Da li Milos Vasic, novinar nedeljnika vreme misli da smo svi mi retardirani?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Revolveras

Ističe se
Poruka
2.903
Sada sam slusao pomenutog gospodina na B92 i iznervirao sam se debelo. Zasto? Zato sto je poredio 5. oktobar sa ovim danas u smislu kako 5. oktobra nije bilo lupanja svega i svacega i obijanja trafika. Kako moze to da kaze? Zar on stvarno misli da smo mi generalno retardirani i da imamo pamcenje kao zlatna ribica? Pa ko je bio na ulici 5.10.2000. , dobro se seca da je bilo svega i svacega, naravno, nisu to radili normalni ljudi vec neki pojedinci koji to isto rade i sada. Bilo je i tada, evo ga i sada.
Onda, spominje da su ovi hameri Legijini. Ti hameri pripadaju policiji i drzavi Srbiji, a nisu nicije privatno vlasnistvo. A koliko se secam, Legija je u bajboku i on je svoju karijeru zavrsio.
Inace, gospodin Vasic je bivsi policajac, samo da napomenem.
Takodje, jos i da kazem da nisam ni radikal ni demokrata ni socijalista, ali me nervira kada neko tako lupa gluposti, pogotovo ako je jos i novinar, koji treba da bude objektivan, po svojoj profesiji.
 
Zoran Živković, dalabu svoje vrste je jednom pričao, kako je video u skupštini 5, oktobra, jednog razbojnika, kako je uzeo televizor da bi ga bacio . Živković ga je pitao zašto to radi, on mu je odgovorio "to je RTS", pa ga on kao nagovorio da ga ipak ne baca

Hoću da kažem kakav je bio profil petooktobraša, da su oni TV aparat poistovećivali sa TV stanicom, ovi danas su mlaka kamilica za njih po svemu. Petooktobraši, su i stolice razvukli
 
Sada sam slusao pomenutog gospodina na B92 i iznervirao sam se debelo. Zasto? Zato sto je poredio 5. oktobar sa ovim danas u smislu kako 5. oktobra nije bilo lupanja svega i svacega i obijanja trafika. Kako moze to da kaze? Zar on stvarno misli da smo mi generalno retardirani i da imamo pamcenje kao zlatna ribica? Pa ko je bio na ulici 5.10.2000. , dobro se seca da je bilo svega i svacega, naravno, nisu to radili normalni ljudi vec neki pojedinci koji to isto rade i sada. Bilo je i tada, evo ga i sada.
Onda, spominje da su ovi hameri Legijini. Ti hameri pripadaju policiji i drzavi Srbiji, a nisu nicije privatno vlasnistvo. A koliko se secam, Legija je u bajboku i on je svoju karijeru zavrsio.
Inace, gospodin Vasic je bivsi policajac, samo da napomenem.
Takodje, jos i da kazem da nisam ni radikal ni demokrata ni socijalista, ali me nervira kada neko tako lupa gluposti, pogotovo ako je jos i novinar, koji treba da bude objektivan, po svojoj profesiji.

Ne znam, ne gotiv ga zbog nekih potpuno drugih razloga od tebe. Ali je definitivno jedan od boljih analiticara kod nas.
 
Sada sam slusao pomenutog gospodina na B92 i iznervirao sam se debelo. Zasto? Zato sto je poredio 5. oktobar sa ovim danas u smislu kako 5. oktobra nije bilo lupanja svega i svacega i obijanja trafika. Kako moze to da kaze? Zar on stvarno misli da smo mi generalno retardirani i da imamo pamcenje kao zlatna ribica? Pa ko je bio na ulici 5.10.2000. , dobro se seca da je bilo svega i svacega, naravno, nisu to radili normalni ljudi vec neki pojedinci koji to isto rade i sada. Bilo je i tada, evo ga i sada.
Onda, spominje da su ovi hameri Legijini. Ti hameri pripadaju policiji i drzavi Srbiji, a nisu nicije privatno vlasnistvo. A koliko se secam, Legija je u bajboku i on je svoju karijeru zavrsio.
Inace, gospodin Vasic je bivsi policajac, samo da napomenem.
Takodje, jos i da kazem da nisam ni radikal ni demokrata ni socijalista, ali me nervira kada neko tako lupa gluposti, pogotovo ako je jos i novinar, koji treba da bude objektivan, po svojoj profesiji.
Pa zar ti misliš da je pacov kao on bio na ulici 5. oktobra, džukela se sakrila u neku rupu i čekala da prodju neredi, zato i ne treba da te čudi što ne zna šta se dešavalo tada.
 
