Čaplovič nazvao Kosovo "Drogovom", zemljom droge ! Izrael ne priznaje tz."Kosova" !

limanacNS

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
366
Potpredsednik slovačke vlade za evropska pitanja Dušan Čaplovič nazvao je Kosovo "Drogovom", zemljom droge, i poručio da nikada neće glasati za nezavisnost pokrajine.

"To je moje mišljenje. Svi znaju šta se tamo događa. Odlično znamo kuda prolaze droga, belo roblje i oružje na putu ka Evropi", rekao je sinoć Čaplovič u emisiji slovačke televizije JOJ, komentarišući jednostrano proglašenje nezavisnosti južne srpske pokrajine.

Predsednik slovačkog parlamenta i lider Hrišćanskog demokratskog pokreta Pavol Hrušovski, koji je takođe gostovao u emisiji, ocenio je da se događa nešto što se nikad ranije nije desilo, prenela je agencija TSR.

Svi moćni ljudi iz pojedinačnih zemalja, koji su svesni da su prekršeni suštinski principi međunarodnih zakona i da je nova država nastala otcepljenjem od druge države, bez odobrenja te države, s lakoćom priznaju takvu državu, rekao je Hrušovski.

Izrael protiv
Ambasador Srbije u Izraelu Miodrag Isakov izjavio je da su ga izraelski zvaničnici visokog ranga uverili da Jerusalim neće priznati nezavisnost Kosova.
 
Israel won't recognize Kosovo, for now
http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1203343699593&pagename=JPost/JPArticle/ShowFull
Israel will not recognize Kosovo's independence at this time, and is watching developments in Brussels and elsewhere before it makes a final decision on the issue, officials in Jerusalem told The Jerusalem Post on Monday, a day after Kosovo's parliament declared independence from Serbia.

http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1203343698785&pagename=JPost/JPArticle/ShowFull

Serbian-Israeli relations have been growing stronger for years, with more and more investments by businesses from both countries in both countries. The countries share an important history, with Serbian assistance to Jewish resistance fighters before and during Israel's War of Independence. The two nations are growing closer and friendlier, and this is not something Jerusalem takes lightly.
 
Potpredsednik slovačke vlade za evropska pitanja Dušan Čaplovič nazvao je Kosovo "Drogovom", zemljom droge, i poručio da nikada neće glasati za nezavisnost pokrajine.

"To je moje mišljenje. Svi znaju šta se tamo događa. Odlično znamo kuda prolaze droga, belo roblje i oružje na putu ka Evropi", rekao je sinoć Čaplovič u emisiji slovačke televizije JOJ, komentarišući jednostrano proglašenje nezavisnosti južne srpske pokrajine.

Predsednik slovačkog parlamenta i lider Hrišćanskog demokratskog pokreta Pavol Hrušovski, koji je takođe gostovao u emisiji, ocenio je da se događa nešto što se nikad ranije nije desilo, prenela je agencija TSR.

Svi moćni ljudi iz pojedinačnih zemalja, koji su svesni da su prekršeni suštinski principi međunarodnih zakona i da je nova država nastala otcepljenjem od druge države, bez odobrenja te države, s lakoćom priznaju takvu državu, rekao je Hrušovski.

Izrael protiv
Ambasador Srbije u Izraelu Miodrag Isakov izjavio je da su ga izraelski zvaničnici visokog ranga uverili da Jerusalim neće priznati nezavisnost Kosova.


Drago mi je da neko u svetu zdravo rezonuje, Kosovom odavno vlada kriminal a neki drugi vid uprave
Iako mnogi misle da Jevreji rade samo ono sto ima koristi za njih, evo primera da nije bas tako

Pozdravljam tu odluku Izraela! Hvala im!
 
Па како сад УСА амбасадор..причамо о Израелу...а како немаш појма, па реци име, да делујемо Брате..

Ja sam se odnosio na predsednika Srbije, zemlje koja samo na papiru ima "predsednika", a u stvari "guvernera" koji je baziran u US ambasadi. ;)
 
А пошто ти немаш појма, и лупаш о УСА амбасадору:
mossad-small.jpg

Kidon (Hebrew: "bayonet") is the name of a department within Israel's Mossad that is responsible for assassination and kidnapping. Kidon is suspected of being behind a number of assassinations in the Operation Wrath of God campaign carried out by Israel after the 1972 Munich massacre. According to Israeli author Aaron Klein, Kidon was known as Caesarea until a reorganization in the mid-1970s.


The Institute for Intelligence and Special Operations
המוסד למודיעין ולתפקידים

The Mossad (HaMossad leModi'in uleTafkidim Meyuhadim) (Hebrew: המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים‎ - Institute for Intelligence and Special Operations ), is the national intelligence agency of the State of Israel.

The Mossad is responsible for intelligence collection, counter-terrorism, covert operations such as paramilitary activities, and the facilitation of aliyah where it is banned. It is one of the main Intelligence Community entities in Israel (along with Aman (military intelligence) and Shin Bet (internal security)), but its director reports directly to the Prime Minister. Its role and function is similar to that of the Central Intelligence Agency, the Secret Intelligence Service (MI6), the Canadian Security Intelligence Service (CSIS) and the Australian Secret Intelligence Organisation (ASIO) in their respective countries.

125px-Mossad_seal.png



После само Викија....остало можеш сам...
 
Ja sam se odnosio na predsednika Srbije, zemlje koja samo na papiru ima "predsednika", a u stvari "guvernera" koji je baziran u US ambasadi. ;)
Није тачно Брате, Израел је потпио и Амерички осматрачки брод..када је ратовао са арапима...а Кенеди им је јахо за вратом сваких пет минута...ИНФОРМАЦИЈА ЈЕ БЛАГО...Израел је компликован колико и Србија...имаш оних који нас подржавају (десничари), имаш како их они зову "америчких Јевреја" који би матер продали за долар и на крају хасиде....који не признају Израел...али узимају паре од Израела (помоћ)..п.с Данас имаш скоро трећину држављана Израела..који су Православни Хришћани...
 

Back
Top