DREAMBOX DM 500C.........

schumadinac

Početnik
Poruka
6
pozdrav svima,
imam dreambox dm 500c, povezao sam ga crossover kablom na router, flashwizard-om instalirao gemini 4.2, restartovao ga, skenirao kanale i pojavila se slika. sve super, ali.... hteo sa m da instaliram gbox 2.25b, startovao ga u blue panel ali nema slike. vratim onda na "common interface" ali ni na njemu vise nema slike ni na jednom kanalu. onda ponovo skeniram kanale, udjem u listu kanala, svi su tu ali nema slike, samo crn ekran. prebacam sa kanala na kanal (u donjem uglu pisu informacije, sta je na programu, koliko je sati itd...) ali nema slike. onda ponovo instaliram image gemini 4.2 ali nema slike. pa probam sa image 4.1 sve se instalira skeniram kanale i sve izgleda u redu ali OPET NEMA J***** SLIKE. sta da radim?

a sad podpitanj(a)e: posto zivim u bazelu koji emu treba da instaliram, ima li kakve veze da li je kablovska ili satelitska tv (moja je kablovska) sto se tice emulatora i tako to. imam toliko stvari da pitam ali vise ne znam ni sta ni kako...........

unapred hvala za svaki savet
 
Nisam te najbolje razumeo da li ti je mrak na svim kanalima(i besplatnim) ili samo na kodiranim?Da bi imao odredjene pakete preko gbox-a moras da imas placen cs kod nekoga.Ako te interesuje znam ko daje pa se javi na pm za detalje ne sme se na forumu javno o tome...Ako ti je mrak i na besplatnim kanalima onda proveri signal koliki je...
 
zdravo
mrak mi je na svim kanalima....a sto se tice signala SNR 82-92%, AGC 43-47%.....ima li mozda veze to sto kad sam u total commanderu na jednoj strani otvorio dreambox a na drugoj direktorijum gde je bio GBOX EMU i samo sam kopirao u dreambox. cini mi se da sad ima vise direktorijuma na dreamboxu nego sto je bilo?
 

Back
Top