PatriJote iz dijaspore

Reg

Elita
Poruka
24.712
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=02&dd=20&nav_category=11&nav_id=285715

Po ko zna koji put dolazimo do istog zaključka: najvatreniji nacionalisti i šovinisti su upravo oni koji fakultete završavaju u toj omraženoj EU, a mnogi od njih su i državljani zemalja EU.

Ne razumem zašto ljudi nasedaju na takve licemerne priče od kojih svako normalan oseća gadjenje.

Najvatreniji patriJotski govornik na ovom skupu završio je studije u Londonu, a inače je i državljanin UK.:confused::twisted:

S r a m o t a.
 
bolje biti patriota iz dijaspore nego izdajnik iz domovine.

tog koga i prozivas je zavrsio fakultet u londonu ali zivi u srbiji tako da nije patriota iz dijaspore vec je patriota iz matice koji se skolovao u inostranstvu da budemo precizni.

Patriota iz dijaspore ti je Pobedonoscev , a tebe da imas obraza bilo bi sramota da Srbiju vise voli od tebe neko ko je 5-10.000 udaljen od nje nego ti.
 
bolje biti patriota iz dijaspore nego izdajnik iz domovine.

tog koga i prozivas je zavrsio fakultet u londonu ali zivi u srbiji tako da nije patriota iz dijaspore vec je patriota iz matice koji se skolovao u inostranstvu da budemo precizni.

Patriota iz dijaspore ti je Pobedonoscev , a tebe da imas obraza bilo bi sramota da Srbiju vise voli od tebe neko ko je 5-10.000 udaljen od nje nego ti.

To što ti dozvoljavaš da te prave majmunom je samo tvoj problem. Meni sigurno neće držati predavanja onaj ko je iz ove države otišao, smatrajući da ima pravo da sebi obezbedi bolju budućnost. Ja se slažem da svako ima pravo da bira i da sebi želi bolje, ali onda neka ne brinu o budućnosti Srbije, pošto oni nisu deo te budućnosti.

To licemerstvo me dovodi do ludila. Patriota... da, kako da ne. S bezbedne udaljenosti. Tako je najlakše. Muka mi je od njihovog licemerja. Ako pripuca, oni imaju gde da se sklone, što će sto posto i uraditi, a šta je sa svima ostalima koji nemaju gde da se sklone.

Bolje bi im bilo da makar ćute. Bilo bi pošteno. Ako uopšte znaju značenje te reči. A i ti, zajedno s njima.
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=02&dd=20&nav_category=11&nav_id=285715

Po ko zna koji put dolazimo do istog zaključka: najvatreniji nacionalisti i šovinisti su upravo oni koji fakultete završavaju u toj omraženoj EU, a mnogi od njih su i državljani zemalja EU.

Ne razumem zašto ljudi nasedaju na takve licemerne priče od kojih svako normalan oseća gadjenje.

Najvatreniji patriJotski govornik na ovom skupu završio je studije u Londonu, a inače je i državljanin UK.:confused::twisted:

S r a m o t a.

Kada zivis i radis u EU tek onda vidis koliko smo mi (Srbi) u pravu i koje je jedino resenje.
Zapad je pragmatican i priznaje "stanje na terenu",RAZUMES????
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=02&dd=20&nav_category=11&nav_id=285715

Po ko zna koji put dolazimo do istog zaključka: najvatreniji nacionalisti i šovinisti su upravo oni koji fakultete završavaju u toj omraženoj EU, a mnogi od njih su i državljani zemalja EU.

Ne razumem zašto ljudi nasedaju na takve licemerne priče od kojih svako normalan oseća gadjenje.

Najvatreniji patriJotski govornik na ovom skupu završio je studije u Londonu, a inače je i državljanin UK.:confused::twisted:

S r a m o t a.

zivot u evropi nije lak, sto se nacionalne svesti tice. mada postoji i opravdana sumnja da nas ipak ne racunaju ravnopravnim, makar ne generaciju dve. i covek prelazi u odbranu te svesti na na racun tudjih ledja. zatim imaju vremana i sredstava i sto je najvaznije naivaca da ih "slede" tako da se lece i ....
ps. ima i izuzetaka, vidjao sam ih, ali su zaista samo izuzeci koji potvrdjuju pravilo.
 
Licemerna go*na najgore vrste , a taj mutavi poluretardirani bolid je najsmrdljiviji primer licemernog smeca , kad su ga pitali zasto i drugi ne bi trebali da imaju mogucnost da studiraju gde i on , on je ladno odgovorio " nek idu u Afriku i Aziju u Evropi i onako nema nista zanimljivo ":shock: Pa sto ti nisi otisao u Afriku ili Aziju nego bas u London djube pokvareno ?
 
To što ti dozvoljavaš da te prave majmunom je samo tvoj problem. Meni sigurno neće držati predavanja onaj ko je iz ove države otišao, smatrajući da ima pravo da sebi obezbedi bolju budućnost. Ja se slažem da svako ima pravo da bira i da sebi želi bolje, ali onda neka ne brinu o budućnosti Srbije, pošto oni nisu deo te budućnosti.

To licemerstvo me dovodi do ludila. Patriota... da, kako da ne. S bezbedne udaljenosti. Tako je najlakše. Muka mi je od njihovog licemerja. Ako pripuca, oni imaju gde da se sklone, što će sto posto i uraditi, a šta je sa svima ostalima koji nemaju gde da se sklone.

