PLJACKA....

juche mu sin promovisan u upravni odbor Crvene Zvezde kao veliki prijatelj i poshtovalac
kada bolje razmislim....
ovo shto se deshava na BG ulicama, to je isto kao shto se deshava i na vlasti
samo ogoljeno :lol:

zamisli vest: chachani kradu bazene na naduvavanje
kanu chamce i vaterpolo lopte :lol: :lol:
 
Ne lupaj gledam CNN celo vece. Prikazivali su sve i ukljucivali su razne govornike od kojih su mnogi napusili politiku USA.Naravno u ovom momentu posto se pravi miting razisao a ostali su samo ovi sto pale samo to mogu i da pustaju

I ja gledam CNN celo veče, prikazivali su uporedo i jednu i drugu stranu, začuđujuće i spooky koliko su objektivno izveštavali :)
Zato BBC i Euronews ni da beknu...
 
Ne lupaj gledam CNN celo vece. Prikazivali su sve i ukljucivali su razne govornike od kojih su mnogi napusili politiku USA.Naravno u ovom momentu posto se pravi miting razisao a ostali su samo ovi sto pale samo to mogu i da pustaju
I ja gledam CNN 3 sata :twisted:
Poslednjih sat vremena prikazuju samo ambasadu i huligane !!!
 
Pa naravno da nece da krenu svom silinom medijske propagande zbog ovoga.
Ne kapirate taj rezon.
Oni idu rachunicom da je bolje da debili divljaju na ulicama i da se izduva nezadovoljstvo a politichari da nam se ponashaju spram Kosova ko fikus.
 
kad oni prikazuju- lose je sto prikazuju

kad ne prikazuju- lose je sto ne prikazuju

mislim da je njihova ciljna grupa negativno naelektrisana

nemoguce da smo svuda omrazeni a da nije kriva tv
 
E zabole me kita shta ce radije da prikazuju.
Muslimani svuda po svetu im stalno pale ambasade i protestuju ispred istih pa im opet lizu bulju.Nema to veze sa odnosom spram Kosova ili nas.
 
Steta sto su Mango i Zara spanski. :lol: pa da budem u prvim borbenim redovima.

Sve sam kupila, jakne, majce, tunike, cimzice :-), cipele, farmerke, helanke, suknjice, samo, kao i uvek, nisam kupila sportske patike.Ni jedne mi se ne svidjaju. Ako neko moze neka prenese Igoru poruku od mene "Uzmide mi jedne patike Igore po tvom ukusu ako si na protestu. Broj 40".:lol: U njegovu vestinu za te sitne kradje imam najvise poverenja. Po intuiciji.
 

Back
Top