Demonstracije i mitinzi protiv otcepljenja Kosova

Svetoliče,

Ne mogu da dođem k sebi na današnji dan, da ni jedna relevantna poltička partija nije pozvala narod na protest. Na mesto gde će doći oni kojima ovaj završni čin predstavlja vrhunac zla koji nam "prijatelji" (evo Buš to opet licemerno kaže večeres) priređuju.

Ovi mladi nisu konstruktivni. A ko treba da ih usmerava i vodi ? Baba Kurana?
Opet, ovi maldi nisu konstruktivni ali imaju želju da se "ne saglase" i to pokažu. Baš zato je trebalo, a očekivao sam to bar od radikala, da danas grad ne spava. Da se zviždi, viče, da se čuju reči ozlojeđenosti i pokaže svetu slikom da nismo ono što misle da jesmo. Pi*ke.

Zar je dotle došlo da ovi klinci puni adrenalina sami dođu i potsete nas šta je trebalo svi da učinimo. Da se skupimo u gomilu i protestujemo.


Upravo ovo...ako već Vlada i ne može iz nekih razloga...gde je bar ( već bila) opozicija?:confused:
 
Ја први, као патриота, не подржавам демолирање и разбијање Београда. сматрам да је то нешто што није смело да се догоди. Међутим, овде се поставља питање ко су ти који демолирају град. Колико информације говоре, то су наравно Гробари и Делије. То нема везе са политичким партијам и свако ко подржи такво дивљање не мисли добро Београду.

Шта ћемо даље? Ништа. с обзиром да имамо мутаве политичаре који из својих фотеља у Београду "осуђују сраман чин", сматрам да заиста ништа ми као јединке нећемо моћи да учинимо. Када кажем наши политичари, не мислим само на водећу гарнитуру. у ћу сврстати и Томислава Николића. Човек решио да прави календаре. Па је, ето, направио како каже "трећи календар". Дивота.
 
Da se razumijemo i na Kosovu Albanci neprimjereno slave i divljaju kao razularene budaletine.

Ali nije tema o tome, pa... Eno, ljudi u Urgentnom centru. Ebi ga... Bas su tamo korisni drzavi i svijetu. Ljubi ih mama.

Inace, da je do mojih ideala ja bih dosla u Bg i odradila sta imam, pa je taj izgovor - Nisam u tom gradu, dosta glup. Petog oktobra su dolazili sa svih strana jer im je dovoljno stalo.
Ali ovo je krajnje uzaludno
...

Ovo nije krajnje uzaludno, jer ce u cetvrtak svi da se skupe. A sasvim je normalno da u Beogradu prvo pocne, makar i veceras!
 
Svetoliče,

Ne mogu da dođem k sebi na današnji dan, da ni jedna relevantna poltička partija nije pozvala narod na protest. Na mesto gde će doći oni kojima ovaj završni čin predstavlja vrhunac zla koji nam "prijatelji" (evo Buš to opet licemerno kaže večeres) priređuju.

Ovi mladi nisu konstruktivni. A ko treba da ih usmerava i vodi ? Baba Kurana?
Opet, ovi maldi nisu konstruktivni ali imaju želju da se "ne saglase" i to pokažu. Baš zato je trebalo, a očekivao sam to bar od radikala, da danas grad ne spava. Da se zviždi, viče, da se čuju reči ozlojeđenosti i pokaže svetu slikom da nismo ono što misle da jesmo. Pi*ke.

Zar je dotle došlo da ovi klinci puni adrenalina sami dođu i potsete nas šta je trebalo svi da učinimo. Da se skupimo u gomilu i protestujemo.
pa iako sam ja licno protiv tih protesta jer smatram da nista ne donose nemam nista protiv da ko hoce ide da demonstrira ,a koliko znam najavili su proteste i vlada i najveca opoziciona partija za koji dan tako da nije da bas ne rade nista po tom pitanju,a ovakve scene nas upravo pokazuju u najgorem svetlu
 
Ја први, као патриота, не подржавам демолирање и разбијање Београда. сматрам да је то нешто што није смело да се догоди. Међутим, овде се поставља питање ко су ти који демолирају град. Колико информације говоре, то су наравно Гробари и Делије. То нема везе са политичким партијам и свако ко подржи такво дивљање не мисли добро Београду.

Шта ћемо даље? Ништа. с обзиром да имамо мутаве политичаре који из својих фотеља у Београду "осуђују сраман чин", сматрам да заиста ништа ми као јединке нећемо моћи да учинимо. Када кажем наши политичари, не мислим само на водећу гарнитуру. у ћу сврстати и Томислава Николића. Човек решио да прави календаре. Па је, ето, направио како каже "трећи календар". Дивота.

Mutavi ali kradu za medalju.
 
Ало!!!! Треба да смо сложни сада, не да се делимо на демократе и радикале. Треба сви заједно да имамо један став. Од вечерас не би требало више да буде таквих подела.

Evo prilike da se ukinu NVO i LDP i slicna g_ovna.
 
Ало!!!! Треба да смо сложни сада, не да се делимо на демократе и радикале. Треба сви заједно да имамо један став. Од вечерас не би требало више да буде таквих подела.

Tačno. Ostaje samo podela na neuračunljive i nerazumne, i na one koji su im suprotnost. Dolazimo do pitanja razmišljanja, logike, mozga... A s tim je ova Srbija u deficitu oduvek bila.
 
pa iako sam ja licno protiv tih protesta jer smatram da nista ne donose nemam nista protiv da ko hoce ide da demonstrira ,a koliko znam najavili su proteste i vlada i najveca opoziciona partija za koji dan tako da nije da bas ne rade nista po tom pitanju,a ovakve scene nas upravo pokazuju u najgorem svetlu

Ne, ni ja ne volim razbijanje jer sam dovoljno mator pa sam racionalan. Pokazujem samo, razumevanje za mlade koji su bez usmerenja.

A slika vandalizma u ovom momentu je takođe slika koja nešto govori - onima kojima je upućena. Upozorenje i ovdašnjima i tamošnjima.
 
Јомини, неразумни су они који вечерас разбијају по Београду. Разбијају свој град. Све ће то морати да се плати.

Што бре лупаш, какве то везе има - ови нам излупаше државу а ти дробиш због 2-3 излога...
 
Pa sto se niste bunili kad je onaj ispod lipe pitpisao "okupaciju" i prodao Kosovo. Sto snagu ne cuvate za Kosovo, sto ne idete da lomitet po Pristini, nego se ovde pravite qrcevi junaci.



Ево једног неразумног. Џабе се прича да треба да се ујединимо, када ће увек овакви типуси разбијати концепцију пребацивањем одговорности. Јомини, зар нисам у праву?
 

Back
Top