KAD SE KOSOVO OSAMOSTALI - ŠTA ONDA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SAMANTHA38G

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
190
Trebalo je delati prije no dođe dovdje. Sada je kasno. Sutra se proglašava nezavisna država na Kosovu i Srbija je nikad više neće moć povratit, jer ne smije napast nezavisnu državu. Zna se što sleduje za napad na nezavisnu državu, sankcije, bombardiranje, a to ne odgovara nikom u Europi.
 
Istinu i pravdu ćeš u pravom trenutku potražiti preko Prokletija.
Nadam se da će te i tada nositi obadve zastave,mislim da će vam korisno poslužiti za grejanje.

Bas me zanima kad ce se to dogoditi. Sverceru, vi vec 9 godina pretite da cete doci. Ne razumem sta cekate vise, dodjite vec jednom pa nas isterajte.
P.S. Sutra Kosovo postaje nezavisno! :lol:
 
Trebalo je delati prije no dođe dovdje. Sada je kasno. Sutra se proglašava nezavisna država na Kosovu i Srbija je nikad više neće moć povratit, jer ne smije napast nezavisnu državu. Zna se što sleduje za napad na nezavisnu državu, sankcije, bombardiranje, a to ne odgovara nikom u Europi.

Od sutra ce Kosovo biti ocjepljena autonomija u sastavu Srbije. Od sutra im pocinje jos gori pakao od zivota. Izolacija, sankcije, i ovako im je problem sa strujom i vodom a kad im se zavrnu ventili....:lol: Nek prica ko sta hoce, ali oni struju kupuju od srbije, vode imaju ni 50% potrebne, hrana im dolazi iz Srbije. Trebace godina i godina da se izvuku iz krize koja ih drzi u svakom segmentu zivota.....
 
Tacno! Prvi od svih ovaj MVCOM, koji stalno preti! :mad:

Не занимаме који су алијаси у питању, али ме само занима да се тај принцип доследно примењује.

Ваљало би отврити тему у којој би се продискутовало о свему томе са уваженим модераторима.
 
E sad mi reci definiciju kad znaš.

Фашизам је државно уређење екстремне деснице које радикално ограничава људска права ради веће стабилности и бржег напретка. Извор: Википедија

Такође, фашисти су они који подржавају тај концепт. Фашисти су на пример они који кличу и подржавају независност Космета!!!
 
Jao ljudi zar i na ovom forumu ima shiptara?
Bezim ja :shock:

Нема разлога за бојазан од физичких насртаја било кога. Немој бежати.

Конкретно, мислим да на овоме форуму има учесника који ји се изјашњавају као албанци (шиптари) и то није никакав проблем.

Проблем је у томе што на овоме форуму има доста учесника са јасним албанско-сепаратистичким ставовима који оправдавају фашизам. Наравно, сваки блик фашизма треба у корену сасећи. И такве треба бановати.
 
Нема разлога за бојазан од физичких насртаја било кога. Немој бежати.

Конкретно, мислим да на овоме форуму има учесника који ји се изјашњавају као албанци (шиптари) и то није никакав проблем.

Проблем је у томе што на овоме форуму има доста учесника са јасним албанско-сепаратистичким ставовима који оправдавају фашизам. Наравно, сваки блик фашизма треба у корену сасећи. И такве треба бановати.

Nadji nam jedan takav stav da vidimo, bas bih zeleo da vidim! :)
 
Нема разлога за бојазан од физичких насртаја било кога. Немој бежати.

Конкретно, мислим да на овоме форуму има учесника који ји се изјашњавају као албанци (шиптари) и то није никакав проблем.

Проблем је у томе што на овоме форуму има доста учесника са јасним албанско-сепаратистичким ставовима који оправдавају фашизам. Наравно, сваки блик фашизма треба у корену сасећи. И такве треба бановати.

Mislim da to nije dovoljno. Treba banovati sve one koji otvoreno zagovaraju rasturanje zemlje, zalazu se za nezavisnost Kosova i Metohije ili cak likuju zbog toga. Svi oni su jednako losi kao fasisti.
 
Став који оправдава финализацију генцида треба санкционисати у виду бановања аутора тих истих ставова.

Наравно, клицање истом треба третирати са истим казнама.
 
Став који оправдава финализацију генцида треба санкционисати у виду бановања аутора тих истих ставова.

Наравно, клицање истом треба третирати са подједнаким санкционисањем форумаша.

Genocid*
Znaci, po tebi, 90% Srba ovde treba staviti na ban?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top