...............................to je "moralo" da se uradi!!!(:|))
....danas nadam se vidimo,a ovo su i posledice toga,da smo ustvari 5 oktobra bili budale koje su najvise urusile sopstvenu drzavu...a 17og smo dobili najbolji dokaz za to....i ne pada mi napamet da kukam za zapaljenim ambasadama Amerike i Hrvatske...Ako je i bilo zrtava u tim paljenjima zalim zbog toga, ali kad su nas tiu isti bombardovali nase zrtve su zvali kolateralnom stetom...
Potpisujem.
 
Ovaj protest je mogao da prodje i bez Kostunjavog i Tome grobara.Od stranackih obelezja jedino su se videle radikalske zastave jer ti debili misle da imaju ekskluzivna prava na srpstvo.Naravno unapred su se pripremili i dobili instrukcije iz otadzbinske uprave da zvizde Dodiku kada bude drzao govor.Nije mi jasno zasto se onaj Amfilohije svuda trpa i ocigledno sebe vidi kao buduceg patrijarha.Neka se tera dole u Crnu Goru gde mu je i mesto,ima mnogo boljih svestenika koji mogu da zamene patrijarha Pavla dok je bolestan.

........najbolje da se svadjamo i oko sveshtenika ,ovaj ne odgovara ne zna da igra levog beka a onaj drugi slabo igra glavom ..........
 
Ovaj protest je mogao da prodje i bez Kostunjavog i Tome grobara.Od stranackih obelezja jedino su se videle radikalske zastave jer ti debili misle da imaju ekskluzivna prava na srpstvo.Naravno unapred su se pripremili i dobili instrukcije iz otadzbinske uprave da zvizde Dodiku kada bude drzao govor.Nije mi jasno zasto se onaj Amfilohije svuda trpa i ocigledno sebe vidi kao buduceg patrijarha.Neka se tera dole u Crnu Goru gde mu je i mesto,ima mnogo boljih svestenika koji mogu da zamene patrijarha Pavla dok je bolestan.


a ti SEBE smatras dostojnim da uopste ovako nesto komentarises....???:shock:
 
Zasto da ne komentarisem?Ja kao vernik ne mogu da prihvatim tu osobu kao buduceg patrijarha.

.....pa ti ili nisi pravi vernik ili si glup ,ne glasash ti o tome nego sveshtenstvo izabere izmedju sebe prvog medj jednakima ,ubi nas ova demokratija sad bi i izbore o patrijarhu pa predizborna cutnja,bilbordi,duel televiziski ..............:lol::lol:......izvini za ovo glup u kontekstu je ,nije lichno ............;-)
 

Back
Top