Nek se pripremi LDP

nedodirljivi^2

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
216
UPR:SRBIJA-MUP-SAOPŠTENJE
KRIVIČNA PRIJAVA PROTIV TAČIJA, SEJDIJUA I KRASNIĆIJA
12:16 BEOGRAD, 18. februara (Tanjug) - Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije podnelo je krivičnu prijavu protiv Hašima Tačija, Fatmira Sejdiua i Jakupa Krasnićija, koji su 17. februara u Prištini organizovali proglašenje lažne države na tlu Srbije, čime su počinili teško krivično delo protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Srbije.

U saopštenju MUP-a Srbije navedeno je da su Hašim (Hadžije) Tači, rođen 24. 04. 1968. u Srbici, Republika Srbija, Fatmir (Nehmije) Sejdiu, rođen 23.10. 1951. u Podujevu, Republika Srbija, i Jakup (Janeza) Krasnići, rođen 1. 1. 1951. u Glogovcu, Republika Srbija, organizovali 17. februara u Prištini proglašenje lažne države na tlu Srbije.

Oni su time počinili teško krivično delo protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Srbije iz člana 321. stav 1. u vezi krivičnog dela Ugrožavanja teritorijalne celine iz člana 307. stav 1. krivičnog zakona Republike Srbije.

Prema članu 8. Ustava Republike Srbije, teritorija Republike Srbije je jedinstvena i nedeljiva, a granica Republike Srbije je nepovrediva i menja se isključivo po postupku predviđenom za promenu Ustava, navedeno je u saopštenju.

(Kraj) sa/mj
 
Thumb_Andrija%20Ilic%201.jpg
 
Da, a mogao sam i da opljacam banku da sam hteo, pa nisam.
Natasa Kandic se pridruzila udaru na ustavni poredak Srbije i mora snositi posledice tog cina. Sad cemo videti da li je Srbija odlucila da postane ozbiljna drzava.

Najpre treba da proglasite drzavu Srbiju i kazete sta je to,od tuda do tuda,koliko stanovnika ima,pasos kakav ima,...
A onda da objasnite na osnovu cega bi Vi i koga to hapsili.
 
UPR:SRBIJA-MUP-SAOPŠTENJE
KRIVIČNA PRIJAVA PROTIV TAČIJA, SEJDIJUA I KRASNIĆIJA
12:16 BEOGRAD, 18. februara (Tanjug) - Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije podnelo je krivičnu prijavu protiv Hašima Tačija, Fatmira Sejdiua i Jakupa Krasnićija, koji su 17. februara u Prištini organizovali proglašenje lažne države na tlu Srbije, čime su počinili teško krivično delo protiv ustavnog uređenja i bezbednosti Srbije.


(Kraj) sa/mj

Jel moguce ?

Umro sam .
 
E skontajte kako je yebeno da se ispoštuje onaj koji te plaća!!! Došla tamo da pokaže prisustvo, a nabila naočale da se što manje primjeti!!! Samo joj još fali fantomka sa znakom OVK na čelu!!! Što se mene tiče, svaki dalji boravak ovakvog izdajnika u Srbiji, za sve Srbe je pitanje obraza i dostojanstva!!! Ako ovo nije izdaja sopstvenog naroda i države, onda stvarno ne znam dal' taj termin uopšte treba da postoji!!! Šta još treba gadura da učini kako bi se dokazala kao izrod od svog naroda??? Dal još treba da javno zakolje nekog srpskog nesretnika u Štrpcima??? Sramota svih nas!!!:evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 
Ako ako.. samo u optuznice i u apsanu. Nista nasije nista grubo, samo ih provuci kroz birokratiju i ima da budu dobri kao bubice. KOga provuces kroz birokratiju tom ni gulag u sibiru izgleda kao letovaliste.
 

Back
Top