Reinkarnacija

Putujem od Numenora i potonuca naovamo.Bedoh i zrec u Atlantosovom hramu i kurtizana u Indiji i sluga u norveskoj i raskalasna mlada dama u Italiji.I srednjevekovni vitez...
 
Ja verujem u inkarnaciju. Sve shto se deshava ka i dezavu (kako se vec pishe), o necemu nam govori. Neshto malo sam o njoj procitala i to u knjizi "Paralelni svet", a pisao je Benedikt.
 
Radio sam ne hipnoticku regresiju jedared. Ne smem da se zakunem da je to bila slika prethodnog zivota, ili samo trip, ali iskustvo je bilo 100% prociscujuce i svakom bi ga najtoplije preporucio. Napomena: strejt stanje 100%, nikad dozivljeno bilo sta slicno. Problem: potreban vodja puta.
 
Gledas tudji zivot kao na filmu, ali sve emocije (i ako znas da se to ne desava tebi) dozivljavas potpuno. Sto se detalja tiche mislim da nije bitno, ali pouchno je videti i OSETITI jedan zivot posebno kada mozes da sledis uzrocno posledicnu vezu od ocetka do kraja to jest smrti... gledas kako nekoliko krupnih odluka donesenih iz straha ili inata mogu da uniste jedan zivot u potpunosti za sva vremena...
 
RL:
Gledas tudji zivot kao na filmu, ali sve emocije (i ako znas da se to ne desava tebi) dozivljavas potpuno. Sto se detalja tiche mislim da nije bitno, ali pouchno je videti i OSETITI jedan zivot posebno kada mozes da sledis uzrocno posledicnu vezu od ocetka do kraja to jest smrti... gledas kako nekoliko krupnih odluka donesenih iz straha ili inata mogu da uniste jedan zivot u potpunosti za sva vremena...
Mozes li mi dati broj telefona tog regresoterapeuta?
 
RL:
Gledas tudji zivot kao na filmu, ali sve emocije (i ako znas da se to ne desava tebi) dozivljavas potpuno. Sto se detalja tiche mislim da nije bitno, ali pouchno je videti i OSETITI jedan zivot posebno kada mozes da sledis uzrocno posledicnu vezu od ocetka do kraja to jest smrti... gledas kako nekoliko krupnih odluka donesenih iz straha ili inata mogu da uniste jedan zivot u potpunosti za sva vremena...

I kako sad posle svega gledas na zivot, na odluke
 
RL:
Radio sam ne hipnoticku regresiju jedared. Ne smem da se zakunem da je to bila slika prethodnog zivota, ili samo trip, ali iskustvo je bilo 100% prociscujuce i svakom bi ga najtoplije preporucio. Napomena: strejt stanje 100%, nikad dozivljeno bilo sta slicno. Problem: potreban vodja puta.
Daj i ja da radim tu regresiju da se malo opasuljim i spustim na zemlju,da malo nadjem neke odgovore. :wink: Mada sam cula da je to cesto sve plod maste... :?:
 
Verujem samo u reinkarnaciju (inache sam ateista). Nekako mi je nelogichno da postojimo samo jednom. Ne znam shta sam bila u proshlim zivotima, ali, radila sam regresiju ali samo me vratio do moje 3-4 god. Kaze da sam rodjeni talenat za regresiju, :? :lol: , i da sam mlada za to. Kao, mogu dobiti neki shok.
 
Regresija ima smisla samo ukoliko nam pomaze da razresimo neke zivotne probleme i situacije u kojima smo karmicki zakoceni...inace nehipnoticka regresija po metodi svajcarca Jana Zidgela je potpuno bezopasna.
 
RL kod koga si radio regresiju...bas me zanima zato sto bi ja htela a i morala bi da nagovorim sestru jer se ona plasi zmija ali to je neverovatan strah ...ne sme da ih vidi ni na slici...i mislim da je odgovor i resenje njenog problema tamo negde
 

Back
Top