Najbolji negativci

DusanB:
OK ljudi uredu sve to. Medjtim mozete li malo vise o tome zasto su vam bas ti negativci omiljeni? mislim onome ko nije gledao navedene filmove sve ovo ne bi mnogo znacilo :lol: :lol:
Pa meni E.Hopkins nije omiljeni...nego jedan od najboljih... A zasto? Bash u "The silence of the lambs"... Zato sto igra sasvim obicnog lika... kada ga pogledas, nista nije strasno na njemu. Prosecan lik bez nekih posebnih obelezja... dok ne saznas...

A zar to nije zastrasujuce (i u RL)? Nikad ne znas... :roll:
 
Hopkins u Jaganjcima nije negativac. Stavise drago mi je sto je pojeo onoga na kraju. Negativac je onaj tip sto je ubijao devojke. :idea:
Slazem se sa nekim gore za Hala u Odiseji, svaka cast. :D
Rekla bih da je i Dart Vejder negativac, ali je gori Imperator. U Vejderu na kraju nadjose nesto dobro. :D
IT - onaj klovn je definitivno NEGATIVAN lik;
Zle macehe u Pepeljugi i Snezani, Kruela de Vil - 101 dalmatinac, Ursula - oktopod iz Male sirene;
Rišelje - Tri musketara;
Alien - sta reci o njemu;
Dzek Nikolson u onom filmu... jel Isijavanje... tako nesto...
Ptice - 8) ;
Lord Voldemort - njega tek treba da vidite na delu.
Eh da... ona glumica debeljuskasta sto zarobi onog pisca i polomi mu noge tako sto je stavila nogu izmedju 2 knjige i onda udarila macolom iz sve snage. Brrr...Pazi kada ne mogu da se setim njenog imena... Nema sanse a scena mi je pred ocima.
Toliko ja mogu da se setim negativaca. Sve gori do goreg.
 
Princeza:
Hopkins u Jaganjcima nije negativac. Stavise drago mi je sto je pojeo onoga na kraju. Negativac je onaj tip sto je ubijao devojke. :idea:
Slazem se sa nekim gore za Hala u Odiseji, svaka cast. :D
Rekla bih da je i Dart Vejder negativac, ali je gori Imperator. U Vejderu na kraju nadjose nesto dobro. :D
IT - onaj klovn je definitivno NEGATIVAN lik;
Zle macehe u Pepeljugi i Snezani, Kruela de Vil - 101 dalmatinac, Ursula - oktopod iz Male sirene;
Rišelje - Tri musketara;
Alien - sta reci o njemu;
Dzek Nikolson u onom filmu... jel Isijavanje... tako nesto...
Ptice - 8) ;
Lord Voldemort - njega tek treba da vidite na delu.
Eh da... ona glumica debeljuskasta sto zarobi onog pisca i polomi mu noge tako sto je stavila nogu izmedju 2 knjige i onda udarila macolom iz sve snage. Brrr...Pazi kada ne mogu da se setim njenog imena... Nema sanse a scena mi je pred ocima.
Toliko ja mogu da se setim negativaca. Sve gori do goreg.

Verovatno mislis na film Misery, a glumica je Kathy Bates. Sjajan izbor. 8)
Samo da dodam mislim da ga niko nije spomenuo, a mislim da zasluzuje da bude spomenut pod ovom temom Psycho i Norman Bates (Anthony Perkins)
 
10204247A~Darth-Vader-Posters.jpg
175px-FinGoth.jpg
PDVD_050.jpg

caracivatrice!.jpeg
250px-Blue_velvet_scene.jpg
2967-3.JPG
t24.jpg
roy-batty.jpg
200px-Alex_Korova1.jpg
jar-22080-359x240-e.jpg
10-teve-380.jpg
HannibalCloseupMask.jpg
PDVD_113.jpg
08_sm.jpg
1041073253_QUIZmrblonde.jpg
2220d.jpg
fc.jpg

noche_cazador_2.jpg
johndoe.gif
Jack-as-the-Joker-791427.jpg
 

Back
Top