Poljska prva najavila priznanje Kosova

Poljaci, naši vekovni neprijatelji....

Kada znas da ti je neko neprijatelj,ne boli te mnogo sta on misli o tebi ali sigurno boli kada te razocara prijatelj!!Ima ona stara:"Drazi mi je je stari neprijatelj nego novi prijatelj"!Koliko vidimo Rusi su nam kao novi prijatelji (prvi put podrzavaju Srbiju) pa se iz tog razloga plasim da nece nista znacajno dogoditi u prici oko Kosova i sve ide onim tokom sto su zapadni mocnici isplanirali jos devetesetih!! :-(
 
Kada znas da ti je neko neprijatelj,ne boli te mnogo sta on misli o tebi ali sigurno boli kada te razocara prijatelj!!Ima ona stara:"Drazi mi je je stari neprijatelj nego novi prijatelj"!Koliko vidimo Rusi su nam kao novi prijatelji (prvi put podrzavaju Srbiju) pa se iz tog razloga plasim da nece nista znacajno dogoditi u prici oko Kosova i sve ide onim tokom sto su zapadni mocnici isplanirali jos devetesetih!! :-(

Први пут?Знаш,постоји наука која се зове историја.Узми мало па читај....
 
Ко хоће да призна независно Косово нека то уради што пре и без да се размишља много. Нек се, брате, одмах види ко је ко!

+++

Догодине у Приштини!

Одазовите се на апел... http://forum.krstarica.com/threads/198462

Догодине у Приштини Брате
 
Govorio sam vec da su Poljaci najgora svetska djubrad i najgore smece od naroda na svetu, jedan od najodvratnijih, najljigavijih naroda na svetu.
MRZIM POLJAKE I POLJSKU!
Веруј,и они о нама мисле слично.Имају чак и једну пословицу која каже:Шта је Југословен?Неуспешан Пољак.А шта је Бугарин?Неуспешан човек.
 
Први пут?Знаш,постоји наука која се зове историја.Узми мало па читај....

Nacitao sam se ja svega i svacega u svom zivotu ali sam se i nacitao slicnih glupih komentara kao sto je tvoj!!Hajde,odrzi nam cas istorije i podseti nas malo o novijoj istoriji,gde su to Rusi podrzali Srbe i kada konkretno?!Da nisu mozda ´48 godine ili `91 ili mozda ´99 kada su njihove S300 mirno spavale dok smo mi gutali uranijum?!:mrgreen:
 
Nacitao sam se ja svega i svacega u svom zivotu ali sam se i nacitao slicnih glupih komentara kao sto je tvoj!!Hajde,odrzi nam cas istorije i podseti nas malo o novijoj istoriji,gde su to Rusi podrzali Srbe i kada konkretno?!Da nisu mozda ´48 godine ili `91 ili mozda ´99 kada su njihove S300 mirno spavale dok smo mi gutali uranijum?!:mrgreen:


Да си читао праве ствари сигурно не би причао тако како причаш!
Рецимо,ултиматум цара Николаја у Првом Светском Рату,савезницима да прихвате Србе или ће потписати сепаратни мир са Немачком?
Доста?
 
Веруј,и они о нама мисле слично.Имају чак и једну пословицу која каже:Шта је Југословен?Неуспешан Пољак.А шта је Бугарин?Неуспешан човек.

Ne veruj, lukasenko. A i to si sam napisao (da mrzis :( ) smesno je i ruzno...
Steta sto kreativac ne zna bar malo vise, nek' pita nekog ko zna poljski jezik kakvi su komentari Poljaka...
Bas ruzno da sirite neku frustrirajucu ksenofobicnu atmosferu :(
 
Већина Пољака не би признала независност Косова да то зависи од њих. Не би било лоше да можете видети шта се пише на интенету, на пољским сајтовима, у коментарима. То што раде политичари није исто што мисли народ. Зар ви стварно сматрате да Пољаци не мисле својом главом? Народ не подржава проамеричку политику владе, нећемо антиракетски штит (или како се то већ каже на српском), не треба нам амерички сателит који може да нам падне на главе испуштајући неку хемију, не подржавамо признање Косова.
Поздрав.
 
Ne veruj, lukasenko. A i to si sam napisao (da mrzis :( ) smesno je i ruzno...
Steta sto kreativac ne zna bar malo vise, nek' pita nekog ko zna poljski jezik kakvi su komentari Poljaka...
Bas ruzno da sirite neku frustrirajucu ksenofobicnu atmosferu :(
Па то ми је рекао један Пољак!!!!!Истина ,мало смо се запили ал1 пијан каже оно што трезан мисли.
 

Back
Top