Amerika priznala Kosovo!

nedodirljivi^2

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
216
Buš: Kosovo sada nezavisno
18. februar 2008. | 08:08 -> 15:11 | Izvor: Beta, Tanjug
Aruša, Vašington -- Džordž Buš kaže da su "kosovski Albanci sada nezavisni" i da će priznavanjem Kosova, SAD slediti preporuke plana Martija Ahtisarija.

U intervjuu za mrežu En-Bi-Si, predsednik SAD je rekao da će pratiti kako se razvija situacija tokom dana, ali da je nezavisnost Kosova nešto za šta se on zalagao. Agencija Rojters prenela je ocenu britanskog Bi-Bi-Si-ja da je Buš priznao nezavisnost Kosova, a isto je, prenoseći reči američkog predsednika ocenila i agencija AP.

"Za to sam se zalagao zajedno s mojom vladom", kazao je Buš.
 
Verujem da on nema pojma gde se nalazi"drzava"koju je priznao....da se naslutiti iz njegovih rechi..nego rekli mu da tako treba.Pajac.

Obici ce on sigurno Pristinu. Tamo negde na jesen , kada se prodaje kupus na prikolicama traktorskim. Njemu daj kantar i popni ga na prikolicu nabij mu belu kapu na glavu....., da **** majku ako bi neko primetio da je on predsednik neke drzave...

Jos bi ga zajebavali i cenkali sa njim i onako je glup ko qurac. Pa to ceo svet zna.....
 
Obici ce on sigurno Pristinu. Tamo negde na jesen , kada se prodaje kupus na prikolicama traktorskim. Njemu daj kantar i popni ga na prikolicu nabij mu belu kapu na glavu....., da **** majku ako bi neko primetio da je on predsednik neke drzave...

Jos bi ga zajebavali i cenkali sa njim i onako je glup ko qurac. Pa to ceo svet zna.....

Nesme.Ukrali bi mu opet sat.
 
18.jpg
 

Back
Top