Na koga ste ljubomorni???

vick

Obećava
Poruka
74
s obzirom da na ovoj planeti ne postoji osoba koja ne nosi ni trunku ljubomore u sebi, da nikada nije osetila zavist prema nekom drugom, interesuje me vasa situacija. sta ili ko vas cini bezopasno ljubomornim, ili da li ste na nekoga do sada bili toliko ljubomorni da je to osecanje preraslo u mrznju? pa?
 
Pazi kad nemam ni trunku ljubomore u sebi :)
Ok, mozda trunku, ali ne postoji osoba na koju bih ja bila ljubomorna,,..hey pa zasto, kako :shock: (a kako se to radi? :lol:) Yeah, verovatno je obrnuto.
To je bas pacenicki. Jadno, bedno...bljak :? :lol:
Takve treba poslati u Pakao cim se rode :twisted:
 
Ja sam ljubomoran na svoju zenu.Ali to potiskujem u sebi.Ipak posto ona voli moju ljubomoru i ocigledno pokusava da cesto je i pokazem.Ona se igra igre macke i misa.Valjda joj je to dokaz da je volim.Ipak suzubijam se jer ljubomora je bolest koja preti da razori bilo brak ili ljubav drugarstvo.Treba to potiskivati jer nije dobro.
 
Svakako. Ali nikad da preraste u mrznju ili nesto extremno patolosko!
Uvijek sam pomalo ljubomorna na momka, ali zdravo :)
I ljubomorna sam na nekog narocito kolegu/inicu ako ima bolje znanje. Ali to me ne tjera da je/ga mrzim, vec naprotiv, daje mi stvaralacku energiju ,pa shvati to kao takmicenje.
 
Na neku loodachu koja grli i ljubi svakog momka na koga naidjemo......najgore je sto mi je rekla da hoce da smuva moju simpatiju.......ona misli da ce sve dobiti na tu kartu
.......mada,znajuci muskarce,mislim da ce on popustiti.......shta se moze :( :( :( :( :( :(
Ona je takva.......ccc
 

Back
Top