Idete li u skolu u cetvrtak?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DunjaM

Gost
Poruka
672
Medicinska u Zemunu ne radi u cetvrtak zbog demonstracija u zemunskoj cujem da su skraceni casovi... U mom odeljenju par njih se javilo razrednoj da u cetvrtak ide na demonstracije i ona rekla da ce mu opravdati :-o

Pa... Idete li vi u skolu ili na demonstracije?
 
Ama, kakve bre demonstracije... Nishta vishe mi tu ne mozhemo... Danas su bile demonstracije i tehnichka shkola skoro sve je pokupila nas, ekonomce da idemo da protestujemo... Svega nas je nekoliko ostalo u razredu i tako, direktorica nas molila da ostanemo i nama bilo zhao... ;) Barem smo dobili lepe ocene... :D
 
Ja sam cula da u 14. i Sportskoj ne idu u cetvrtak skolu... Kod nas (u Trecoj) mozda ce biti skraceni casovi, ako Ministarstvo prosvete i sporta tako kaze ... Mi smo vec isli jednom (u pon.) da protestvujuemo zajedno sa Pravnim faxom (kakvo je to loodilo bilo) i izgleda da necemo dobiti neopravdane... :D
 
Mi ne idemo u skolu,zivim u selu kod Zrenjanina.Ide se na demonstracije...pa sta cu tamo?Da dobijem ciglu u glavu?
Pa dajte bre,ova drzava moze da se brani jedino pistoljima na vodu:-)
Prica se oko mobilizacije,e j a vala ne dam ni tatu ni bracu da se ubijaju zbog nekih budala...pozz
 
Ne ide se u školu u četvrtak, 21. 02. 2008. To je obaveštenje ministarstva.
Temu zatvaram, počesmo sa temom o Kosovu, a sumnjam da se ovde o tome može razgovarati ozbiljno (čitaj: znam). Dakle :arrow: Politika... ;) Nema teme na ovome. Ako pak imate neki konstruktivan predlog, šaljite mi pp. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top