Enan

Ja sam zbog nej promenio bekhend,pa ti onda vidi koliko je posutjem..rekoh sebi,ako ova moze ovako da udara jednorucni,kako ja onda udaram samo dvorucni?I malo-malo i promenio sam bekhend u jednorucni...Steta sto nije onolikoprecizan kao dvorucni,ali vezbace se :D Ako je Samprasu trebalo 4 godine da promeni bekhend,sta bi meni falilo da za 4 pocnem da igram onako,haaaaaa?
 
taj udarac joj je zaista strasan i u velikoj meri je razlog zasto je recimo Ivanovic ne moze nikad dobiti. ipak,nije dobro zapocela sezonu a na tituli koju je uzela za vikend su joj se redjale amaterske teniserke protiv kojih opet nije briljirala. ipak,verujem da ce se opet pribliziti kvoti od 10 trofeja do kraja sezone mada ce joj moja Marija zadati velike muke
 
U pravu si...stvarno je retko ko voli...ali meni je jako gotivna...onako mala,a kako udara...i zaista jeste za postovanje...posle svega sto joj se desilo u zivotu...ona je to prebrodila...i evo je na prvom mestu...
 
Jeste antipatična i odbojna ali dobra je teniserka mada mi je čudan odnos koji ima sa svojim trenerom u svakom slučaju jadna njegova žena.
 
Ne volim ovu teniserku
1.zbog ozbiljne konkurencije ani i jeleni
2.nekako mi je mala i sicushna na ekranu
i eto e da josh jedan podatak ona je razvedena
 
Ne volim ovu teniserku
1.zbog ozbiljne konkurencije ani i jeleni
2.nekako mi je mala i sicushna na ekranu
i eto e da josh jedan podatak ona je razvedena
Svaka cast na argumentaciji, mala na ekranu i razvedena :confused:
Javi se kad se udas, vidim da pises o skolskoj eksurziji, kakav je to nacin diskreditacije osobe :shock:
I moderator to ostavlja.
P.S.
Srecno sam udata, da ne bude komentara na moj racun 8-)
 
Meni je baš zanimljivo što je tako mala i sićušna pa uspe da razvali Serenu i Venus koje su ogromne sa ogromnim mišićima. Ona i jeste mala ima 1.64 dok naša Ana ima oko 1.83 ili više ne znam tačno.
A to što se razvela njen problem i to je njena privatna stvar koja nema nikakve veze sa tenisom osim činjenice da je zbog toga prošle godine propustila AO.
 
Ima ona svoju Mirku tj. onog trenera što joj maše sa tribina kao donosi joj sreću, možda joj i donosi sreću ali ne bih volela da sam na mestu žene tog trenera.
 
Boga mi,meni nista ne bi falilo da sam trener najbolje igracice na svetu!Moze onda da izgleda kako hoce,ja bih joj bio samo trener,to bi mi bilo dovoljno ;)
Uostalom,to je sjajna reklama za njega,sutra ce opet naci neku takvu i uzimati silne novce za treninge.

Enan nije sjajno pocela sezonu,mada sta to znaci? Federer je prosle godine,do juna uzeo Autralian Open,Dubai i Hamburg.Ostalo je,ako ne racunamo Roland Garos katastrofa ispadao.I opet je bio ubedljivo prvi.

Hocu da kazem,Enan nije pocela sezonu sjajno,ali ona ni prosle sezone nije igrala na pocetku(svi vec to znate) pa je posle osvojila gotovo sve sto je mogla.Tek ima da se igra!

Licno,mnogo bih voleo da ove godine odgledam sto vise meceva Sarapove i Enan...Znam da se mnogi nece sloziti samnom,ali bih voleo da ih Enan cesce dobija :D :D :D
 
Boga mi,meni nista ne bi falilo da sam trener najbolje igracice na svetu!Moze onda da izgleda kako hoce,ja bih joj bio samo trener,to bi mi bilo dovoljno ;)
Uostalom,to je sjajna reklama za njega,sutra ce opet naci neku takvu i uzimati silne novce za treninge.

Enan nije sjajno pocela sezonu,mada sta to znaci? Federer je prosle godine,do juna uzeo Autralian Open,Dubai i Hamburg.Ostalo je,ako ne racunamo Roland Garos katastrofa ispadao.I opet je bio ubedljivo prvi.

Hocu da kazem,Enan nije pocela sezonu sjajno,ali ona ni prosle sezone nije igrala na pocetku(svi vec to znate) pa je posle osvojila gotovo sve sto je mogla.Tek ima da se igra!

Licno,mnogo bih voleo da ove godine odgledam sto vise meceva Sarapove i Enan...Znam da se mnogi nece sloziti samnom,ali bih voleo da ih Enan cesce dobija :D :D :D


ti se ocigledno zezas, ona osvaja sve sto moze, a ti kazes volio bih da enan csce dobija;);)
 
JustineHenin2.jpg


2006_04_19_justine_henin-hardenne.jpg


justine-henin.jpg
 

Back
Top