poznati fubaleri koji su propali

Ja se ne slazem ni sa jednom porukom od poslednje 3,4! Sta ste se uhvatili za zivot posle?! Ja sam ovu temu shvatio ovako: Propao igrac znaci da mnogo obecava, krece da pokazuje da je ekstra i onda sticajem bilo kojih okolnosti (a da nisu godine) sada je prosecan ili ga nema nigde. Neko je gore pomenuo bolje primere nego sto sam ja rekao za Ovena kao sto su Tristan, Vukic, Ognjenovic. Odakle vam ideja za Ronaldinja, Larsona, Rivalda. Za sve njih je neko gore lepo objasnio zasto nisu propali. A ja cu za Rivalda. Pa covece, on dok je bio u najboljim godinama igrao je za Barselonu, bio kljucni igrac i tu i za Brazil. Onda su dosli mladji tipa Ronaldinjo, Kaka (mislim na reprezentaciju) i logicno je da vise nije u prvom planu. Promene su se desile i u Barsi. To je sve logican potez. Isti slucaj je i sa De La Penjom. On nije propao vec shodno godinama ne igra vise za Barsu i ne igra vrhunski.
 
Ja se ne slazem ni sa jednom porukom od poslednje 3,4! Sta ste se uhvatili za zivot posle?! Ja sam ovu temu shvatio ovako: Propao igrac znaci da mnogo obecava, krece da pokazuje da je ekstra i onda sticajem bilo kojih okolnosti (a da nisu godine) sada je prosecan ili ga nema nigde. Neko je gore pomenuo bolje primere nego sto sam ja rekao za Ovena kao sto su Tristan, Vukic, Ognjenovic. Odakle vam ideja za Ronaldinja, Larsona, Rivalda. Za sve njih je neko gore lepo objasnio zasto nisu propali. A ja cu za Rivalda. Pa covece, on dok je bio u najboljim godinama igrao je za Barselonu, bio kljucni igrac i tu i za Brazil. Onda su dosli mladji tipa Ronaldinjo, Kaka (mislim na reprezentaciju) i logicno je da vise nije u prvom planu. Promene su se desile i u Barsi. To je sve logican potez. Isti slucaj je i sa De La Penjom. On nije propao vec shodno godinama ne igra vise za Barsu i ne igra vrhunski.

tako sam i ja zamisljao temu kad sam je stvarao
 
Ako se odlucujemo da se ne gleda zivot posle karijere nego bas karijera onda ne treba gledati ni starije igrace koji su na zalasku karijere jer su oni u najboljim godinama i igrali kako treba, a sad polako idu u penziju u nekim slabijim timovima.
Onda bi trebalo gledati igrace koji su u punoj snazi nestali. Znaci igraci koji su bili talenti, koji su obecavali, koji su mozda i igrali par odlicnih sezona i onda su iznenada prelaskom u drugi tim ili iz nekog drugog razloga u najboljim godinama jednostavno nestali.
 
Ja se ne slazem ni sa jednom porukom od poslednje 3,4! Sta ste se uhvatili za zivot posle?! Ja sam ovu temu shvatio ovako: Propao igrac znaci da mnogo obecava, krece da pokazuje da je ekstra i onda sticajem bilo kojih okolnosti (a da nisu godine) sada je prosecan ili ga nema nigde. Neko je gore pomenuo bolje primere nego sto sam ja rekao za Ovena kao sto su Tristan, Vukic, Ognjenovic. Odakle vam ideja za Ronaldinja, Larsona, Rivalda. Za sve njih je neko gore lepo objasnio zasto nisu propali. A ja cu za Rivalda. Pa covece, on dok je bio u najboljim godinama igrao je za Barselonu, bio kljucni igrac i tu i za Brazil. Onda su dosli mladji tipa Ronaldinjo, Kaka (mislim na reprezentaciju) i logicno je da vise nije u prvom planu. Promene su se desile i u Barsi. To je sve logican potez. Isti slucaj je i sa De La Penjom. On nije propao vec shodno godinama ne igra vise za Barsu i ne igra vrhunski.

Pa Rivaldo ima 100 godina

O cemu ti pricas??? Rivaldo je imao vrhunsku karijeru kakvu svaki igrac moze samo da pozeli... Cak i kada je otisao iz Barse, mnogo je pomogao Olimpijakosu...

da ali on nije imao 100 godina kada je nestao, i nije ovde godine nestao nego kada je bio na vrhuncu i kada je bio fit.ne bih ga spominjao za dzabe pratio sam ga duze vreme jer mi je bio jedan od omiljenih.najbolji na svetu, kompletan igrac, a sada igra u emiratima ako jos uvek igra...
 
hehe, pa da krenemo sa Pericom Ognjenovicem :D :D
Takodje i Patrik Klajvert...secam se ranije kako je taj covek drao sve redom, u repki, u barsi, valensiji itd...jos je mlad i sad propada....steta, veliki fudbaler je bio. Njegovi dani u Barsi su bili nezaboravni
_38978073_kluivert203.jpg
 
:shock: nemogu vjerovati sta se na ovoj temi pise...neko kaze da je rivaldo propao...:shock:

Neznam bas da li je neki igrac propao ,ja bi prije rekao da se od njega previse ocekivalo...npr Adriano,Milan Baros ili Havier Saviola....Saviolu je Barca kupila kad je imao ja mislim 17 godina i on je kupljen kao super talenat...Presjedio je 3 godine u prvom timu na klupi....Sad otis`o u real u kome nema bas neku minutazu.
 
Svaki igrac koji je super poznat, treba da zavrsi karijeru, kada je na vrhuncu, tj. kad je jos uvek poznat, jer ako to ne uradi, vucarace se po njivama od terena, i terena po kojima idu krave ! ! !
Ronaldinjo je najveci saban kog sam ikad video ( aj sad plz nemojte me smarati, misljenja su razlicita)
Takodje i Messi ( isto vazi )
 
Najveci propalitet je SIGURNO Perica Ognjenovic,ali vi ste ljudi zaboravili recimo Dragana Cirica,super talenta iz Partizana....Nebojsa Krupnikovic?Onaj gol makazicama sa ivice sesnaesterca u 99.derbiju ni jedan igrac ne moze da ponovi!A opet,nestao.Znam da ce mnogi reci da nisam u pravu,ali od Ramba Petkovica se mnogo vise ocekivalo,bar u Evrpi.On u Brazilu igra ko car,ali ovde se nije pokazao.

Ja ne mogu da verujem da neko moze da kaze da je Rivaldo propao.Covek je odigrao karijeru kakvu svi mogu samo da sanjaju.Klajvert je imao nekoliko odlicnih sezona,pa ne moze ceo zivot da igra tako.Majkl Oven?Ljudi,sto je on pa propao?Sta sad,Toti nije dao gol mesec dana,pa je i on propao?

Po mom misljenju,igrac koji je mogao da ima daleko bogatiju kariejru je Nikolas Anjelka! Imao je sve,ima i dalje,samo u mozgu nesto fali.

O da!!!! Jel se neko seca Ivana Adzica? :D :D :D
 

Back
Top