Sponzorushe....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma svi kao napadaju sponzoruse,ali njih zaboli. One uvjek najbolje prodju,nadju neku lovarnu budalu i imaju sve sto pozele...Dok se mi jadnice lomimo oko ljubavi i takvih s*anja koja prolaze,a na kraju od tog nemamo nista.
 
tica:
Ma svi kao napadaju sponzoruse,ali njih zaboli. One uvjek najbolje prodju,nadju neku lovarnu budalu i imaju sve sto pozele...Dok se mi jadnice lomimo oko ljubavi i takvih s*anja koja prolaze,a na kraju od tog nemamo nista.

Mislis da vise ona uziva u toj lovi, nego ti u iskrenoj ljubavi ?
 
tica:
Ma svi kao napadaju sponzoruse,ali njih zaboli. One uvjek najbolje prodju,nadju neku lovarnu budalu i imaju sve sto pozele...Dok se mi jadnice lomimo oko ljubavi i takvih s*anja koja prolaze,a na kraju od tog nemamo nista.
Zar je zaista najbitnije izvuci neku korist?Ljubav je prvenstveno davanje,a ne primanje.Sponzoruse,ma u kakvom izobilju zivele,imaju prazne zivote,zalim ih.
 
Ma necu da se raspravljam sa vama uopste. Jednog cete se dana smejati kad se setite za koga ste sve mislili da vam je bio/la velika ljubav. Onda se setite mene pa skontajte ko je bio u pravu. :wink:
 
ja licno mislim da je novac bitan u zivotu aali ne predstavlja oduci+ujucu ulogu hocu li s nekim biti u veyi ili ne ali iskreno da kayem ne bi volela da im decko voyi ficu a ja novog pola jer bi se vjecito svadjali oko novca i si gurna sam da bi nam to unistilo vezu tako da je najbolje naci negog ko odgovara vasim standardima kisss iy kotoraaaaaa
:)
 
ma milim svako ima svoj izbor u zivotu......pa i one.
Ako su njima pare najvaznije i to su opusteno priznale sebi------cool.Ali ja iskreno,nisam u tom fazonu i nemam love iskreno(a kad imam to je stvarno retko)ali zato imam razne nacine da dodjem do nje.....ali sigurno ne preko kreveta!!!!!!!
 
emy_331:
ma milim svako ima svoj izbor u zivotu......pa i one.
Ako su njima pare najvaznije i to su opusteno priznale sebi------cool.Ali ja iskreno,nisam u tom fazonu i nemam love iskreno(a kad imam to je stvarno retko)ali zato imam razne nacine da dodjem do nje.....ali sigurno ne preko kreveta!!!!!!!

jesi li zgodna? hoces da zaradis? :twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top