Bolje bi im bilo da makar ćute. Bilo bi pošteno. Ako uopšte znaju značenje te reči. A i ti, zajedno s njima.

mene niko ne pravi majmunom a ti samu sebe pravis majmunom jer nisi ni odgledala snimak sa tribine postavljen na youtube a ovde kao kritikujes nesto.

da samu sebe pravis majmunom dokazuje cinjenica da taj kojeg prozivas je ucestvovao na toj tribini i da samim tim to dokazuje da pomenuti zivi u Srbiji.

Stoga on nije nikakav patriota iz dijaspore kako ti navodis vec patriota iz SRBIJE

Eto mozes sama u to da se uveris ako kliknes na ovaj link

 
Američka istina i pravda je pravda jačeg.
Nema razmišljanja drugačijeg..
Istina je kod Ameriaknaca i nigde drugde..
Ko misli drugačije dobije po nosu da nije u pravu..
Makar i bio u pravu nisi u pravu jer to pravo se kosi sa njihovim intersima...
DOKLE SMO DOŠLI?
Previše razmišljamo kako smo u pravu..teritorija je naša..
Imam rešenje...
TREBA samo smisliti kako Amere odvući od Evrope..
Smisliti neku prirodnu katastrofu i učiniti sve da do nje dođe što pre na njihovom tlu..
 
Licemerna go*na najgore vrste , a taj mutavi poluretardirani bolid je najsmrdljiviji primer licemernog smeca , kad su ga pitali zasto i drugi ne bi trebali da imaju mogucnost da studiraju gde i on , on je ladno odgovorio " nek idu u Afriku i Aziju u Evropi i onako nema nista zanimljivo ":shock: Pa sto ti nisi otisao u Afriku ili Aziju nego bas u London djube pokvareno ?

zasto da nasa omladina ide u svet?

zar nije cilj da se nasoj omladini omoguci da studira ovde po najvisim svetskim standardima?

zasto to nije uradjeno u ovih 8 godina?

Za vreme Milosevica je svako mogao da se skoluje u Srbiji a danas retko ko to moze bez novca.
 
mene niko ne pravi majmunom a ti samu sebe pravis majmunom jer nisi ni odgledala snimak sa tribine postavljen na youtube a ovde kao kritikujes nesto.

da samu sebe pravis majmunom dokazuje cinjenica da taj kojeg prozivas je ucestvovao na toj tribini i da samim tim to dokazuje da pomenuti zivi u Srbiji.

Stoga on nije nikakav patriota iz dijaspore kako ti navodis vec patriota iz SRBIJE

Eto mozes sama u to da se uveris ako kliknes na ovaj link

pa upravo na tom snimku blagoretardirani kretenko koji za brijac i cesalj nije cuo u zivotu je ispao glup i licemeran jer serenda kako mladi ni ne bi trebali da idu u Evropu da studiraju jer tamo kao nema nista zanimljivo ,nego da idu u Aziju i Afriku , time se posrao sam sebi usta jer on nije otisao u Aziju i Afrku da studira nego bas u London
 
zasto da nasa omladina ide u svet?

zar nije cilj da se nasoj omladini omoguci da studira ovde po najvisim svetskim standardima?
zasto to nije uradjeno u ovih 8 godina?
Za vreme Milosevica je svako mogao da se skoluje u Srbiji a danas retko ko to moze bez novca.

Jarry, nije to tema. Vidiš da su te napravili....... Vidiš? Problem ima jednu drugu dimenziju. Hoćeš da ti objasnim, ili ćeš sam da se potrudiš?
 
zasto da nasa omladina ide u svet?

zar nije cilj da se nasoj omladini omoguci da studira ovde po najvisim svetskim standardima?

zasto to nije uradjeno u ovih 8 godina?

Za vreme Milosevica je svako mogao da se skoluje u Srbiji a danas retko ko to moze bez novca.
Aha ti bi da se studira po najvisim svetskim standrdima bez novca , pa ne postoji to vise umro je i Tito i Kardelj i Stipe Suvar, a evo i Fidel dao ostavku juce
 
Ovaj ludak uspada u realm Milosa Jovanovica. To je ta srpska inteligencija skolovana u vodecim zemljama EU. Mama i tata SPS-ovci im onako logorejicnima obezbedili patriotsko obrazovanje. Najgora sorta nadobodne i nadasve bezobrazne fekalije. Razumem ja ove nepismene drugare sa chata, oni i ne znaju za bolje, al kako tu belosvetsku bagru nije sramota da nas uci patriotizmu??!
 
Ti hoćeš da kažeš da oni u stvari brinu o nama, pa su nam zato uzeli Kosovo?:confused: Nikad to od tebe ne bih očekivala.

Ne razumes,oni nebrinu o nikom osim o sebi u tome je stos i priznaju STANJE NA TERENU.-------U prevodu:uzmite Kosovo,sredite sipce (jako,jako brzo-brzo se i zivi)mi cemo da se zaprepastimo a sutra dan da prihvatimo STANJE NA TERENU!!! RAZUMES????????
 
citat:"Ako pripuca, oni imaju gde da se sklone, što će sto posto i uraditi, a šta je sa svima ostalima koji nemaju gde da se sklone."

a sto bi se sklanjali pusku u sake kakvo sklanjanje dosta je pobegulja ovde
 

Back
Top