Problem sa restartom

NE.
Desavalo mi se ranije da se restartuje iz cista mira ali sam iskljucio atomatski restart...onda mije prijavljivalo neke greske(u nekom plavom prozoru...sad tu gresku prikaze na mozda pola sekunde i restartuje se...
 
@mornar_popaj tacno taj(sta da radim sa njim???)

Ukljucio sam sad automatic restart i vise se ne restartuje:shock:
ali sad nakon nekih pola sata se zaledio...nemogu nista da radim dok ga ne restartujem...


Nesto mi se cini da cu morati da obaram sistem
 
Da budem iskren KIS ti moze praviti probleme.
JA ma koliko voleo KAV, KIS ne podnosim. U racunaru mi je stalno pravio probleme (i to nekoliko verzija) a nisam jedini. Imam jos "izvestaja" da je KIS pravio probleme i u drugim racunarima.
 
;)

Drinjaca je mislio na naslov teme. Nekada sam po pravilu takve teme momentalno zatvarao, ali ajde sada malo gledam kroz prste.
Naslov teme bi trebao da te asocira na problem koji imas.
Bezlicni nazivi tipa : pomoc, sta da radim, qq :) i slicno su u principu moglo bi se reci cak i zabranjeni po pravilniku ;)
 
Ljudi komp mi se restartuje svakih nekoliko minuta...Virusa nemam koristim kaspersky antivirus (licenciran) i kaspersky internet security(takodje licenciran)...
A zašto koristiš i KAV i KIS? :confused: KIS u sebi već ima AV + Anti-Hacker + ... Možda ti to pravi probleme?! A možda je i do samog Windowsa?!
Ja lično, koristim KIS 6 već duže vreme i nikada sa njim nisam (bar do sada) imao problema!
 
A zašto koristiš i KAV i KIS? KIS u sebi već ima AV + Anti-Hacker + ... Možda ti to pravi probleme?! A možda je i do samog Windowsa?!
Ja lično, koristim KIS 6 već duže vreme i nikada sa njim nisam (bar do sada) imao problema!
KAV I KIS koristim jer je po meni to najbolja zastita racunara...Znam da je nod32 dobio nagradu ali za mene je kav jedan i jedini...


Da se vratim temi...Neznam ni kako ni zasto ali se komp vise ne zaustavlja niti restartuje :shock:


Hvala svima
 
@popaj_mornar
Aj sad 10 packi...ne pratis temu;)

@:SHEGI:
Posto BSOD moze biti i usled hardvera i softvera, zapisi onaj kod(gresku) ovako su sve varijante u opticaju...
btw. neobjasni zasto imas i KIS i KAV...KIS u sebi ima KAV.
 
Malo...;)
btw u vezi whereisit, komentar je bio za AlpinGirl i njeno pitanje onom pre 4 godine...namerno sam se pravio lud ne bi li to skonto;)
Niko tebe tamo nije prozivo a dzaba si se iznervirao...ako valja malo paru pustiti:lol:;)
 

Back
Top