B92 - dokle?

B92 plasira neistinu zato što...


  • Ukupno glasova
    90
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hahahahha kakvih komentara ima ovde umro sam

B92 govori istinu , i to onakvu kakva jeste , e sad sto se vama to ne svidja to je druga stvar

Vi vise volite Zikinu sarenicu i Miru Adanju Polak ? Jel to vama bolje ?

Jel imate bolje politicke emisije nego na b92 ? Koje su to , i koliko cesto idu ???

Pozdrav za sve Guslare i Guslarke , taljige su odavno otisle , a vi ne znate sta cete sa daljinskim , pa

vam se zaglavio na B92 .

B92 moramo da pratimo kao što se prati, ne daj Bože, bolest. Moramo da znamo gde je, dokle su došli i dokle su spremni da idu. Sve do izlečenja!
 
Biljo, svaka ti je na mestu!
Specijalnost su im "stručnjaci"-komentatori za koje niko nije čuo. Glavno oružje tih "stručnjaka" su elokventnost, žeravičje oči i pogled grabljivice. Žene su, po pravilu, sredovečne, muškog glasa, kratke kose, namrgođene (što bi naš narod rekao "zle žene"). Model je uzet od Vesne Pešić pa ko hoće da se proserava na štetu Srba i Srbije, mora da liči na nju.

Znala sam ja da ce (me) neko pametan dopuniti:lol:
 
Imaju super emisije ali su učesnici pažljivo birani i instruirani na štetu skoro svih vrednosti ove zemlje.
Prikrivaju prave zločince i lopove a poturaju sitne jajare ili nevine.
Izazivaju duševnu patnju i bol kod velike većine građana, bezočnim lažima i provokacijama.

E to za dusevni bol cemo im dvostruko naplatiti! Evo moga misljenja o tome:
 
Biljo, svaka ti je na mestu!
Specijalnost su im "stručnjaci"-komentatori za koje niko nije čuo. Glavno oružje tih "stručnjaka" su elokventnost, žeravičje oči i pogled grabljivice. Žene su, po pravilu, sredovečne, muškog glasa, kratke kose, namrgođene (što bi naš narod rekao "zle žene"). Model je uzet od Vesne Pešić pa ko hoće da se proserava na štetu Srba i Srbije, mora da liči na nju.

to su njihovi izmisljeni eksperti i strucnjaci koje su sorosev ci i zapad postavili za predsednike nekih NVO i onda oni u svojstvu direktorea tih NVO daju te izjave. To je ceo sistem zatvoren koji sluzi za satanziaciju Srba i medijski rat protiv naseg naroda i drzave.
 
Ne bih ja rekao da je to bas tako. Ako ste juce gledali Utisak nedelje videli ste da je jedan gost bas govorio o antisrpskoj politici koja postoji na Zapadu, nije B 92 bas takav djavo niti podrzavaju nezavisno Kosovo.

I na CNN-u pustaju stalno neke Iracane da $eru po celi dan, a u Iraku do sada poginulo skoro milion civila, a od toga vecina zverski ubijeno!
 
Biljo, svaka ti je na mestu!
Specijalnost su im "stručnjaci"-komentatori za koje niko nije čuo. Glavno oružje tih "stručnjaka" su elokventnost, žeravičje oči i pogled grabljivice. Žene su, po pravilu, sredovečne, muškog glasa, kratke kose, namrgođene (što bi naš narod rekao "zle žene"). Model je uzet od Vesne Pešić pa ko hoće da se proserava na štetu Srba i Srbije, mora da liči na nju.

Баш тако.
А водитељке... Па не знам коме се свиђају... Зло кад би' видели оне са радија...
Што би рекли у мом крају - "са њима не би ни ораје млатио"!
 
Nije b92 nikakav đavo. Daleko je od toga. Ali je problem što realnost u Srbiji nije takva da bi se dopala ovima koji se busaju u velikosrpske grudi, ovima koji sem nacionalnosti nemaju ništa. To je problem koji je zapravo samo njihov, i čini ih duboko nesrećnim. A kada sa B92 čuju kako stvari stoje, i da onaj njihov ponos počinje da bledi, oni brže bolje proglase to izdajničkom tv, bolje nego li da sebi priznaju da su ništa drugo do Srbende osramoćene za 15% teritorije (što i nije sramota, ali to oni tako doživljavaju, i razumem ih).

O tebi najvise govori to sto si u profilu napisao odakle si! "Selendra Nis"! Ukoliko ne postujes nedra koja su te donela na ovaj svet. ili mesto u kome obitavas, odgovori mi na pitanje: Ko si ti? Samo to trazim! KO SI TI? Odgovor nikada necemo dobiti zato sto si izgubljen ali nisi ti za to kriv vec ta medijska masinerija koja je tebi isprala mozak. Ukoliko ti se ne svidja grad ili drzava u kojima zivis a ti uzmi pa kao sa TV-om, promeni kanal, u ovom slucaju drzavu.

Ili ti bese Europejac samo do trenutka dok ne dobijete besplatne vize da pobegnete odavde a nas koji nemamo para, ko nas Yebe????? Nemas argumenata, ni ti ni svi tvoji istomisljenici jer vi nemate svoje misljenje, umesto njega vam je u glavi mantra koju vam je usadio B92!

Srdacan pozdrav!
 
