ВЕЛИКИ ПРОТЕСТ, ЧЕТВРТАК 21.ФЕБ. У 17 ЧАСОВА ИСПРЕД "САВЕЗНЕ" СКУПШТИНЕ

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.180
15:31
ИЛИЋ ПОЗВАО СВЕ ГРАЂАНЕ НА МИРАН ПРОТЕСТ У БЕОГРАДУ БЕОГРАД – Министар за инфрастуктуру и лидер Нове Србије Велимир Илић позвао је данас све грађане да дођу на велики, мирни народни протест у четвртак, 21. фебруара, у 17 часова, испред Дома Народне скупштине, који ће бити организован због једностраног проглашења незавиности Косова и Метохије.
„Сви морамо бити у четвртак на протесту и морамо послати подршку нашем народу на Косову. За Србију је Косово неодвојиви део наше територије и морамо послати поруку нашем народу да смо сви уз њих. Нека види свет праву вољу грађана Србије”, изјавио је Илић Танјугу.
Он је додао да ће протест бити одржан од слоганом „Косово је Србија”, а организоваће га Влада Србије и парламентарне странке.


14:50
У ЧЕТВРТАК БЕСПЛАТАН ПРЕВОЗ ЖЕЛЕЗНИЦОМ ЗА УЧЕСНИКЕ ПРОТЕСТА
БЕОГРАД – Предузеће „Железнице Србије” обезбедиће у четвртак, 21. фебруара, бесплатан превоз свим грађанима Србије који буду желели да присуствују протестном скупу у Београду поводом једностраног проглашења независности јужне српске покрајине.
Одлуку о пружању услуге бесплатног превоза донело је Министарство за инфраструктуру, наведено је у саопштењу тог предузећа.
Грађани Србије, учесници протеста, ће у среду од поноћи до четвртка у поноћ бити бесплатно превожени пругама српских железница од својих пребивалишта до Београда и назад.


Танјуг
 
Долазим са повећим друштвом у четвртак, само морамо видети ко ће из Сомбора како да организује (ако не се не разболим јер сам ровит). У најгорем случају железницом (мада је та варијанта много гора).
 
Долазим са повећим друштвом у четвртак, само морамо видети ко ће из Сомбора како да организује (ако не се не разболим јер сам ровит). У најгорем случају железницом (мада је та варијанта много гора).

Kko da te prepoznamo:)
 
Долазим са повећим друштвом у четвртак, само морамо видети ко ће из Сомбора како да организује (ако не се не разболим јер сам ровит). У најгорем случају железницом (мада је та варијанта много гора).


E sad ću da cimnem brata iz Sombora da vidim jel' tamo ili ovde, pa ti javim na pp...ako je u Somboru možete zajedno kolima.;)

Ja, razume se , dolazim, kao i juče...kao i u subotu...:)
 
To je izgleda besplatno u jednom smeru .

Eto videce deca kako izgleda Beograd , jako prljav .

Moje procene - mislim da preko 200 000 nema sanse da bude . Ma i 100 000 ako bude bice do jaja .

Spartak Moskva igra mec Kupa UEFA od 17.30 a Zenit od 20.45 u Spaniji . Cisto da znaju

patriJote , da iskombinuju meeeteeeng sa fudbalom .
 

Pitanje...
Da li se protestuje protiv "SAVEZNE SKUPSTINE" ili koga vec ... ?!?!
Ako je protiv nekog ili neceg drugog neka neka se ide na lice mesta i protestuje TAMO !~

E, Mito, Mito...

Objasni meni sirotom glupanu, šta si htela ovim da "pitaš" ??? Da ne kažem - kažeš ? :confused:
 
joj nemoj Sombor i zeleznicu u istoj recenici necete stici do petka :lol:
Тачно. Не зна се да ли је горе ићи на Врбас или Богојево. :( Хммм, преко Врбаса је горе. ;) Ма за Суботицу правац и онда за БГ директно!

П.С.
У Суботици било свега. :o

E sad ću da cimnem brata iz Sombora da vidim jel' tamo ili ovde, pa ti javim na pp...ako je u Somboru možete zajedno kolima.;)

Ja, razume se , dolazim, kao i juče...kao i u subotu...:)
???
 

Back
Top