Dosta sa Stojakovicem!! Jel' neko cuo za Djordjevica

snaja88:
A sta je sa topicima koje postavljaju RIBE,FENSI RIBE,RIBETINE i druge zivotinjke?
PS Nemojte toliko mrzeti Pedju,kad je bilo Svetsko Prvenstvo svi ste bili pred srcanim udarom kad je pedja dao onu trojku u produzetku...Zar se sve zaboravi?

hej snajka, nisi dobro shvatila... :wink:
pedju niko ne mrzi, pedja je super, ali ove kako si ih nazvala ribe i ribetine smaraju sa nekim topicima koji nemaju veze sa sportom!
pozdrav :lol:
 
Anonymous:
snaja88:
A sta je sa topicima koje postavljaju RIBE,FENSI RIBE,RIBETINE i druge zivotinjke?
PS Nemojte toliko mrzeti Pedju,kad je bilo Svetsko Prvenstvo svi ste bili pred srcanim udarom kad je pedja dao onu trojku u produzetku...Zar se sve zaboravi?

hej snajka, nisi dobro shvatila... :wink:
pedju niko ne mrzi, pedja je super, ali ove kako si ih nazvala ribe i ribetine smaraju sa nekim topicima koji nemaju veze sa sportom!
pozdrav :lol:
Pa ispada mi nekako da ga bas svi mrze!Cak i otvaraju teme da bih im ja odgovorila....Dobro sta cu. :roll:
A RIBE bas smaraju sa onim temama i ja kazem
 
snaja88:
Anonymous:
snaja88:
A sta je sa topicima koje postavljaju RIBE,FENSI RIBE,RIBETINE i druge zivotinjke?
PS Nemojte toliko mrzeti Pedju,kad je bilo Svetsko Prvenstvo svi ste bili pred srcanim udarom kad je pedja dao onu trojku u produzetku...Zar se sve zaboravi?

hej snajka, nisi dobro shvatila... :wink:
pedju niko ne mrzi, pedja je super, ali ove kako si ih nazvala ribe i ribetine smaraju sa nekim topicima koji nemaju veze sa sportom!
pozdrav :lol:
Pa ispada mi nekako da ga bas svi mrze!Cak i otvaraju teme da bih im ja odgovorila....Dobro sta cu. :roll:
A RIBE bas smaraju sa onim temama i ja kazem

ma pedja rulles
 
Pedja Stojakovic jeste nas naj naj naj igrac, i mozda je bolji od Djordjevica (MOZDA ali po meni nije)jer Sale kad je bio u formi razvaljivao je sve redom i sve Pedjine koseve na SP ja bih menjao za one dve Saletove trojke protiv huventuda i protiv ustasa. A kad god vidim onu trojku protiv ustasa najezim se. Najvazniji kos u istoriji SRPSKE kosarke.
ZIVEO SALE LEGENDA I ZIVEO PEDJA (BUDUCA LEGENDA)
 

Back
Top