Dlake po rukama,dupetu

T

Tiger HN

Gost
bio sam sa ribom 3 mjeseca,raskino sam ja.zasto?zbog DLAKA!imali smo sex i sve je bilo ok dok nisam opipao njeno dupe i ruke eeeeeeeej.... riba je vrh,crnka ali zgadio mi se zivot uh nece da se dize vise ;-)
 
Nemoj da si surov i sirov! Sta mislis - ona voli sto ima ta problem? Naravno, u kozmeickom salonu se to moze srediti, ali mozda ona ima osetljivu kozu i ne moze da podnese depilaciju, mozda se sramoti da se skine pred kozmeticarkom, mozda je suvise mlada pa ni ne zna da se to moze regulisati....
 
MA AKO IMA SAMO MALJAVO DUPE ONA JE SRECNA. MOJA PROFESORKA SRPSKOG IMA MALJAVO LICE I UMESTO KAO SVAKA ZENA DA IDE NA EPILACIJU ONA SE BRIJE ZILETOM KAO MUSKO TAKO DA IMA BRADU OSTRIJU OD 80% MUSKARACA IZ MOG ODELJENJA. UZASSSSSSSS

fiki_85
 
Ma sve je to vise-manje isto. Dlake su veliki problem, jedino ako nisi bas direktni potomak majmuna pa ih i volis i cijenis! Bljak! Moj drug je imao strasan susret u vezi sa dlakama. Djevojka JESTE imala dlakave grudi! Bio je mrak i on to nije skontao dok ih nije osjetio kako ga skakiljaju po nepcu! Bljak, zar ne?! :lol:
 
Tiger HN:
bio sam sa ribom 3 mjeseca,raskino sam ja.zasto?zbog DLAKA!imali smo sex i sve je bilo ok dok nisam opipao njeno dupe i ruke eeeeeeeej.... riba je vrh,crnka ali zgadio mi se zivot uh nece da se dize vise ;-)

Pa dobro, a je si li ti njoj rekao: "Slusaj, ribo, ti si vrh! Imas divno..."...ovo, ono, i sl... 'samo mi smeta jedna stvar kod tebe...' i onda joj kazes sta ti smeta. Za nju bi to mozda bilo i edukativno, a ti bi i dalje imao vrh ribu u krevetu... ili gde god...
 
Ajde ne lupetaj,na sta lici dlakava devojka?Radim u kancelariji sa devojkom koja je kao osrednji majmun.Leti,kada nosi kratke majice i kada joj vidim ledja muka me uhvati.Zasto postoje kozmeticki saloni,nego da resavaju takve probleme.
 
Ja isto imam taj problem, ista prica, mrak, ovo ono, bla bla, ja za guzu, kad ono dlake, ja napred nema nista, ja nazad, dlake. ZIVOT SVOJ DA POVRATIM, isto ruke dlakave, aj ruke sam je ubedio da izdepilira. al zanima me jel to sve zene imaju, sad samo neke manje, neke vise ili ja gresim. posto do sada nisam primetio ;) nisam imao jos takvih iskustava. al sto kaze lik, riba brutala ovo ono.
 

Back
Top