I opet nezavisna Republika Srpska!

Dali Srbija treba odmah priznati RS

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Види Каи,ако ћемо искрено није добра размена јер су и Српска и Косово српске земље.Значи по томе би мењали своје за своје.

Креативац управу си.
Веровао или не , ипак има много Босанчероса који би направили такву размену. Још само кад би се после и вратили тамо , ех....
 
Mi. Mozda Rusi, zavisi kako bi se odvijala situacija... Sve zavisi kako ce da ide dalje. Ako stvarno priznaju Kosovo i to nekako prodje u UN ( sto ne verujem, ali ko zna ), verovatno da ce se Srbi sa severa Kosova odvojiti i prikljuciti Srbiji, a isto i RS, jer bi to istom osnovu to mogle da traze i dobiju.

Ne, nego da u dogovoru sa Rusima i Srbijom UZMU i izbore se. bice gadno
 
tvoj naslov, kojim pokazujes svoj primitivizam, neobrazovanje, nezrelost, nesposobnost, manjkavost objektivnosti itd. sigurno ti nece pomoci da ostvaris svoju "zamisao" bez obzira da li si je zasluzioo ili ne. znaci da bi nesto uspeo, prvo moras pokazati postovanje i "priznati" realnost, pa tek posle ....
 
tvoj naslov, kojim pokazujes svoj primitivizam, neobrazovanje, nezrelost, nesposobnost, manjkavost objektivnosti itd. sigurno ti nece pomoci da ostvaris svoju "zamisao" bez obzira da li si je zasluzioo ili ne. znaci da bi nesto uspeo, prvo moras pokazati postovanje i "priznati" realnost, pa tek posle ....

A šta činiš ođe junače? Pa tvoji uveliko slave!!!
Ne znam kako se to dolje kod vas slavi ali ja, kad se CG odvojila, na comp pomišljao nijesam. Na Cetinju sam zoru dočekao... Idi na ulicu jadan nebio, nećeš valjda da propustiš tu manifestaciju!!!
 
Jos samo mi da pokrenemo pitanje Sandzaka...

to pitanje je reseno otcepljenjem crne gore. sandzak od tada vise ne postoji.

pogledaj tu tvoju mapu . vi bosnjaci ste sto se tice srbije vecina samo u 3 od 6 opstina iz srbije na tvojoj slici. sad jedino mozete da izaberete dal cete da idete sa albancima i budete deo velike albanije ili sa nama srbima i budete deo srbije. kao posebna drzava 3 opstine - tutin , sjenica , novi pazar ne mozete da opstanete nikada.
 
Jos samo mi da pokrenemo pitanje Sandzaka...

Na zalost sandzackih i bosanskih vehabija, sandzaklije su izuzetno razumni ljudi koji mogu da budu za primer svakoj muslimanskoj zajednici. Ljudi zive i rade kao i svi ostali gradjani Srbije i pruzaju podrsku drzavi u teskom trenutku za razliku od nekih drugih zajednica.

Sandzaklije su mnogo ranije shvatile koliko su besmislene separatisticke teznje na koje su ih nagovarali. Kada su propali pokusaji zauzimanja institucija, policijskih stanica i sl. u Sandzaku i kada su vodeci ustanici zavrsili po zatvorima, videli su da im niko od te vehabisticke brace nije zbrinuo ni porodice, niti im doneo bar paklu cigareta dok su skapavali u zatvoru.
 

Back
Top