Демонстрације у Сомбору (мој видео)

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Поздрав свима.

Као што сам синоћ рекао, у Сомбору су биле мирне демонстрације прошле ноћи. Био је спонтан окуп на главном тргу и онда смо кренули у обилазак одређених објеката :). Полиција је била цело време око нас (саобраћајна, редовна, интервентна) тако да никаквих изгреда није било, мада је било врућих глава који су на моменат помислили.

Ја сам снимао мобилним телефоном, коментарисао сам и на српском и енглеском, јер су снимци намењени и странцима :mrgreen: (медијски рат у малом :)).

Дакле, ово нећете видети на телевизији. Извињавам се на моменте лошијм снимку, али је ипак у питању камера мобилног телефона у условима лошег осветљења.


Издвојте 15-так минута, нећете зажалити :mrgreen:.

П.С.
Замолио бих модераторе да не обришу или затворе тему, јер је видео мој (ауторска права су моја) и мислим због тога да треба да буде самостална тема, одвојена од главне теме о протестима.
 
Поздрав свима.

Као што сам синоћ рекао, у Сомбору су биле мирне демонстрације прошле ноћи. Био је спонтан окуп на главном тргу и онда смо кренули у обилазак одређених објеката :). Полиција је била цело време око нас (саобраћајна, редовна, интервентна) тако да никаквих изгреда није било, мада је било врућих глава који су на моменат помислили.

Ја сам снимао мобилним телефоном, коментарисао сам и на српском и енглеском, јер су снимци намењени и странцима :mrgreen: (медијски рат у малом :)).

Дакле, ово нећете видети на телевизији. Извињавам се на моменте лошијм снимку, али је ипак у питању камера мобилног телефона у условима лошег осветљења.


Издвојте 15-так минута, нећете зажалити :mrgreen:.

П.С.
Замолио бих модераторе да не обришу или затворе тему, јер је видео мој (ауторска права су моја) и мислим због тога да треба да буде самостална тема, одвојена од главне теме о протестима.


Super...samo tako i nastavite...pozdrav mom omiljenom gradu u Vojvodini - Srbiji.:)
 
Погледај ову перфидност.
http://www.nytimes.com/slideshow/2008/02/18/world/20080218KOSOVO_4.html
Видиш како приказују нас а како њих.:-x (коментари су десно).

Da im nismo dali materijala, mogli bi da se nerviraju što nemaju šta da slikaju, ali pošto smo dozvolili da nam navijači vode politiku, onda..... Žao mi je gospodo, ali ovo su realne slike. Nije ništa izmišljeno.

Mogli smo lepo da sačekamo taj četvrtak, da svi mirno izadjemo i napravimo protest i iskažemo ono što osećamo, ali ne, Srbima se uvek žuri. Kao muve bez glave. Zato ovako i prolazimo.
 
Ма дај бре!
Поздрављам намеру али ово је блам.
Прегледао сам прва два и даље нисам моагао, скоро сам добио епилептични напад од дрмења слике и ништа нисам видео.
Боље ти то уклони.

Slazem se. Jos przt na kameri... Dobra namera, ali lose ispade.
 

Back
Top