SADIZAM

Ti, ustvari, pricas o povredjivanju tvoje sujete!
Zamisli da ona negira tvoj talenat, pazi kako se usudio...............ali sta ako on iznosi iskren stav?
Sta ako mu se tvoj rad zaista ne dopada?
Mozda je jedan od 100, ali mozda je tako!

I bacas se prejakim izrazima............nije lako prodrijeti u sustinu necijeg bica, to moze samo onaj ko te poznaje godinama.......a ne i neko nebitan!
Sujetna si mnogo! Kao i vecina nas, pretpostavljam!
auuuu moze i ovo da bidne :P
 
Ma nece. :lol: Omasila je, al' ok je to, jer nisam objasnila kompletnu situaciju, a i mrzi me da stajem u nekakvu samoodbranu.
Verbalni sadizam podrzumeva grubosti i ocigledno preterano izivljavanje, neadekvatne izraze. Nesto sto je neprimereno....kao preterano znaci da je ostrasceno i blage veze nema sa objektivnom kritikom, kojoj je ta osoba povremeno sklona u trenucima ciste svesti. :D

Mene neistine ne bole i bas me nesto zabole da dokazujem suprotno. i ovako na kraju sve dodje na svoje mesto.
Nego ima taj poseban tip muskarca koji misli da ce mustranjem da te fascinira, jer igra na kartu zenskog mazohizma. :lol:
 
sada bih mogla da napisem esej...ucestala pojava...ali, moram da se pakujem i upravo pregledavam svoju s/m opremu...a sta znaci kada sadiziras verbalno drugaricu, a?!:rolleyes:
 
А против неистине нема оружја за борбу. Како некоме да доказујеш да НИСИ урадио нешто што ти се приписује или да ниси онакав каквим неко жели да те представи?! То је толико понижавајућа ситуација...
А ако не одреагујеш онда ће сви помислити да јесте истина...

Hm!
Protiv neistine se ni ne bori!
Kada znas da taj neko prica u prazno, bez osnova, predjes preko toga!
Vjerovace ti onaj kome je stalo i ko te zna, za ostale te boli uvence!
Najgore je ubjedjivati nekoga, spustati se na nivo da objasnjavas, puzes i cvilis u nadi da ce ti povjerovati!
 
Хех, лако је рећи...
Тај неко измисли причу која те ужасно дискредитује и пласира је по целом граду, или људима до којих ти је стало... Ајд да видимо тога ко ће да каже:''Баш ме брига!''

Или још горе: неко, до кога ти је стало, из ко зна којих премиса извуче закључак да си урадио нешто, а ниси... И нападне те због тога. Ако оћутиш - јеси крив јер се не браниш и не противречиш. Ако објашњаваш и доказујеш - то је понижавајуће, а можеш опет да звучиш као кривац чим се толико вадиш...

Ко није био у таквим ситуацијама не може ни да зна.

Једно је кад неко у граду провали лаж како ниси природна плавуша или нешто тог типа, па те заболе...а друго је када су заиста озбиљне ствари у питању.
 
А и на форуму није све једно...

У мојим раним форумашким данима закачила сам се са једном особом, то јест њу је нервирала моја појава..па је отворила тему о мени где је (иако ме уопште није познавала, нити ишта знала о мени) измислила читаву причу о мом животу, а врррло ружну...причу која није имала везе са животом...али су је ипак сви читали и коментарисали.

Нико не може рећи да га је баш брига у таквим ситуацијама, а осећај немоћи да се супротставиш неистини је ужасан!
 
Hellen, ipak ja nisam mislila na stvari koje su tog stepena da mogu da ti pomrse konce i ozbiljno te ugroze !
Mislim da jedino treba biti cist pred sobom, porodicom i bliskim prijateljima!
Ako te oni iskreno vole, razumjece, vjerovace ti!

Sta misli carsija...........hm, ovo mogu da dovrsim jedino nekom socnom psovkom!
 
mnogi su poremeceni...negdje oko 60%...po tvom....ja vishe vjerujem da je to djavolja rabota

Ne znam procentualno, ali verujem da ih ima prilicno... Mozda je i to samo jedan od nacina da skrenu paznju na sebe, jer takvi likovi obicno ne poseduju nijedan kvalitet i svesni da ne vrede, svesni koliko su nevoljeni, pokusavaju vredjanjem drugih da izdignu sebe, ne shvatajuci da tim jos vise pokazuju sopstveno nistavilo...
 
