The Witcher

Mene jos nije smorio. Presao sam u jednom danu Kaer Mohren, ceo prvi act i sad sam mozda na pola drugog. Steta shto moram da idem na posao pa sam morao da prekinem da malo odspavam.
 
Znam
36_1_4.gif
 
ja nisam isao na predavanja 3 dana zbog Witchera! i obrnuo sam ga i sad... igram ponovo! :)
Ali sve na suprotan nacin! da vidimo da li cu opet da ispadnem smrad na kraju jer mi se nije svideo finish igrice! Ispadoh je za sve kriv... igrica je fenomenalna i upravo sam pre dva minuta procitao da ce uskoro izaci i Witcher Enchanced version koja ce igricu da ispegla do maksimuma! nema vise ucitavanja od 45 sec i journal i inventory ce da srede i da ubace nove likove i da skinu sva ogranicenja oko vas tako da ce moci maksimalno da se uziva u Vizimi i lakeshor-u i Swamp-u!
Posle Obliviona verovatno najkvalitetniji RPG sa takvom pricom!!!! moram i roman da procitam....
 
Shto se tice ucitavanja to se resava sa dve stvari prvo vam treba 1.2 patch i drugo treba vam 2 GB memorije. Kod mene ucitavanje traje bukvalno 3-4 sekunde i eventualno jos toliko za snimanje. Pri tom ja imam budjavi ata disk. Sa nekim brzim diskom ili raptorom mislim da bi samo pokazao ekran na sekund.

Bitna su oba uslova - ako imate patch i 1 GB memorije opet ce mnogo da ucitava - potrebna su 2 GB da moze da ucita celu lokaciju u memoriju - onda samo prvo ucitavanje traje malo duze a kasnije kad ulazite-izlazite iz kuce to traje bukvalno par sekundi i uopste ne smeta.
 

Back
Top