Caffe "Paklena Pomorandža"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok, može ova tema, ali ne da na njoj vodite konverzaciju kao u prethodnim postovima. Dakle, razgovarate o svemu, pretežno o tematici foruma, ali ne morate da budete striktni. Samo bez potpuno besmislenih poruka. Za to je Pričaonica. ;)

Dobrodošli u diferenciranu chat temu! :;)
 
ovaj samo jedno pitanje jel moguce promjeniti naziv teme
u "Titty Twister"
po kafancetu to jest hramu iz From Dusk Till Dawn
ako je moguce
i ako se dementor slaze
dusk0464.jpg
 
E ljudi,setila sam se kako ste raspravljali o filmovima koji se bave rock zvezdama i kako ste zakljucili da fali jos samo film o Curt Cobainu.
Samo da vas obavestim da pocinje da se snima film koji se bavi njegovim likom i delom a nesrecnu udovicu ce glumiti Scarlet Johansen :)
 
E ljudi,setila sam se kako ste raspravljali o filmovima koji se bave rock zvezdama i kako ste zakljucili da fali jos samo film o Curt Cobainu.
Samo da vas obavestim da pocinje da se snima film koji se bavi njegovim likom i delom a nesrecnu udovicu ce glumiti Scarlet Johansen :)

Jao, našli su ko će da glumi potresenu udovicu... (koja se, onako drogirana, potresla sve u šesne'st :lol: )
Tema je zaista dobra, mislim da joj i naziv odgovara, samo pazite šta radite, vidim već dosta postova pobrisano :lol: :lol: :lol:
Pozzz :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top