POMRACENJE MESECA

Ne znam. Ali, znam da je krajem februara bilo totalno pomracenje meseca (21.02.), taj kraj februara (dakle, ne samo taj dan) bio je jako naporan za mene. Neke neobjasnjive vrtoglavice i malaksalost, koje su isto tako iznenada prestale. Naravno, bilo je straha od svega toga sto mi se dogadja, mozda i pomalo, panike. Inace, mesec mi je u raku, i u 6. kuci (zdravlja). Mozda to ima neke veze?

Ovo sam pronasla negde na netu:

"Za vreme pomracenja Meseca karakteristicna velika unutrasnja napetost. U horoskopima pojedinca se ti prirodni fenomeni odrazavaju na razlicite nacine, zavisno u kom znaku se desavaju i koju astrolosku kucu 'pogadjaju'. Astroloski savet za sve bio bi: izbegavajte svadje i prepirke, verbalna nadmetanja bilo koje vrste, pokusajte da izbegnete ili odlozite sve vece planove, recimo vencanje, selidbe, nove projekte, velike kupovine i ulaganja. Dobro je sacekati bar nedelju dana, pa tek onda krenuti u realizaciju planova. U slucaju da ste primorani da donesete neke odluke u tom vremenu, budite izuzetno oprezni, takticni i racionalni, jer odluke koje se donose u ovom periodu mogu postati vrlo kljucne za ceo zivot."


Osim pomracenja Meseca (negde14-18. avgusta, treba proveriti) sledi i pomracenje Sunca 1. avgusta.
 
Ja sam 28.02.2008. iznenada dobila otkaz. Jer ne doprinosim ( zaradjujem ) firmi ( gazdi) 35 000 din mesecno kao i niko u firmi imace ne tera preko 17 000.
Kad se pomracio Mesec pomracio se njegov i ovako nenormalan um. I poce da se svadja i deli otkaze.
Pomraceni mesec mi je bio u VI polju ( radno mesto ) horoskopa a inace mi se na vrhu X ( posao ) nalazi natalni u konj. sa mojim vl. ASC

Zivo me zanima gde li se nalazi natalni i gde se nasao pomraceni Mesec bivsem gazdi u horoskopu?

A da vam ne pricam kakav sam pokusaj prevare tacno na dan mog rodjendana od strane meni jako bliske osobe vezano za neki ugovor gde se odricem necega. 1.5 dana kasnije jos jedan ovog puta uspesan pokusaj prevare mene i moje koleginice od strane drugog jednog gazde na novom poslu , opet vezano za neki ugovor koji nas nesto obavezuje. I sad smo saznale da je uhapsen ( ne necemu drugom je pao ) i trebamo da ga tuzimo tj. da i i nasu tuzbu prikacimo uz ostale.
Sad mi se pomracenje meseca ponavlja opet al u XII koja opet pravi opoziciju na VI i opet mi se moze vratiti ona bliska osoba koja nije uspela u Martu da me nagovori na potrisivanje jednog ugovora.

A sutra 1-og Avgusta idem na razgovor za posao u 10 00h taj sam datum i vreme tempirala par dana jer mi Sunce u VI polju dolazi na S.Mesecev Cvor i Mesec ce sa citavim stelijumom biti u mom VI polju. Pa rekoh to valjda nije lose za pokusaj razgovora za posao. Al ste me sam devojke sokirale kad ste mi rekle ( i proverila sam da je tacno ) sutra to Sunce pomraceno na mom S.M .Cvoru. Sta sad da radim? Jel to moze biti i dobar ( ? ) znak ili iskljucivo los za ne samo primanje na posao vec i dalju saradnju sa nadredjenima i ostalim ljudima, kolegama. Koliko to moze ili ne moze ispasti dobro po mene na kraju . Sta mislite?

Evo moje karte sa tranzitom za sutra 1.-og Avgusta




Ili da je sacekam ponedeljak? Ipak? A dali ce i tad los uticaj imati udela. Mada ti aspekti i govore o promenama na tom planu a ja sad prvi put pokuvam da se zaposlim priblizno struci tj. tip je knjigovodstvenog posla - a u tome nemam iskustva nikakva!
Ajd' pomozite ljudi ako smatrate nesto. :worth:
 
Poslednja izmena:
A gde se tacno desava pomracenje meseca i sunca,u kom znaku i na kom stepenu?

Pomracenje Sunca je danas ! A sledece pomracenje meseca je 16 Avgusta na 24 stepenu Vodolije meni u XII polju horoskopa a deluje u na opozitivnu kucu VI . A u Februaru mi je pomracenje meseca bilo u VI i delovalo na XII . Znaci ponavlja se isti problem opet kroz osu VI- XII kuca.
Tako pogledaj kod tebe gde se zadesilo i koja je opozitivna kuca i 16 Avgusta se prica ponavlja po istoj osi , samo obratno.
PS. ne mora svakom da se pokazu pomracenja tako jako bitnim ( ili losim ) kao meni vec to mora biti najavljeno i Sorarom - sto meni i jeste, samo je nisam shvatila na sta moze da me zadesi dok se nije dogodilo.
Zato ja ne volim da tumacim necije progresije i plasim se rada se klijentima, jer ti ni kroz simboliku nikad ne znas sta tacno moze nekome da bude, pa da znas da nejavis. Eto npr. ni kod mene se tome necemu nisam ni nadala, bojala sam se drugih nekih stvari u istoj simbolici.
I tako svaki klijent moze da ti u lice da te pita kako to nisi videla ?! A oni ne razumeju na osnovu cega mi to tumacimo tj. DA ni NE VIDIMO stvarno vec razmisljamo sta bi to moglo da bude. :)
 
Meni je u osi 3/9 kuca,a bas 16.avgusta imam vazan posao.Jel se gledaju i aspekti kakve pravi?

