WTA

raspored za sutra ;)

Centre Court (from 13.00hrs)
1. Dechy vs. Kuznetsova
2. Ivanovic vs. Govortsova (NB 14.30hrs)
3. Sharapova vs. Voskoboeva
4. Knapp vs. V.Williams
5. Shvedova vs. Jankovic (NB 19.00hrs)

(ako sam dobro sracunao glupe vremenske zone)
 
ma tesko da ce ceo dan posvetiti tenisu,mada mozda budu kombinovali prvi i drugi kanal

uopste mi nije jasno odakle izviru ovolike klinke... kao da neko stancuje tinejdzerke sa reketima
 
raspored za sutra ;)

Centre Court (from 13.00hrs)
1. Dechy vs. Kuznetsova
2. Ivanovic vs. Govortsova (NB 14.30hrs)
3. Sharapova vs. Voskoboeva
4. Knapp vs. V.Williams
5. Shvedova vs. Jankovic (NB 19.00hrs)

(ako sam dobro sracunao glupe vremenske zone)

Ja sam našla ovakav raspored, ne znam koji je upravu videćemo sutra

2. Ivanovic vs. Govortsova :arrow: 15:00
3. Sharapova vs. Voskoboeva:arrow:16:30
4. Knapp vs. V.Williams:arrow:18:30
5. Shvedova vs. Jankovic:arrow:20:00

u programskoj šemi piše na eu 1 prenos od 14:30 do 19:00
 
ja sam uzeo raspored sa www.sonyericssonwtatour.com i onda (u ovom slucaju) racunao -2h (zbog vremenskih zona)... :)
kakogod- oba rasporeda su slicna... u stvari- u mom pise kada mecevi najranije pocinju, a u tvom je realna prognoza na osnovu mog :)
a video sam i na eurosportovom sajtu (u programu) da ne bi trebali da prenose poslednji mec... mada, eurosport je sa obzirom na ime u stvari prilicno jadan i neozbiljan sportski kanal (da ne ulazim sada u detalje)... tako da- ko zna... ;) e i da- ako gledas program eurosporta sa njihovog sajta, racunaj za sve -1h ;)
aj laq noc!
 
ionako ima uzasan zreb pa se ne treba previse dvoumiti ako ima i najmanjih problema sa clankom... posle 3. kola idu venus pa sharapova! ali mi je bas drago da je dokrajcila govortsovu... devojka je dobila 2 meca ove sezone- i oba tako sto joj je neko predao. i sad je malo falilo!
 

Back
Top