Na stranu njihova politika, B92 je daleko najbolje opremljena i u tehničkom smislu organizovana TV u Srbiji, sa kvalitetnom slikom i emisijama.

Kad gledam RTS bole me oči od od njihove ebene opreme sa kraja 80ih, a i Pink je ostao u tom vremenu. O programskoj šemi da i ne govorim...

Mitrović i Tijanić tolike pare mlate, a neće da ulože u opremu, mamu im #$%&/!

Slika i prilika Srbije ---> Imamo s' čim, imamo s' kim, ali glavni seru i kradu, mamu im /#&$#!

Informativni program im je ................ lepo sam vaspitana ne mogu da kažem kakav.Pročitaj imena i biće ti jasno
 
Ometanje bilo čije frekvencije je krivično delo. Zaprećena kazna je od 3 meseca do godinu dana zatvora.
Pozivanje na vršenje krivičnih dela nije dozvoljeno na forumu.

Ali mirnim putem...

Pa zar niste vi manje mirnim demonstracijama (pištanjem, lupanjem u šerpe) doveli NATO bombardere? Jel neko odgovarao za ometanje javnog reda i mira? Nije niko, koliko ja znam a B92 je upravo pozivao na građansku neposlušnost i kasnije, po završetku bombardovanja.

Došlo je vreme da osete isto ali na svoju štetu. Ko se frekvencija na zlo lati, od frekvencija će da strada - tako bih se duhovito izrazio, hahaha.

Pa gde si bre taksisto, jel prohodan grad?
 
Ometanje bilo čije frekvencije je krivično delo. Zaprećena kazna je od 3 meseca do godinu dana zatvora.
Pozivanje na vršenje krivičnih dela nije dozvoljeno na forumu.


Nebudi smešan.
Ometati B92 je imperativ i cilj svakoga pravog srbina i srpkinje.Ti si preuzeo Tadićeve metode zastrašivanja.
Samo da znaš da nisam jedino za rušenje B92.Samo za ukidanje da se više ne bi prepucavali oko idiota i idiotizma.
 
Ја сам отворио сличну тему, али се умешао модератор и рекао да...је ово слободна, демократска, мулти, мулти,мулти...земља и да о томе не сме да се прича.

Ja nisam ovde imao problema ali na B92, komentarima vesti, mi nisu pustili ni jednu poruku. Tamo svi misle isto kao kakvi klonovi-klovnovi. I svi su tamo stručni j.b.t. :-)
 
moze nesha taksista da prica sta mu volja ja sam spreman da ometam UCK-92 samo me naucite kako!

javite mi na priv kako da ometam signal te ustasko siptarske medijske kuce zla u mom gradu!
 
Što ne probaš njihov forum ? Ne bi stigao ni do 2 posta .... :lol: :lol: :lol:

Pa sad ti kažem, komentar mora da se svidi moderatoru koji je u najmanju ruku Sonja ili neki drugi Biserko, eventualno nakaza koja ispunjava uslove netolerancije, fašizma i antisrpstva uopšte.
Moji komentari nisu prošli na političkoj podobnosti pa više i ne pokušavam.
 
Pa sad ti kažem, komentar mora da se svidi moderatoru koji je u najmanju ruku Sonja ili neki drugi Biserko, eventualno nakaza koja ispunjava uslove netolerancije, fašizma i antisrpstva uopšte.
Moji komentari nisu prošli na političkoj podobnosti pa više i ne pokušavam.

Sto se tice foruma i komentara tu si u pravu.Cak ni meni nisu hteli mnogo puta da objave komentar a i ne volim da idem na forume gde vlada jednoumlje.Sto se tice TV B92 mislim da je to najobjektivnija televizija u Srbiji,druga je stvar sto dovode odredjene goste samo da bi udarali kontru RTS i Kostunici. Sve u svemu, najbolja su televizija kada su u pitanju informativne emisije.
 
Bombarder - B2, napad iz vazduha
B92 napad frekvencijama, takođe iz vazduha

F16, lovac presretač (otimač) kao i naprednija, zemaljska verzija:
G17 pa još + u narodu poznatiji kao "Gej 17"
 
Sto se tice foruma i komentara tu si u pravu.Cak ni meni nisu hteli mnogo puta da objave komentar a i ne volim da idem na forume gde vlada jednoumlje.Sto se tice TV B92 mislim da je to najobjektivnija televizija u Srbiji,druga je stvar sto dovode odredjene goste samo da bi udarali kontru RTS i Kostunici. Sve u svemu, najbolja su televizija kada su u pitanju informativne emisije.

Oni su vrlo profesionalni i mislim da je njihov gazda zadovoljan učinkom. Međutim taj njihov gazda nije prijatelj Srbije i zato ih treba ukinuti... u Srbiji.
 
moze nesha taksista da prica sta mu volja ja sam spreman da ometam UCK-92 samo me naucite kako!

javite mi na priv kako da ometam signal te ustasko siptarske medijske kuce zla u mom gradu!
Steta so si ti decko vec ometen u mentalnom razvoju, tako da tesko mozes nauciti bilo sta.

B92 neka emituje program kolko oce sto se mene tice, a vi ostali pamet u glavu i malo potpalite Pink, redakcije Kurira i Press-a itd. tj. te ispirace mozgova, zar ne vidite kako uticu na vas? Pogledajte primer zvezdannna 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top