Mnogo smo bre fin i kulturan narod.

elektroda

Zainteresovan član
Poruka
221
Au bre opet nam izbeglice iz bosne unistavaju dedovinu. Dosli bre ovde u nas grad Beograd. Beograd je grad koji ima najkulturnije ljude i koji je odvratan od kako smo primili izbeglice koje nam opet ruse grad.

Beogradjan ili covek iz Srbije, pravi srbin tako nesto nikad ne bi uradio.:lol:
 
Au bre opet nam izbeglice iz bosne unistavaju dedovinu. Dosli bre ovde u nas grad Beograd. Beograd je grad koji ima najkulturnije ljude i koji je odvratan od kako smo primili izbeglice koje nam opet ruse grad.

Beogradjan ili covek iz Srbije, pravi srbin tako nesto nikad ne bi uradio.:lol:

evo ja ti verujem, ali samo zato sto je ovo prvi put da cujem tako nesto.
 
Slazem se .

Mene brine isto su uvek s#anja u zemlji mart , april ... bombardovanje , ubistvo Djindjica ..

Ti meseci dolaze , valjda nece biti nesto gadno ...


Ma brate, zao mi sto kazem, ali Hitler nije bio lud sto nas je ubijao. Pa brate nista ne radimo samo krademo i cekamo kada ce da se lose desi nekoj susednoj zemlji pa da se veselimo jer smo sami mi u govnnima.

Pa brate kakav je to narod nego smrdljiv?:lol:
 
Au bre opet nam izbeglice iz bosne unistavaju dedovinu. Dosli bre ovde u nas grad Beograd. Beograd je grad koji ima najkulturnije ljude i koji je odvratan od kako smo primili izbeglice koje nam opet ruse grad.

Beogradjan ili covek iz Srbije, pravi srbin tako nesto nikad ne bi uradio.:lol:

Vojvodina je primila vise izbeglica ja bih rekao, pa tako i Novi Sad, procentualno govorim
 

Back
Top