Da li Milos Vasic, novinar nedeljnika vreme misli da smo svi mi retardirani?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
...koji su sasvim zaslužili da budu napadnuti imajući u vidu šta su organizovali. Sad kad se to lepo sve izvrti po svetu svima ćemo biti sinonim za divljake, da ne pominjem kako smo time u suštini pomogli kosovske napore za priznanje nezavisnosti. Uz ovakve slike će lako svima u svetu objasniti zašto ne mogu s nama.
Ja sam već ranije rekao,i sada ponavljam:ako hoćeš da živiš sa šiptarima pokaži nam svojim svetlim primerom,pa nam piši utiske iz,recimo južnog dela Kosovske Mitrovice...a imaćeš i podršku,Adem je tu...ako ti neko nameće narkodržavu,sekstrafiking,kidnapovanja,ubistva,pljačke i otimačine kao način života,stvarno bi bilo dobro da odeš u neku šiptarsku sredinu,i pokažeš kako se uspešno zajedno živi sa takvima.
 
Koliko je meni poznato,5.Oktobra su overili pored trafika i radnji i narodnu skupshtinu,tako da ne znam po kom to rezonu je pljachka tada bila manja?
Ja sam podrzavao to tada kao i sada,jer Miloshevic je morao da padne na bilo koji nachin.
Nije mi samo jasno,poshto ovi shto se toliko zblazavaju nad ovim novim divljanjem kazu da su "objektivni",da li to znachi da su promenili svoje gledishte na paljenje skupshtine tada?
Ako nisu,stavovi su im malo kontradiktorni...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top