Povodom izjave Turajlićke...

MA budala. Studirao u Londonu covek, a sada to isto hoce da zabrani studentima.

Kome hoce da zabrani ludaku, sta pricas gluposti jesi li slusao sta decko kaze. Nije pricao na engleskom pa da nisi razumeo, mada tebe mogu i da razumem znajuci da ti ni srpski nije mateternji jezik ;)

Sto, tebi neko brani da ides da studiras u London ili na Harvard ? 40-50 000 $ izdvoji godisnje i nema nikakvih problema. Ae pali sada, znam ja da su tebi teletabisi isprali mozak sa glupostima cim ovakve stvari ne rezonujes.
 
Kome hoce da zabrani ludaku, sta pricas gluposti jesi li slusao sta decko kaze. Nije pricao na engleskom pa da nisi razumeo, mada tebe mogu i da razumem znajuci da ti ni srpski nije mateternji jezik ;)

Sto, tebi neko brani da ides da studiras u London ili na Harvard ? 40-50 000 $ izdvoji godisnje i nema nikakvih problema. Ae pali sada, znam ja da su tebi teletabisi isprali mozak sa glupostima cim ovakve stvari ne rezonujes.

Pa nece pouscati nikoga. Ovako studenti su dobili lepe olaksice.
 
Jeste da Turajlicka fura stajling vozaca hladnjace al joj svaka cast kako je spustila na zemlju mutavog poluretardiranog kretenka sa coroskopima kao" jeste ja sam studirao u Londonu ali je ta Evropa sranje a vi idite u Afriku " yebo ga ko ga napravi tako nesrecnog i licemernog.
 
Pa kako to studirao u Londonu a sada zabranjuje drugima, sta je pre bilo mogu a sada je zabranjeno !
Ko je dobar student nece morati da ide i moli u EU I SAD da studira nego ce sami doci po njega !
dovoljna je aplikacija, bio hitler sloba ili jovo bakic na vlasti, to nema nikakve veze sto se tice studiranja !
 
MA budala. Studirao u Londonu covek, a sada to isto hoce da zabrani studentima.
Pile malo, to što je on studirao u Londonu, njegova je lična stvar.

Tema nije bio on, nego ''evropa nema alternativu''- što je potpuna zabluda.

Dotična Turajlićka i onaj Hrvat Ivo, su prosuli nekoliko floskula koje nemaju realno uporište.

Ako pričamo o studijama u inostranstvu, pričajmo o realnosti, o cifri koja je potreba za to planinarenje.

Te pare nema niko, a poenta je da tom demagogijom zamažu studentima oči i pridobiju ih na svoju, veleizdajničku stranu.

Ljudi bi tek kasnije shvatili za šta su se boili- za nešto što je njima nemoguće.

Dušo, znaš li ti koliko je novca potrebno za studije u inostranstvu?
Ako ne znaš, da ti kažem.;)

I da li znaš da ni jedna strana zemlja ne daje novac za ceo trošak?

Sve je ovo farsa, koju takav treš poput to dvoje mentalno i duševno izobličenih umova koriste u svrhu postizanja nekih , za njih viših, a za Srpski narod , nižih ciljeva.
 
Jeste da Turajlicka fura stajling vozaca hladnjace al joj svaka cast kako je spustila na zemlju mutavog poluretardiranog kretenka sa coroskopima kao" jeste ja sam studirao u Londonu ali je ta Evropa sranje a vi idite u Afriku " yebo ga ko ga napravi tako nesrecnog i licemernog.

Rock_emoticon.gif
 
MA budala. Studirao u Londonu covek, a sada to isto hoce da zabrani studentima.

Nije tačno. Ne radi se o tome gde je dečko studirao, već šta je rekao dotičnoj gospođi koja je našla zashodno da soli pamet svakome, pa i Srpskom narodu onako kako ona smatra da je ispravno. Njena istina je kao kad čovek pije tobože čistu vodu, ali samo što je iz prljavog suda. Sram je bilo, kučka.
 

Back
Top