Paralelni svet

Maraja666

Zainteresovan član
Poruka
334
Preporucila bih svima ovu knjigu, odlicna je, nije izmisljena, likovi i dogadjaji su stvarni iako deluju nestvarno. Sadrzi obilje primera o paralelnom svetu, i tera citaoca da se zapita da li stvarno postoji paraleni svet. Uzivajte!
 
Preporucila bih svima ovu knjigu, odlicna je, nije izmisljena, likovi i dogadjaji su stvarni iako deluju nestvarno. Sadrzi obilje primera o paralelnom svetu, i tera citaoca da se zapita da li stvarno postoji paraleni svet. Uzivajte!

On je to malo /pisac/ oblikovao da liči da je stvarno..
Imam svih 15 njegovih knjiga..
Odličan u opisima,naravno da se čovek zapita...
 
Uf...ova knjiga je stvarno super...malo utera strah u kosti...ali takodje te tera da se zapitas o nekim stvarima....preporucujem ovu knjigu svima a i knjigu bibliski kod

Meni baš i ne treba takva stvar.Dovoljno sam istripovan po sličnim pitanjima.Mislim da see današnja omladina previše zamara ovakvim stvarima.I taj Biblijski kod!Ubio bih onog ko je to napisao.Kakve su to gluposti!:x
 
Pisac ide po svetu i upoznaje razlicite psihologe, parapsihologe i naucnike i od njih slusa neverovatne price o ljudima koji su imali dodira sa paralelnim svetom, zivotom posle smrti. Takodje obilazi i ljude koji su vidjali razlicite utvare, duhove i svasta jos nesto cudno:)
Uzivaces!
 
Božidar Damjanović Benedikt je jedan vrlo interesantan pisac, čije knjige ne mogu, a da ne ostave čoveka ravnodušnim. Što se tiče Paralelnog sveta, to je jedina, koliko znam, dokumentarna knjiga, ostale su romani. I svi se na kraju svode na veru u Boga (mislim na romane), što je na neki način dobro, ali ne daju odgovore na konkretna pitanja. Paralelni svet sam davno čitala, i ne sećam ga se najbolje, mada mi neke njegove druge knjige stoje u glavi kao da sam ih upravo pročitala (npr. Priča o karmi, i njen nastavak, Peti život, koji nije ni približno dobar kao prvi deo...)
 
Meni baš i ne treba takva stvar.Dovoljno sam istripovan po sličnim pitanjima.Mislim da see današnja omladina previše zamara ovakvim stvarima.I taj Biblijski kod!Ubio bih onog ko je to napisao.Kakve su to gluposti!:x

Nazalost, danasnja omladina se zamara razbijanjem kioska i restorana u kojima su ljudi...
Tako da mislim da ti ovo i nije bas na mestu.
 
Super je Benedikt.


I baš me je, da kažemo, izbezumila knjiga, sve dok nisam bila pri kraju,
kada je počeo da "komunicira" sa pokojnom majkom, to je bilo nekako previše, mada opet, može da se protumači i kao lični motiv pisca, njegov susret s' paralelnim.
 
U principu sva njegova dela su fenomenalna.Bila to:Prica o karmi,peti zivot,princeza i grbavac,trgovci dusama,paralelni svet....Sve su to izuzetno intrigantna i kvalitetna izdanja u najmanju ruku vredna paznje i definitivno citanja.
Sadrzaji se vezuju mahom za paranormalne stvari:Cistiliste,Druge dimenzije,Proslost,Bitku dobrog i zla,Reinkarnaciju duse...
Ja imam celu kolekciju knjiga i dosta davno sam ih procitao,recimo pre 7-9 godina,medjutim to su knjige koje su namenjene svim uzrastima.)
U principu za one koji bi hteli da ih nabave,verujem da knjige definitivno prodaju u Mamutu ili na Platou.
Kupite ih-necete se pokajati!!!!!!
 
Postoji jos jedna knjiga, zove se "Tajanstveni paralelni svet" pisac Steven Dunn.
Dobra je, ne govori o licnim iskustvima kao sto je to u Benediktovoj knjizi, vec je pisav prikupljao price koje su se desile drugim ljudima. Ima stvarno prica da se najeziz!!!! Preporucujem!
 

Back
Top