Прате ли ово постовање неки војни обавештајци

Само у радно време 07:00-15:00.

Све обавештајне службе имају тимове који прате тзв. отворене изворе ( новине , ТВ , радио) тако да ме неби чудило да се прате и форуми на нету. О нашим Чворовићима да и не говоримо.
 
Шта мислите, да ли неки наши (или страни) обавештајци прате теме на овом пф (мислим службено)?
Garantovano! Mislim da im je forum krstarice nepresusni izvor insajder informacija. O verodostojnosti i ispravnosti iznetih postova na ovom pf. ne treba ni trositi reci...:roll::roll::roll::roll:
 
naravno ... a i sve sto procitaju ovde ..... nije im od koristi ... ;)
Pozdrav postavljacu teme od YU1AFT

73:)
Какав је пробелм некад био добити дозволу за радио станицу (или сачувај Боже да је имаш без дозволе) а данас не знаш шта пре да употребиш за ''извештавање''. Или грешим?:confused:
Ови наши ако читају нек нас упозоре ако претерамо а овим странима ..... све женско (под условом да нису педери).
 
Ilija: "Na poljima podno Kosmaja izvode čistu vojnu vežbu pod krinkom lova na fazane. Razgovaraju sa seljacima. Danice, ZAŠTO?
Danica: "Pa pitaju gde ima fazana"
Ilija: "Danice, Danice. Raspituju za raspoloženje u narodu".
Ilija: Kreću se u trojkama, a trojke su brate Đuro što?
Đuro: "Osnovne jedinice diverzantskih trupa"



Nadam se da znate ovaj dijalog ;)
 
Kao shto neko rece postoje otvoreni izvori...
Samo shto se kod nas nepridodaje velika paznja tome...a svi znamo da su mediji cudo i da neke stvari prvi iskopaju...
Shto se tice inostanih sluzbi..verujem da bace oko jel evidentno je da se ovde mnogo prica o nekim stvarima ako nishta vishe ..makar znaju kakav nam je moral (tema stanovi i plate) ...
 
Ha, Ha, Ha...nas da neko prisluskuje od stranaca ?! Da, sigurno neko dobrovoljno Vatrogasno Drustvo ili hortikulturno udruzenje, posto smo parodija samih sebe.
Da, prate nas nasi, samo da bi opravdali plate...ne daj Boze da opsujes, onomad Tita...a neprijatelj ovih dana uzeo Kosovo pod misku i ode. Imali su nasi 50 godina, bre da reaguju...!!!
I za Jansu, ( koji je ovih dana trebao da svecano otvori "Merkator" u NS ) i za Spegelja ( sverc oruzja ) i za Mesica ( " ...Moj zadatak je izvrsen - rasturio sam Jugoslaviju..." ) itd. Eeee, paceri -da se ustasama nije pokvario BOV sa 3 tone explosiva u centru grada... ( blizi detalji poznati odgovornim sluzbama i nisu za javnost )
I na kraju ovo nisam napisao JA, vec moj alter-ego i mamu mu njegovu, ( lud neki )...ne mogu ja da odgovaram za njegove izjave. JA se ograsdjujem i izvinjavam ! Pisem kao ogorceni patriota.
 
Значи да их не псујемо џаба.
А овим нашима можемо, овим путем, слободно да се обратимо?[/QUOTE

Samo cekam prvu priliku da mi neki vojni bezbednjak sedne na zulj, sa 28 sam totalno odlepio, psihijatri itd. inace sin oficira, od 92 bez stana,za mene ratu u mom Zavicaju jos uvek traje, zbog dusmana izgubih sve, samo cekam tu gamad sto opravdavaju plate. Ne bih sad govorio sta cu da im radim da me neki ne bih prozvali extremom.
 

Back
Top