Ne znam procentualno, ali verujem da ih ima prilicno... Mozda je i to samo jedan od nacina da skrenu paznju na sebe, jer takvi likovi obicno ne poseduju nijedan kvalitet i svesni da ne vrede, svesni koliko su nevoljeni, pokusavaju vredjanjem drugih da izdignu sebe, ne shvatajuci da tim jos vise pokazuju sopstveno nistavilo...

shvataju oni sve...samo im je to nacin zivota...eto malo da gaze po ljudima
 
shvataju oni sve...samo im je to nacin zivota...eto malo da gaze po ljudima

Ne verujem da su svesni svoje nesvesti jer uvek postoje i oni koji nece dozvoliti da budu zgazeni pa makar se spustili i na nivo onih koji pokusavaju da ih zgaze. Po toj logici ovi tzv. sadisti ostaju liseni tog zadovoljstva da nekog tek tako ispljuju i ucutkaju, a da im se ucinjeno ne vrati kao bumerang.
 
Znaci, kada vam neko opsuje sve, kaze pushi **** i to, to je ok, kao, svakodnevna pojava... Ali, kad krene finim rechima da napada tamo gde boli, hmm... :roll:

Bas sad razmisljam gde mene boli... :roll:

Ali, znam ko moze najvise da me udari, jer najvise toga i zna o meni... Tara... :twisted: Nekad me njene reci stvarno zabole. :( :kiss:
 
Слажем се са Хелен и рекао бих да сујетну особу највише погоди и повреди (непријатна) истина о њој, док скромну и поштену особу највише погоди покварена лаж.
 
Verbalni.


Juce po stoti put potvrdim da izvesni muskarci imaju jak poriv da verbalno i psihicki povrede zenu, pokusavajuci da je destabilizuju, obezvrede nasuprot ociglednom i sad vas je pitam, u cemu je tu problem? Preterano je i da se radi o nekom povredjivanju, sto ovde nije bio slucaj...
Zasto neki ljudi imaju taj poriv da udare u ono sto jeste najosetljivije, u sustinu necijeg bica i da izgovaraju ocigledne neistine?
Koga ste sad maltletirali?
 
Verbalni.


Juce po stoti put potvrdim da izvesni muskarci imaju jak poriv da verbalno i psihicki povrede zenu, pokusavajuci da je destabilizuju, obezvrede nasuprot ociglednom i sad vas je pitam, u cemu je tu problem? Preterano je i da se radi o nekom povredjivanju, sto ovde nije bio slucaj...
Zasto neki ljudi imaju taj poriv da udare u ono sto jeste najosetljivije, u sustinu necijeg bica i da izgovaraju ocigledne neistine?

Mislim da je glavni razlog slabost. Ali to ponašanje nije odlika samo muškaraca već i žena. Slabost može da bude posledica ko zna čega a u nekim situacijama se manifestuje upravo lažima, prevarama, vređanjem...
 
Znaci, kada vam neko opsuje sve, kaze pushi **** i to, to je ok, kao, svakodnevna pojava... Ali, kad krene finim rechima da napada tamo gde boli, hmm... :roll:

Bas sad razmisljam gde mene boli... :roll:

Ali, znam ko moze najvise da me udari, jer najvise toga i zna o meni... Tara... :twisted: Nekad me njene reci stvarno zabole. :( :kiss:

kako bre,uvek sam fina i nezna i pazljiva i nikada te ne diram tamo gde boli...dobro,mozda nekada,ali to je za tvoje dobro :D:heart:
@tema
ne znam,ne volim da cackam ljude tamo gde boli,tamo gde su najtanji samo da bi ih povredila...nikada nemam potrebu da povredim nekog na taj nacin i najgore mi je kada meni neko to uradi,jer tada zanemim...to me stavi u situaciju da ne znam sta da odgovrim...da ostanem bez teksta...
 
i da,mislim da to rade osobe nezadovoljne svojim zivotom..osobe koje pokusavaju da svoju velicinu nadju tako sto ce nekog na taj nacin povrediti...
 

Back
Top