Јеремић: Бушева администрација крива за све!

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
У интервјуу на РТС Јеремић окривио администрацију Џорџа Буша за све лоше у свету
"Ово је најгора администрација која је свуда у свету донела разарања. Сачекајмо да Бош оде на стратиште историје, свака друга администрација биће далеко боља од ове"
 
У интервјуу на РТС Јеремић окривио администрацију Џорџа Буша за све лоше у свету
"Ово је најгора администрација која је свуда у свету донела разарања. Сачекајмо да Бош оде на стратиште историје, свака друга администрација биће далеко боља од ове"

mozda, ali ne za 'srpsku stvar' u ovom sluchaju.

inace, jedina nekakva shansa jeste obama, i sveukupno kenedijevsko preispitivanje
 
Ako Hilari pobedi Mekejna onda smo ga pop.ushili.

jesi video sta mekejn misli o nashem sluchaju...:?

opasan je mekejn, i uopste se ne bih kladio da demokrate dobijaju izbore.

inache, mislim da ce taj mekejn dobiti hilari, ako ona osvoji demokr. nominaciju.
kao shto mislim da obama ima vishe shanse protvi njega, ako on bude kandidat.

crnja je dobar. yes, we can!, ili kako vec :)
 
jesi video sta mekejn misli o nashem sluchaju...:?

opasan je mekejn, i uopste se ne bih kladio da demokrate dobijaju izbore.

inache, mislim da ce taj mekejn dobiti hilari, ako ona osvoji demokr. nominaciju.
kao shto mislim da obama ima vishe shanse protvi njega, ako on bude kandidat.

crnja je dobar. yes, we can!, ili kako vec :)

tu se slazem
 
У интервјуу на РТС Јеремић окривио администрацију Џорџа Буша за све лоше у свету
"Ово је најгора администрација која је свуда у свету донела разарања. Сачекајмо да Бош оде на стратиште историје, свака друга администрација биће далеко боља од ове"

Vec komentarisah na drugoj temi, cuo sam da neko prica bljuvotine na RTS, ali nisam gledao. Pomislio sam da je Jul vaskrsao, kad' ono Jeremic. ;-)
 
Znam da je Mekejn katastrofa po nas ali Hilari je chak i od njega gora.Sa Hilari vracaju se Holbruk&Olabrajtova i ekipa.Sve je bolje od toga.
Obama ako prodje Hilari nece poziveti da se urtrkuje sa Mekejnom.Ubice ga kao bracu Kenedi.


To sam pročitala na nekoliko mesta iz više izvora...mada se ne uzbuđujem previše...nek' se kokaju međusobno...evo svaki dan po neko od "studenata" prolupa i ske.nja po par desetina kolega...al' to je ta jAmerika...jel'te...:D

hebote, nešto puče oko am.ambasade...:confused:
 
У интервјуу на РТС Јеремић окривио администрацију Џорџа Буша за све лоше у свету
"Ово је најгора администрација која је свуда у свету донела разарања. Сачекајмо да Бош оде на стратиште историје, свака друга администрација биће далеко боља од ове"
Ovo je prvi Koštunica rekao danas u svom govoru u 16h!!!
Nek' se zna!

Rekao je i mnogo više.

Taj Jeremić, ionako ili ponavlja kao papagaj, ili priča šta mu se kaže.:lol:

p.s. koja ironija, Jeremić Američki đak daje ovakve izjave i još neko treba da ga shvati ozbiljno
 
Pa ne znam cemu bas tolika frka i razbijanje glave o tome ko ce biti novi predsednik SAD , bilo je jos logicno da smo o tome razmisljali 2000. i 2004. jer tada nije bio resen status Kosova i jos se moglo mada naivno verovati da od toga zavisi njihova politika prema Kosovu. Sada je to vec gotova stvar do novembra ce vec procedura oko priznanja Kosova biti uveliko zavrsena ,Ameri polako pakuju kofere sa Balkana i prepustaju ga EU tako da Srbija vise nece biti od nikakvog znacaja americku spoljnu politiku kao uostalom i obrnuto tako da nam je sasvim sve jedno ko ce biti predsednik.
 
Pa ne znam cemu bas tolika frka i razbijanje glave o tome ko ce biti novi predsednik SAD , bilo je jos logicno da smo o tome razmisljali 2000. i 2004. jer tada nije bio resen status Kosova i jos se moglo mada naivno verovati da od toga zavisi njihova politika prema Kosovu. Sada je to vec gotova stvar do novembra ce vec procedura oko priznanja Kosova biti uveliko zavrsena ,Ameri polako pakuju kofere sa Balkana i prepustaju ga EU tako da Srbija vise nece biti od nikakvog znacaja americku spoljnu politiku kao uostalom i obrnuto tako da nam je sasvim sve jedno ko ce biti predsednik.

Ma to što će ih poneko priznati neznači automatski i da će ih sačuvati.
 
Pa ne znam cemu bas tolika frka i razbijanje glave o tome ko ce biti novi predsednik SAD , bilo je jos logicno da smo o tome razmisljali 2000. i 2004. jer tada nije bio resen status Kosova i jos se moglo mada naivno verovati da od toga zavisi njihova politika prema Kosovu. Sada je to vec gotova stvar do novembra ce vec procedura oko priznanja Kosova biti uveliko zavrsena ,Ameri polako pakuju kofere sa Balkana i prepustaju ga EU tako da Srbija vise nece biti od nikakvog znacaja americku spoljnu politiku kao uostalom i obrnuto tako da nam je sasvim sve jedno ko ce biti predsednik.

То са повлачењем Амера би био сценарио из снова. Амери напусте Балкан до нове године. Ми се лепо наоружамо и на пролеће 2009. године ослободимо Космет и протерамо шиптаре и ове еуропске кукавице са Космета.

П.С. Статус Космета је давно решен. То је део Србије, а са признањима независног Косова могу само да обришу задњицу. Не постоји никаква сумња да ће Србија ослободити Космет, а нови светски поредак доживети тотални крах. Завршиће на сметилишту истрорије као османлије, Аустроугарска и трећи рајх.
 
inace, jedina nekakva shansa jeste obama, i sveukupno kenedijevsko preispitivanje

mogu da kažem da si u pravu maltene skroz, jer o Hilari ne treba ni trošiti reči, a republikancima su opet uvalili trojanskog konja.

tako da, zaista, Obama predstavlja najnormalnije rešenje, al opet mislim da je jako neukusno to što ga porede sa JFK-om, nije mu ni do djona.
slušao sam dosta one debate, i recimo da su Mit Romni i Ron Pol sjajni kandidati (oba republikanci), ni Kučinić iz demokratske nije loš, al kad spadne knjiga na (u ovom slučaju) tri slova, treba birati najprihvatljivije.

mada opet, Barack ''Hussein'' (nije zezanje, njegovo pravo srednje ime, inače kao klinac je jedno vreme živeo u Indoneziji i izjašnjavao se kao potpuni musliman) Obama, baš i ne uliva poverenje, ali videćemo.

kao i uvek, verujem u najbolje, odande su bitnici :)
 

Back
Top