Gedajte RTS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ved_Ran

Aktivan član
Poruka
1.160
Upravo je emisija kljuc srpspokm decom sa kosmeta. Obratite paznju na najmladju devojcicu koja ima 9 god i kojoj su oca ubili siptari i koja na pitanje 'STA JE ZA TEBE SRECA?" KAZE DA NE ZNA I DA SAMO NA OCA MISLI !!!!

Ajde zuti, gledajte to!!! Ajde beogradski hostapleri, gledajte !!!
 
*** televizija manipulise sa ljudima .. koriste ovu jadnu decu da se jadaju .. ne verujem .. ... ta deca zive tamo vec 10 godina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zasto su tek sada u emisiji ?????????????
 
emisija ima cilj .. da "napali" ljude ... da imaju zelju da unistavaju izbice jako veliki neredi provereno... samo mi je zao sto se te dece sete samo kada imaju koristi od njih....
 
emisija ima cilj .. da "napali" ljude ... da imaju zelju da unistavaju izbice jako veliki neredi provereno... samo mi je zao sto se te dece sete samo kada imaju koristi od njih....


emisija ima cilj da pokaze KAKO TESKO ZIVE SRPSKA DECA NA KOSMETU

ja znam da bi vi tu sliku da sakrijete ali NE MOZE
 
*** televizija manipulise sa ljudima .. koriste ovu jadnu decu da se jadaju .. ne verujem .. ... ta deca zive tamo vec 10 godina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zasto su tek sada u emisiji ?????????????

to se i ja pitam

pa vjerojatno je nekome u interesu da raspiruje "naboje za široke mase" pa da opet krene ne daj Zeuse kakva ratna (ili još gore: teroristička) mašinerija na nedužne civile (ovaj put na Albance na jugu Srbije

ja inaće nisam da za to da Hrvatska prizna Kosovo....barem ne u prva 2 "vala" priznavanja...
al ako dođe do bilo kakve vojne akcije od strane Srbije onda sam za to da prizna ODMAH:idea:

slična stvar i za Albance na Kosovu

ukoliko Albanci na Kosovu budu sad počeli da terorišu nealbansko stanovništvo onda sam za to da Hrvatska NIKAD ne prizna Kosovo:idea:

treba biti racionalan

a to što neki naši političari govore da Kosovo treba priznati zbog skorašnjeg ulaska Hrvatske u NATO i EU
su po meni totalne bezvezarije..jer dobro je poznate da neke članice EU neće priznat Kosovo:idea:

a naši retardosi na vlasti nek se odreknu i dobrosusedskih odnosa sa Srbijom kao i ZERPA zbog d_peuvlakačke politike spram EU a posebice SADa pa će vidjeti kako će da dobiju po p.cki ...a ona beda od hrvatskog ministara vanjske politike Jandroković će sa svojim dječačkim (čitaj: Balavim) pristupom da sve sj.be do daske:evil:

(oprostite što prostačim nisam inaće taj tip - bar ovi stariji forumaši to znaju, al nekad nemogu da se kontroliram pogotovo od kada smo dobili ovu staro-"novu" vlast u Hrvatskoj i dok vidim kako se im8ecilno vodi politika što ona unutrašnja što vanjska):evil:
 
Ti ne bi da se vidi patnja srpske dece na Kosmetu, vec da se o tome cuti i krije?

aha jel ? a sta se do sada radilo ? ajde pitam te ? sta se do sada radilo ? sada su nasli da prikazuju decu koja tesko zive... zive tamo vec 10 godina ...alo bre 10 godina ... pa ko je cutao 10 godina ?????? nego ih sada koriste da bi ljudi jos malo podivljali...
 
Stvarno ova Miljkovica je kobila i izgleda da je dugo oralno zadovoljavala Svinjoglavo djubre cim je dobila glavnu emisiju:rolleyes: , nes' ti stoke ladno pita klinca od 12 godina sve onako kao radoznalo "kakva je atmosfera kad neko blizak pogine ?":shock:pa koji qurac je mislila da igraju stiskavac od srece ***** je usta skrbava
 
@Tokyo
Iskreno, prosle tri godine ni jedan post od tebe nisam poceo da citam, a kamoli da procitam. Bolje da ti odes u tvoju genocidnu tvorevinu i tamo sejes pamet tvojim ustasama :mrgreen:
 
Upravo je emisija kljuc srpspokm decom sa kosmeta. Obratite paznju na najmladju devojcicu koja ima 9 god i kojoj su oca ubili siptari i koja na pitanje 'STA JE ZA TEBE SRECA?" KAZE DA NE ZNA I DA SAMO NA OCA MISLI !!!!

Ajde zuti, gledajte to!!! Ajde beogradski hostapleri, gledajte !!!

Почео сам, али нисам могао, пођоше ми сузе када је оно мушко чедо заблокирало... и разне гадне мисли почеше да ми се мотају по глави...
 
pa ti pricas da mi treba da izdamo srbe sa kosova da bi ti mogao u eu da bi ziveo ti lepo i tako dalje!

MI NE ZIVIMO OD IZDAJE

KAD MOG BRATA BIJU JA NE OKRECEM GLAVU
NEGO SKACEM DA POMOGNEM PA MAKAR SAM DOBIO BATINE
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top