odusevljavaju me

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
likovi koji usred neke fudbalske utakmice ulete u teren goli/e ili polugoli/e. sta mislite o tome? da li bi ste vi to mogli da uradite? mene to ocarava. ja bih tako rado izletela na marakanu gola dok igra zvezda:D. madai nije toliko vazno ko igra, samo da nije partizan ;).
a pocnu da me jure po terenu dok razulareni navijaci divljaju. da li bi ste imali hrabrosti da uradite nesto slicno i sta?
 
likovi koji usred neke fudbalske utakmice ulete u teren goli/e ili polugoli/e. sta mislite o tome? da li bi ste vi to mogli da uradite? mene to ocarava. ja bih tako rado izletela na marakanu gola dok igra zvezda:D. madai nije toliko vazno ko igra, samo da nije partizan ;).
a pocnu da me jure po terenu dok razulareni navijaci divljaju. da li bi ste imali hrabrosti da uradite nesto slicno i sta?

Kada je Vera bila mlada i hipik, to joj se cesto dogadjalo. Na koncertu kod Hajducke sam presedela dan golosisa, a mnogo puta sam imala nudisticke izlete pred javnim mnjenjem, zbog cega su mi oduzeli pravo da budem clan jedne i jedine politicke partije tada. Moj Mica mi je govorio da sam ista vila Raviojla kada gola hodam okolo.
 
likovi koji usred neke fudbalske utakmice ulete u teren goli/e ili polugoli/e. sta mislite o tome? da li bi ste vi to mogli da uradite? mene to ocarava. ja bih tako rado izletela na marakanu gola dok igra zvezda:D. madai nije toliko vazno ko igra, samo da nije partizan ;).
a pocnu da me jure po terenu dok razulareni navijaci divljaju. da li bi ste imali hrabrosti da uradite nesto slicno i sta?

smogao bih hrabrosti da gledam te dok trcis po terenu stadiona FK Partizan
 
likovi koji usred neke fudbalske utakmice ulete u teren goli/e ili polugoli/e. sta mislite o tome? da li bi ste vi to mogli da uradite? mene to ocarava. ja bih tako rado izletela na marakanu gola dok igra zvezda:D. madai nije toliko vazno ko igra, samo da nije partizan ;).
a pocnu da me jure po terenu dok razulareni navijaci divljaju. da li bi ste imali hrabrosti da uradite nesto slicno i sta?

trebala si da se pojavis gola kad su demolirane ove ambasade,ta slika bi obisla svet
 
ja, da uletim na zvezdinu utakmicu, verovatno bi' trcao ka randjelovicu, da ga podmuklo i mucki, s' ledja, sutnem pravo u jajca... a, taj tim ne zelim ni da komentarisem... pa, boje da su neke, i dirke na harmonici bi bile crveno-bele... a ne, najlepse - crno-bele... nema... sve se poklopilo... prave vrednosti su prave vrednosti...
 

Back
Top