Takozvane ''novinare analitičare'' bi trebalo povremeno slati na odmor u aps...Zašto?Pa zato što njihove ''analize'' potpiruju strasti kod gledalaca,i promovišu pojedine političare.Ko je gledao B92,mogao je da vidi kome je Vasić poslužio kao logistika u marketingu...inače,Vasić je po meni napravio finu priču,osim što je umešao Vučića i specijalne jedinice policije u priču,i stvorio od toga galimatijas pljuvačinu,i time napao Koštunicu i radikale.
 
Takozvane ''novinare analitičare'' bi trebalo povremeno slati na odmor u aps...Zašto?Pa zato što njihove ''analize'' potpiruju strasti kod gledalaca,i promovišu pojedine političare.Ko je gledao B92,mogao je da vidi kome je Vasić poslužio kao logistika u marketingu...inače,Vasić je po meni napravio finu priču,osim što je umešao Vučića i specijalne jedinice policije u priču,i stvorio od toga galimatijas pljuvačinu,i time napao Koštunicu i radikale...
...koji su sasvim zaslužili da budu napadnuti imajući u vidu šta su organizovali. Sad kad se to lepo sve izvrti po svetu svima ćemo biti sinonim za divljake, da ne pominjem kako smo time u suštini pomogli kosovske napore za priznanje nezavisnosti. Uz ovakve slike će lako svima u svetu objasniti zašto ne mogu s nama.
 
...koji su sasvim zaslužili da budu napadnuti imajući u vidu šta su organizovali. Sad kad se to lepo sve izvrti po svetu svima ćemo biti sinonim za divljake, da ne pominjem kako smo time u suštini pomogli kosovske napore za priznanje nezavisnosti. Uz ovakve slike će lako svima u svetu objasniti zašto ne mogu s nama.

da ne k***** molim te a pre ovog vecers smo bili postovani i respektovani kao visoka inteligencija, svi su sad nesto dusebrizni oko toga kakva nam je slika u svetu (VIDI SE DA SU NARCISI) nego o pravim razlozima tog divljanja. za paljaenje ambasade i zastave normalan revolt a ovo ostalo je divljanje i pljacka i za to treba u apsanu svi koji su ucestvovali
 
Ne, covek je rekao kako nije bilo lupanja i pljacke uopste. U tome je stvar. Neka bude malo objektivan. Mogao je da kaze da nije bilo toliko kao danas ili tako nesto...

a sto je zapaljen bio rts to ne spominju, a sad ona k*** da policija istrazi pretnje koje su upucene B92, a kad je taj isi b92 pozivao na gradjansu neposlusnost,paljaenje i rusenje RTS i rusenje ustavnog poretka to je tad bilo demokratski, a sad kad se curak okrenuo to su pretnje
 
Sada sam slusao pomenutog gospodina na B92 i iznervirao sam se debelo. Zasto? Zato sto je poredio 5. oktobar sa ovim danas u smislu kako 5. oktobra nije bilo lupanja svega i svacega i obijanja trafika. Kako moze to da kaze? Zar on stvarno misli da smo mi generalno retardirani i da imamo pamcenje kao zlatna ribica? Pa ko je bio na ulici 5.10.2000. , dobro se seca da je bilo svega i svacega, naravno, nisu to radili normalni ljudi vec neki pojedinci koji to isto rade i sada. Bilo je i tada, evo ga i sada.
Onda, spominje da su ovi hameri Legijini. Ti hameri pripadaju policiji i drzavi Srbiji, a nisu nicije privatno vlasnistvo. A koliko se secam, Legija je u bajboku i on je svoju karijeru zavrsio.
Inace, gospodin Vasic je bivsi policajac, samo da napomenem.
Takodje, jos i da kazem da nisam ni radikal ni demokrata ni socijalista, ali me nervira kada neko tako lupa gluposti, pogotovo ako je jos i novinar, koji treba da bude objektivan, po svojoj profesiji.
... Potpisujem .... i misli da jesmo .... Od Onog podmetanja bombe nekako su ga zavoleli ne skida se ... Prestani da gledash BEEE52 skodi ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top