UMRLE UJEDINJENE NACIJE

Ujedinjene nacije nikad i nisu funkcionisale kao ni liga naroda a nikad inece...

KO ima vecu topuzu taj je faca... UN je paravan za onog sa topuzom.

Sam Bog zna sta ce ovo sve da pokrene u svetu.... nemirise ne dobro uopste. Svi ce kernuti u naoruzavanje i veca dejstva na sve separatisticke pokrete ne pitajuci sta kosta samo da zavrse sa njima da se usa ne doseti.
 
Ujedinjene nacije nikad i nisu funkcionisale kao ni liga naroda a nikad inece...

KO ima vecu topuzu taj je faca... UN je paravan za onog sa topuzom.

Sam Bog zna sta ce ovo sve da pokrene u svetu.... nemirise ne dobro uopste. Svi ce kernuti u naoruzavanje i veca dejstva na sve separatisticke pokrete ne pitajuci sta kosta samo da zavrse sa njima da se usa ne doseti.

Pa sto Tadic ne izvedi topuz na sto kao onaj sto je u velikom bratu.
 
Ujedinjene nacije nikad i nisu funkcionisale kao ni liga naroda a nikad inece...

KO ima vecu topuzu taj je faca... UN je paravan za onog sa topuzom.

Sam Bog zna sta ce ovo sve da pokrene u svetu.... nemirise ne dobro uopste. Svi ce kernuti u naoruzavanje i veca dejstva na sve separatisticke pokrete ne pitajuci sta kosta samo da zavrse sa njima da se usa ne doseti.
mislim da se ništa neće dogodit. nekoliko dana sranja po ulicama i onda Jovo nanovo
 
Jes' SLAVA IM.
Crkle ko Liga naroda pre nešto više od 60 godina.

Ako, ako-napraviće se nešto novo...
tocno...
ionako im je vec duze potrebna reorganizacija...samo nikako da se dogovore...
iako nocas su bili jedinstveni u Vijecu...kada je Rusija zatrazila Rezoluciju o anuliranju samoproglasenja nezavisnosti Kosova, nitko od 15 clanica vijeca nije podrzao...(ja se nadala da ce RH biti neutralna)
 

Back
Top