KAKO VAS VASI LJUBIMCI POZDRAVLJAJU

animal lover

Primećen član
Poruka
972
:heart:Kako vas ljubimci pozdravljaju kad dodjete kuci posle posla, skole....itd:?::heart:
sigurno ste primetili da vam se ljubimci obraduju kad dodjete od nekud....pa ajde da krenemo od mene...ja imam dva irska setera u dvoristu-jare i boni:heart:....oni imaju svoje zasebne pozdrave kad mene ili clanove moje porodice vide....naime jare kad me vidi on pocne da urlice, zavija i u isto vreme zeva ne mogu da opisem taj vrlo smesan zvuk koji proizvodi:)....dok bonita ona kad me vidi pocne da se savija kao macka i mase repom do besvesti cak mi se neki put cini da ce stvoriti mali vetric;):);)...ali i jedno i drugo kad me vide masu repom.....:);):)
pa eto tako mene moje kuce pozdravljaju kad se vratim umorna iz skole....ali oni definitivno mi izmicu osmeh na lice....:);):)
 
Moji ludaci odlepe kad dodjem kuci. Svi troje skacu da me lizu,Beba me krvnicki ujeda za ruku,Dilajt mase i repom i clim dupetom i veoma glasno cvili,a Bili me lize po licu. Kad euforija prodje nastupa 15 min mazenja,samo sto ja nemam 3 ruke,a onda svi zajedno odjure u sobu na fotelju i cekaju keks.
E kad sve to prodje idemo napolje i u liftu se jos mazimo.
 
Mene moje sunce kad vidi skače kao na federima ... ili se rasteže, podigne guzu gore, a glava joj je dole kod tepiha, maše repom i gleda me. Još nisam ukaprala zašto je reakcija različita ... ali verujem da je ova mirnija onda kada je probudim :)

U oba slučaja me čeka u hodniku, i onda brzom brzinom skače na krevet da se mazimo ..... Tek nakon maženja mogu da skinem jaknu i cipele :)
 
pa to je strašnilo.
I Dona I Baja skaču na mene (a imajući u vidu koliko su jaki ) nije uvek najprijatnije. Još kad se prljavi (ako je padala kiša dvorište ume pored ograde da bude pretvoreo u kaljugu) počnu da pentraju po meni. I molim ih, naređujem da prestanu ali ko me šiša. Baja mi intezivno liže ruke a ume i da skoči da mi gricne uvo. OPošto krenem da ih pomazim onda nastaje opšte guranje koga više da mazim mada jednog jednom, drugog drugom rukom, ali nastaje gužva i ja iskoristim da uđem u kućui.
 
pa mislim da moze da se kaze da padne u neko stanje soka, jer krene da se trese ko ludak, skace da mi lize lice, vrti se ko blesav i tako jedno 5 minuta ali nikad ne laje! ehehe

pa to je strašnilo.
I Dona I Baja skaču na mene (a imajući u vidu koliko su jaki ) nije uvek najprijatnije. Još kad se prljavi (ako je padala kiša dvorište ume pored ograde da bude pretvoreo u kaljugu) počnu da pentraju po meni. I molim ih, naređujem da prestanu ali ko me šiša. Baja mi intezivno liže ruke a ume i da skoči da mi gricne uvo. OPošto krenem da ih pomazim onda nastaje opšte guranje koga više da mazim mada jednog jednom, drugog drugom rukom, ali nastaje gužva i ja iskoristim da uđem u kućui.

Mene moje sunce kad vidi skače kao na federima ... ili se rasteže, podigne guzu gore, a glava joj je dole kod tepiha, maše repom i gleda me. Još nisam ukaprala zašto je reakcija različita ... ali verujem da je ova mirnija onda kada je probudim :)

U oba slučaja me čeka u hodniku, i onda brzom brzinom skače na krevet da se mazimo ..... Tek nakon maženja mogu da skinem jaknu i cipele :)

to i drugaricina retriverka radi (al sa papucama), jednom kad me je videla od uzbudjenja se upiskila.Kako je bila smesna

Moji ludaci odlepe kad dodjem kuci. Svi troje skacu da me lizu,Beba me krvnicki ujeda za ruku,Dilajt mase i repom i clim dupetom i veoma glasno cvili,a Bili me lize po licu. Kad euforija prodje nastupa 15 min mazenja,samo sto ja nemam 3 ruke,a onda svi zajedno odjure u sobu na fotelju i cekaju keks.
E kad sve to prodje idemo napolje i u liftu se jos mazimo.

Tedi obicno izvija celo telo levo i desno uz jako mahanje repom i ispusta zvuk slican rezanju, a onda odjuri po neku igrackicu koju mi onda donese ali mi je nikada ne da da je uzmem nego je drzi u ustima i raduje se :lol: E da, i obavezno se uz to i smeje :D

:heart:vrlo su smesni pozdravi vasih ljubimaca:heart:.....mene jaroslav ponekad kad udjem u dvoriste jos dok sam okrenuta ledjima njemu skoci i sa sapama mi prodje kroz cela ledja.....em sto me isprlja em sto me zaboli a on onako snazan, pa ja posle toga barem 2 sata ne osecam ledja....a najzesce je sto su ljubomorni jedno na drugo ako mazim samo jednog ovaj drugi dolazi i gura se izmedju i onda ja jednom rukom mazim jednog a drugom drugog cak su me jednom oborili i poceli da me lizu;)....ali najvise bradu:)....
p.s.:heart:hvala vam sto ste me zasmejali....pozz...:);):)
 
Мој пас, пошто је био купираног репа и није могао да маше са њим, од среће млатио задњицом на све стране, то је стварно смешан призор! А када би био баш срећан, онда би се "ћешкао" о панталоне и тиме би нам остављао трагове од балица! А то је било стварно невероватно. Знам да ће многи рећи "бљак", али ко је видео, схватио је.
 
Ovaj moj ludak skace na mene, lize, gricka sta dovati, cvili i proizvodi zvuk slican groktanju ko prase!!!!!
Dok sve to radi istovremeno, uspesno mase i repom kao da ce celo du pe da mu otpadne i uvija ledja levo desno...... Strasno!!!!! HEHEHE da samo vidite na sta to lici...... A hodnik uzak pa se polomi ziv!!!!!!
Jedno je sigurno: KOLIKO GOD DA SAM LOSHE VOLJE ILI UMORNA OVAJ MALI STVOR MI VRATI SNAGU I VOLU I PODSETI ME ZASTO JE ZIVOT LEP!!!!!!!
 

Back
Top