saznati novi broj ???

nebo_80_bg

Obećava
Poruka
86
da li je moguce nekako,preko nasih operatera dobiti informaciju-064 kartica je koriscena u telefonu nekih mesec ipo dana,sada je nedostupnan broj znaci da je izvadjena kartica i verovatno ubacena nova kartica,t.j novi broj.e sada da li je nekako moguce doznati taj novi broj u tom telefonu u kome je vec bila 064 kartica.sigurno postoje podaci koja kartica koristi koji telefon,t.j kada se salju poruke ili se vrse razgovorori sigurno negde pise(bar za operatere nasih mreza) broj telefona ili slicno...
 
A ... neko ti je ukrao telefon pa bi da vidiš ko je.

Mom bratu su na tu foru preko imei koda našli telefon ;)

Ali bili su ukrali njemu i njegovim drugovima na plaži pa su svi zajedno otišli i prijavili policji ;)
 
Za nalazenje telefona preko IMEIa je davno poznato...ovde je pitanje kako "civil" da dodje do te informacije iz ko zna kojih razloga(neko ga zavrnuo za pare npr.).
Da li se uopste negde pamti IMEI i uparuje sa nekim brojem koji je koristio, da bi se kasnije mogao videti novi broj?

Po meni tesko, posebno jer ne znas nikog u Telekomu;)
 
da li je moguce nekako,preko nasih operatera dobiti informaciju-064 kartica je koriscena u telefonu nekih mesec ipo dana,sada je nedostupnan broj znaci da je izvadjena kartica i verovatno ubacena nova kartica,t.j novi broj.e sada da li je nekako moguce doznati taj novi broj u tom telefonu u kome je vec bila 064 kartica.sigurno postoje podaci koja kartica koristi koji telefon,t.j kada se salju poruke ili se vrse razgovorori sigurno negde pise(bar za operatere nasih mreza) broj telefona ili slicno...

ukrali ti telefon..hmm??!!

..i meni su ..pre god.dana...moze,sve moze da se nadje.... ali dzukele su to..evo moja komsinica radi u telekomu,cale bratovog druga je pandur,moja kartica je sa istim telefonom korisćena jos koji dan posle krađe..iii.....ništa..isla sam u telekom,cimale sve koje sam znala...iii...pa,nista...još me niko nije pozvao da mi kaže lepu vest,a pravo da ti kažem ,mislim da i neće......
.tako da...moj ti je savet da se oprostiš od toga...jbga...baš sam negativna...
 
ja mislim da ima veze ona zackoljica o "sporu male vrednosti" tj da do 200e (mislim) vrednosti drzavu boli uvo a preko toga se racuna kao kradja.Ovako ako navataju neku grupu pa nadju vise komada na gomili onda zovu ostecene da dodju i prepoznaju svoju stvar ako vec nije otisla dalje.
Inace sve moze vrlo lako da se resi preko " IMEI "broja osim ako nije u medjuvremenu promenjen za sta mislim da nece nijedan serviser da ide u saucesnistvo u kradji (tako se racuna) za sitne pare.
Nasao sam podatak da su englezi nalazili ukradene telefone cak u Hong-Kongu ali ovo je zemlja Srbija.....
.......zato prijavi zvanicno kradju pa sta ti bog da i ne opterecuj se previse time $%bi ga
 

Back
Top