OBAVESTENJE

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.604
Stvarno nerazumem,zasto nasa struja i dalje ide na Kosovo.Jeste da tamo ima nasih ljudi ali Taci je bio u Makedoniju i oni su primili velikodusno i Crnogorci isto.STA SAD MISLITE DA LI CE SE TO NASTAVITI ISPORUKA STRUJE ILI NEKO TRECE RESENJE...
 
Stvarno nerazumem,zasto nasa struja i dalje ide na Kosovo.Jeste da tamo ima nasih ljudi ali Taci je bio u Makedoniju i oni su primili velikodusno i Crnogorci isto.STA SAD MISLITE DA LI CE SE TO NASTAVITI ISPORUKA STRUJE ILI NEKO TRECE RESENJE...

.......treba ih uljuljkati da ce sve biti normalno .............pa odjednom visoki napon .............uz to oni i sad jedva imaju struju po 6 sati ...........:lol:
 
.......treba ih uljuljkati da ce sve biti normalno .............pa odjednom visoki napon .............uz to oni i sad jedva imaju struju po 6 sati ...........:lol:

tehnicke mogucnosti kosova A i B su sasvim dovoljne za kosovo, e sada zasti u tom slucaju imamo restrikciju to je drugo pitanje:lol::lol::lol:

slavka69
.Jer ja i ostali placamo za vas tamo koji neplacate struju.
ti placas meni struju???? svasta bre od tebe zenoooooo
 
tehnicke mogucnosti kosova A i B su sasvim dovoljne za kosovo, e sada zasti u tom slucaju imamo restrikciju to je drugo pitanje:lol::lol::lol:


ti placas meni struju???? svasta bre od tebe zenoooooo

To pricaj i pisi nekome drugom ko nezna za kosove a i kosove b u obilicu.Ja ti placam struju i to je tacno.Zasto je Taci ljudima pretio da ako nebide struje za proglasenje da ce neki ljudi koji rade tamo odgovarati.Pratim RTK televiziju i sve ostale kanale.
 
tehnicke mogucnosti kosova A i B su sasvim dovoljne za kosovo, e sada zasti u tom slucaju imamo restrikciju to je drugo pitanje:lol::lol::lol:

......brate ademe nemoj tako ,pa centrala je toliko zastarela da samo shto se nije sje.bala sama od sebe ,nemoj prizivati zavrtanje nasheg ventila inache bi hranu morao da chuvash u snegu na kosovskim alpima ...........:lol::lol::lol:.......pitaj nekog struchnjaka
 
Ако Србија обустави испоруку струје Косову, добијаће је од Албаније (већ су то најавили Албанци), а у том случају Срби са Косова остају без струје.
 
Ако Србија обустави испоруку струје Косову, добијаће је од Албаније (већ су то најавили Албанци), а у том случају Срби са Косова остају без струје.

LUPAS!

sama albanija nema struje za sebe tako da od albanije nece dobiti struju nikad!

drugo Srbima na Kosovu treba podeliti agregate i dati naftu o drzavnom trosku tako da UVEK imaju struje.

ZASTO da ja i drugi gradjani Srbije finansiramo SIPTARSKE TERORISTE I ZLIKOVCE???

Zasto ?!?!?!?!
 
НЕЋЕ....Хидроелектрана Газиводе је у Српском крају..и контролишу је Срби..и сасвим је довољна за Северно КиМ....
 
LUPAS!

sama albanija nema struje za sebe tako da od albanije nece dobiti struju nikad!

drugo Srbima na Kosovu treba podeliti agregate i dati naftu o drzavnom trosku tako da UVEK imaju struje.

ZASTO da ja i drugi gradjani Srbije finansiramo SIPTARSKE TERORISTE I ZLIKOVCE???

Zasto ?!?!?!?
!

Зато што је Косово део Србије, зар не?
 
tehnicke mogucnosti kosova A i B su sasvim dovoljne za kosovo, e sada zasti u tom slucaju imamo restrikciju to je drugo pitanje:lol::lol::lol:
Mozda zato shto su svi Srbi koji su iste odrzavali bili najureni sa posla 99.,..ako ne i gore....a nazalost vashi struchnjaci su navikli samo na rad u nuklearnim elektranama...Homer Simpson:lol:..taj rad.
 
To pricaj i pisi nekome drugom ko nezna za kosove a i kosove b u obilicu.Ja ti placam struju i to je tacno.Zasto je Taci ljudima pretio da ako nebide struje za proglasenje da ce neki ljudi koji rade tamo odgovarati.Pratim RTK televiziju i sve ostale kanale.


Preko čega...koga to možeš da pratiš?

I jedno pitanje...već izvesno vreme pratim tvoje postove i kako to da ti tako loše govoriš...pišeš srpski???...a navodno si Srpkinja?:arrow:
 
Prtim preko satelita,zivim u zrenjaninu,a rodjena sam u bgd 69god.Inace sam sa Bezanije a to kako pisem to je moja stvar da ti nisi nastavnica srpskog jezika sta je ovde maturki rad.da li si zadovljna odgovorom ili hoces i br gaca koji nosim.kako te nije sramota da tako pitas i lupetas a ovamo zivis na najlepsi deo grada.
 
Prtim preko satelita,zivim u zrenjaninu,a rodjena sam u bgd 69god.Inace sam sa Bezanije a to kako pisem to je moja stvar da ti nisi nastavnica srpskog jezika sta je ovde maturki rad.da li si zadovljna odgovorom ili hoces i br gaca koji nosim.kako te nije sramota da tako pitas i lupetas a ovamo zivis na najlepsi deo grada.


Uh....ma sve mi je jasno....:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Pitam se zasto adem_ks postuje na ovom forumu?
Da li neko od odgovornih moze da mi da odgovor ciji je ovo forum i da li je po Pravilniku da neko ko ne podnosi Srbiju, postuje na istom?

Neka postuje na kosovskim forumima, ako imaju koji.
 

Back
Top