Sutra u 11h svi u Sava Centar

Neka hvala.Mastersijada je bila pre 18 godina.
Dobio sam majcu,odgledao predstavu i crtatj a poklon vratio jer nije bila original figurica a obetjali su.


a yebiga kad su original figurice bile skupe i samo su se delile za rodjendane , novogodisnje praznike i kad bi neko od matoraca isao preko naravno ,jos imam tu negde nekog Hordakovog vojnika koji se kao raspadne na udarac pa se ponovo sastavi . e to su bili dani :-|
 
a yebiga kad su original figurice bile skupe i samo su se delile za rodjendane , novogodisnje praznike i kad bi neko od matoraca isao preko naravno ,jos imam tu negde nekog Hordakovog vojnika koji se kao raspadne na udarac pa se ponovo sastavi . e to su bili dani :-|

Na reklami je pisalo da ce u paketitjima biti original figurice!
Zato sam ja vratio i paketj nisam plaito kad sam video da valjaju ona g.ovna sa buvljaka.
 
Hoce li Kandiceva da se pojavi u Sava Centru? Ako bude resila da dode, docu i ja!!!!!!

bicre kandicka usava centru.

braco srbi i sestre srpkinje,

mi sa granice smo danas odradili nas deo SPALILI SMO LAZNI GRANICNI PRELAZ LAZNE DRZAVE

od vas sa severa srbije ocekujemo da i vi odradite vas deo da unistite sluge okupatora u beogradu!

SVE ZA SRPSTVO - SRPSTVO NI ZA STA
 
To ti je valjda anglizam ili rec engleskog porekla, a naziv je dobila po nekom Ircu sto se prezivao Huligan i pravio je gadna sranja po Londonu krajem 19. veka pa je njegovo ime vremenom postalo sinonim za pripadike razularenih bandi rusilacki raspolozenih prvo u engleskom pa onda i u vecini ostalih svetskih jezika , tako da nema veze sa huljenjem.
 
bicre kandicka usava centru.

braco srbi i sestre srpkinje,

mi sa granice
smo danas odradili nas deo SPALILI SMO LAZNI GRANICNI PRELAZ LAZNE DRZAVE

od vas sa severa srbije ocekujemo da i vi odradite vas deo da unistite sluge okupatora u beogradu!

SVE ZA SRPSTVO - SRPSTVO NI ZA STA
Samo sto si ti Jerry po obicaju u vreme akcije sedeo za kompom i bio na netu i na Krsti :mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top