GARDA CARA LAZARA

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.604
Ja sad cula na vestima da su pripadnici garde CARA LAZARA dosli do adm.granice sa Kosovom nije ih bilo puno 32 uglavnom su svi dosli kolima zadrzali se 10 min.i otisli .Sta mislite da li je to samo upozorenje onako malo:confused:
 
Ja sad cula na vestima da su pripadnici garde CARA LAZARA dosli do adm.granice sa Kosovom nije ih bilo puno 32 uglavnom su svi dosli kolima zadrzali se 10 min.i otisli .Sta mislite da li je to samo upozorenje onako malo:confused:

Ja sam se skljokao na pod kad sam im video delegaciju. Zeljko Bebek i sestrici! :D

Mene mnogo vise zanima sta je sa OSA-om. Takodje bilo je mnogo izbeglica iz Bosne bivsih Belih Orlova, pa bi sve to valjalo uposliti :cool:
 
Ja sad cula na vestima da su pripadnici garde CARA LAZARA dosli do adm.granice sa Kosovom nije ih bilo puno 32 uglavnom su svi dosli kolima zadrzali se 10 min.i otisli .Sta mislite da li je to samo upozorenje onako malo:confused:
Da su u pitanju:
Crvene beretke (frenkijevci) - rasformirane
63-a padobranska - rasformirana
SAJ - da li još uvek postoje
moglo bi da se razmišlja o tome
 
Pa tu bi najbolji bio hrvatski metod-svi van ustavno-pravnog poretka su teroristi a svi znamo kako se sa teroristima postupa.
Jedini je problem shto za takvo"interpretiranje"morash da imash debelu zaledjinu.
 
Odakle ti da je 63.rasformirana?
Jedino su ovi Legijini kriminalci razyebani.
Nemoj tako, nisu svi pripadnici jedinice kriminalci.
To što su njeni komandanti sa grupicom članova jedinice radili prljave rabote, nesme da baca ljagu na sve ostale. Ima tu mnogo časnih ljudi koji su prošli mnoge najteže bitke tokom ovih ratova.
 

Back
Top