Bitno je i to da se gleda. Mada pomracenja u nekom polju ne znace uvek SMRKNUCE u tom aspektu zivota vec najavljuju bitne prekretnice. Posebno ako ti se odvija tranzit neke sporije planete kroz I polje, ili u aspektu sa vladarem I polja, sto vec gvori o bitnom periodu , a pomracenja ce biti okidac dogadjaja ( izmedju ostalih tranzita)

Za dobar obrt dogadjaja je posebno je dobro posmatrati kada je pocinje faza MLADOG MESECA , u kojem polju kod tebe pocinje, to je dobro za nove pocetke koji bi trebali da se odviju i da prica dobije punocu dok se ne odradi faza punog meseca- mislim dok ne pocne Mesec da opada.

1. avgusta je pomracenje Sunca a ujedno i faza mladog meseca STO JE LOGICNO. :lol: Znaci 9* Lava, pa ako to kod tebe ima konotaciju poslovnosti. A ono 16-og ako ti se odvija u III- polju promena, mozda bas i nije vreme za neke dobre promene. Mesec ce biti u konjukciji sa Severnim cvorom pomracen, KATASTROFICNO
 
Poslednja izmena:
Bitno je i to da se gleda. Mada pomracenja u nekom polju ne znace uvek SMRKNUCE u tom aspektu zivota vec najavljuju bitne prekretnice. Posebno ako ti se odvija tranzit neke sporije planete kroz I polje, ili u aspektu sa vladarem I polja, sto vec gvori o bitnom periodu , a pomracenja ce biti okidac dogadjaja ( izmedju ostalih tranzita)

Za dobar obrt dogadjaja je posebno je dobro posmatrati kada je pocinje faza MLADOG MESECA , u kojem polju kod tebe pocinje, to je dobro za nove pocetke koji bi trebali da se odviju i da prica dobije punocu dok se ne odradi faza punog meseca- mislim dok ne pocne Mesec da opada.

1. avgusta je pomracenje Sunca a ujedno i faza mladog meseca STO JE LOGICNO. :lol: Znaci 9* Lava, pa ako to kod tebe ima konotaciju poslovnosti. A ono 16-og ako ti se odvija u III- polju promena, mozda bas i nije vreme za neke dobre promene. Mesec ce biti u konjukciji sa Severnim cvorom pomracen, KATASTROFICNO
-a s ovim si me bas utesila..

Uh,ne znam,nisam se ovom temom bavila..
A kako mislis da pratim kad je kod mene mlad mesec,mislis u odnosu na sunce,tj kad prodje SO onda pocinje da raste?Jel si na to mislila?
 
Poslednja izmena:
Meni je u osi 3/9 kuca,a bas 16.avgusta imam vazan posao.Jel se gledaju i aspekti kakve pravi?

GRESKA ! - SUTRA je pomracenje Sunca emili2 1. og. Ja sam mislila da je danas prvi. Znaci 1. i petak

A 3 i 9 polje nisu ugaone kuce pa ne moraju biti suvise bitni dogadjaju osim ako se tice tvoje okoline. Pre nego tebe licno,- mozes samo dobiti vesto o nekom drugom ili o nekom putu, obrazobanju, saznanju itd.
Moze uticati na promenu tvoje folozofije itd.
 
-a s ovim si me bas utesila..
[/COLOR][/B]
Uh,ne znam,nisam se ovom temom bavila..
A kako mislis da pratim kad je kod mene mlad mesec,mislis u odnosu na sunce,tj kad prodje SO onda pocinje da raste?Jel si na to mislila?


E, pa sta da ti kazem kada sam i ja odlozila razgovor za posao koji je trebalo da bude danas ,za ponedeljak. Zato sto mi je pomracenje tacno na severnom cvoru u VI polju :worth:

Da kada Mesec prodje Sunce i dok ne dodje u opoziciju sa njiom je rast Meseca. Posle opozicije pocne da opada;)
 
pocinje negde pre 22h 21.07. koliko sam vidella na nekom astronomskom sajtu

Hm...sve je moguce....
Kod Jovane sam videla....to pa sam kopirala..inace ima i natalnu kartu ... gde se tacno vidi ....
ali niko od njih nece da kaze..sta to znaci ... :think:
samo znam da je astrolog Sanja Colja rekla...da sta god poceli moramo do veceras da zavrsimo ..
...
 
sad videh kod Sanje ....

Sanja Colja
Moze da smeta osobama koje imaju bilo koju planetu na 29 st raka,jarca,ovna i vage tj kardinalnim znacima..meni ce,eto,pomraciti ljubav :)))) salu na stranu donosi generalno problem narodu,vodi,deci....:(

mada,nesto razmisljam...samo na glas...pocetni stepeni blizanca i strelca,tj do 2 st ovih znakova takodje bi malo mogli da pripaze...prikrada se problem kroz mala vrata..
 

Back
Top