Parfemi

Jel to ona skulptura? Ako jeste,mnogo mi je sladunjav.

da, figura zene... zavisi na kakvoj kozi... meni se davno dopao kashmir na mojoj prijateljici pa sam otrchala da ga kupim bez probe... nikad takvu glupost vishe nisam ponovila... na mojoj kozi je to bila deseta verzija tog parfema... morala sam da ga poklonim drugarici...
 
Pilici moji, tema mozda nije precizno postavljena, ali ako obratimo paznju na podforum na kojem se nalazi i pazljivo procitamo drugu recenicu kojom nam se postavljac teme obratio, mozemo da zakljucimo da se pitanje odnosi na muske parfeme i preporuke koje mozemo dati u vezi istih.

Razgovori o zenskim parfemima se uveliko vode na postojecim temama na Zenskom kutku.
 
Helena, nadmudruj se sa nekim drugim.
To sto je bravo86 odgovorio na tvoj post koji se odnosio na zenski parfem ne znaci da su ga interesovale preporuke zenskih parfema i da ovde treba da raspravljamo o njima.

Ako zelite da raspravljate o muskim - izvolite.
Ovo je moje poslednje objasnjenje u vezi ove teme.
 
Pilici moji, tema mozda nije precizno postavljena, ali ako obratimo paznju na podforum na kojem se nalazi i pazljivo procitamo drugu recenicu kojom nam se postavljac teme obratio, mozemo da zakljucimo da se pitanje odnosi na muske parfeme i preporuke koje mozemo dati u vezi istih.

Razgovori o zenskim parfemima se uveliko vode na postojecim temama na Zenskom kutku.

Bravooooooooo! Ja kao fin nisam hteo nista da kazem, vidim raspricale se... ali nema veze, sad bar znam koji parfem da kupim devojcici.
 
bravo,ja se najvise zagnjurim u vrat mog muza kad stavi onaj izvikani male od jp gaultier,jest da me nervira sto ga dosta njih ima
drugi na listi je touch od burberry(njega vec retko ko poznaje)
i treci je farrenheit 32 od dior,to je noviji parfem i za notu sveziji od ova dva
 

Back
Top