Policija prebija lojalne gradjane ove drzave mesto da ide na Kosovo da brani Srbe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zvezdannn

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
441
Iskustvo jednog demonstranta od juce. Policija tuce nasu decu a ne sme da ide na Kosovo! KEROVI KEROVI!

Неко је рекао да полиција није тукла демонстранте. Е па стварно, овај хулиган је добио пендрек по леђима, па по глави. Онда сам био поред кордона када је 7 пандура скакало по неком клинцу који је после остао да лежи, у несвести. Када сам му пришао да помогнем почео да ме тера неки тамо баја са пендреком, а у повратку када је кордон био у повлаћењу наши полицајцу су момку на земљи, који је могао да буде и мртав колико су они знали показивали пендреке као ону ствар, па када сам рекао том мудоњи да је много јак у униформи скочили на мене "хоћеш и ти?". А на тргу су момку иза мене, без повода јер је само стајао мирно, полoмили нос. Е да, и један велики борац жандармерије на теразијама је уперио пиштољ у мене (и још 5 око мене, матораца, 2 жене) јер смо викали на њих да прекину да туку омладину.

Када сам питао чувара са аутоматском пушком тамо неке виле на дедињу, "је ли то министар или председник", уз одговор "шта те боли..." добацих ја "па занима ме да ли мирно спавају" на шта је овај са пушком скочио "****** бре, кретену, иди у приштину" па му ја рекох да ми да пушку и ићи ћу. И тако, анегдота милион, сусрета са бедно неинтелигентном полицијом разочарајућа а Београд одвратан као и увек.

Београд спава, возе се људи до кафића, до биоскопа, до позоришта, иду до радње, боли их она ствар.

Од демонстраната било је свих, па и ДСоваца (замислите), а многи нису ни знали шта се у суштини дешава, колико пута сам чуо (и исправио) да ЕУ у ствари не ради ништа.

Оне девојке, старије даме и људи који нису "хулигани" су растерани када је полиција кренула да туче демонстранте. А било их је 15 аутобуса сиугно, ја сам видео 4 само код Албанске, мурије, чак сам једну фацу жандармерије препознао као учесника демонстрација у Аранђеловцу, други ми је признао и да је дошао из Куршумлије и да "му није по вољи" што туку омладину, па сам га питаo "па коме је по вољи, оном шта је наредио, ко је тај?", наравно одговора нема.
 
bas moze jedan klinac da pretuce pandura tj kornjacu u punoj ratnoj opremi sa stitom i kacigom!

mozes da ga udaris palicom iz sve snage nista mu ne mozes! to je prica!

Otiđi na stranice Blica i B92, pa ćeš videti fotografije povređenih policajaca.
Da budale nisu htele da prave sranje policija ih ne bi ni dirala...
 
Нереди су кренули оног тренутка када је полиција почела да штити амбасаду САД. Да није штитила амбасаду САД не би дошло до нереда. Требали су се повући или придружити демонстрантима. Као што су се придружили 2000. у паљењу скупштине, тако су могли и сада. Међутим, наша Влада није баш била расположена да се придружи демонстрантима, јер очигледно да на неки начин подржава ово.
 
tako je svetolice nek prebijaju kostunicini i tadicevi kerovi srpske mladice i devojke , a istovremeno te jajare ne smeju da odu na Kosovo!


pa kad ih jer Sloba povuko sa istog sad im je gotovo ,nego sta ti znaci ovo "lojalni " gradjani koji unistavaju i demoliraju rodjeni grad ?Znam ja da se u zakone i pravo razumes kao Marica krivi .. al cak i ti znas sta znaci biti lojalan gradjanin.
 
Нереди су кренули оног тренутка када је полиција почела да штити амбасаду САД. Да није штитила амбасаду САД не би дошло до нереда. Требали су се повући или придружити демонстрантима. Као што су се придружили 2000. у паљењу скупштине, тако су могли и сада. Међутим, наша Влада није баш била расположена да се придружи демонстрантима, јер очигледно да на неки начин подржава ово.

ambasade slovenije i amerike nisu "nas grad" vec su teritorije tih drzava. stoga ih treba unistiti i demolirati jer ta gamad unistava i demolira vec 20 godina nasu zemlju!

Blago vama kad ne razmišljate.

Šta, uništimo ambasade i šta smo postigli?
 
ambasade slovenije i amerike nisu "nas grad" vec su teritorije tih drzava. stoga ih treba unistiti i demolirati jer ta gamad unistava i demolira vec 20 godina nasu zemlju!
to sto ce unistiti zgrade koje su oni iznajmili i privremeno ih koriste nece nikako naskoditi ni SAD ni Sloveniji dok bi recimo moglo da se desi da i neki slovanackim ili SAD Obrazovcima padne na pamet da i oni krenu da se izvvljavaju nad oko 150 000 Srba u Sloveniji i oko pola miliona u SAD.
 
to sto ce unistiti zgrade koje su oni iznajmili i privremeno ih koriste nece nikako naskoditi ni SAD ni Sloveniji dok bi recimo moglo da se desi da i neki slovanackim ili SAD Obrazovcima padne na pamet da i oni krenu da se izvvljavaju nad oko 150 000 Srba u Sloveniji i oko pola miliona u SAD.

zbog cega?
srbi u sloveniji i sad-u postuju suvernitet i integritet zemlje u kojoj se nalaze
 
svo to huliganisanje na ulici je majmunisanje!time se ne postize cilj,cak ni priblizno!
jeste da osecaj nesposobnosti budi u mnogima bes koji nema gde korisno da iskoriste.
a i ti policajci sto biju"nase" bi pre isli na kosovo nego tu na ulici da mlate klince.

a i svi su znali sta ce i kako ce da bude.nema razloga biti sokiran
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top